Tříkrálová sbírka v Tlumačově

Otrokovická charita děkuje dárcům, kteří peněžními dary přispěli do Tříkrálové sbírky. Velké poděkování patří také všem dobrovolníkům, kteří se této dobročinné akce zúčastnili. V Tlumačově se v letošní sbírce vybralo 71 214 Kč.

Nové parkoviště v ulici Metlov

S ohledem na neustálé řešení problémů s odstavováním vozidel na chodnících v ulici Metlov, zejména za autobusovou zastávkou naproti hřebčince při odbočení ze silnice I/55, bylo z důvodu zvýšení bezpečnosti a plynulosti provozu na předmětné místní komunikaci schváleno zastupitelstvem obce zařadit do rozpočtu na rok 2021 finanční částku na vybudování nového parkoviště v blízkosti uvedené křižovatky.

číst více

Hlášení rozhlasu 5.1.2022

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA V TLUMAČOVĚ SE KONÁ V SOBOTU 8.LEDNA 2022 OD 8:00 HODIN. SBÍRKA PROBĚHNE TRADIČNĚ, KOLEDNÍCI BUDOU CHODIT DŮM OD DOMU. Vedoucí charity v Tlumačově prosí, aby děti, které chtějí chodit na tříkrálové koledování přišli v sobotu 8.ledna 2022 v 8:00 hodin na místní faru. Obec Tlumačov nabízí k pronájmu 2 volné byty v Domě s pečovatelskou službou občanům nad 65 let. … číst více

Po roční pauze vyjdou tříkráloví koledníci opět do ulic!

Tradiční povánoční akce je tady. Otrokovická Charita se rozhodla ve většině obcí, spadajících do její působnosti, pro klasickou formu koledování, na kterou jsou lidé léta zvyklí.

V Otrokovicích, Tlumačově, Spytihněvi, Napajedlích, Pohořelicích, Oldřichovicích a na Žlutavě bude možné potkat skupinky tří králů v sobotu 8. ledna.

číst více