Domů » Zprávy » Hlášení v MR 19.2.2024

Hlášení v MR 19.2.2024

Obec Tlumačov přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka údržby obce.

Nástup:  od 1.4.2024 nebo dohodou.

Pracovní činnosti : údržba zeleně a veřejných prostranství, údržbářské práce pro potřeby obce Tlumačov.

Kvalifikační předpoklady : vyučen, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav, zručnost, samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Přihlášky podávejte v zalepené obálce na adresu obecního úřadu do 13.3.2024 do 16:30. Bližší informace na webových stránkách obce, nebo v informační desce před obecním úřadem.

SRPDŠ a ZŠ Tlumačov vás zvou na školní ples, který se koná 16.3.2024 od 20:00 hodin v sále otrokovické Besedy. K tanci a poslechu hraje hudební skupina LOS PLAYBOYS. Předprodej vstupenek probíhá v KIS. Vstup do 18 let pouze v doprovodu rodičů.

V pátek 23.2.2024 se koná v KIS výkup sběratelských předmětů a to v době od 9 do 13 hodin. Tímto vás zveme na akci, kde vykupujeme staré věci, jako jsou pánské náramkové hodinky jdoucí i nejdoucí všech značek a typů, staré dobové pohlednice, fotografie, staré mince a bankovky, vojenské odznaky, všechny věci vojenského charakteru. Rovněž také vykupujeme a dobře zaplatíme zlomkové i zubní zlato, stříbrné šperky, zlaté mince, případně jiné výrobky ze zlata i stříbra. Při prodej zlata nad 15 gramů Vám poskytneme finanční bonus. V neposlední řadě také od vás rádi vykoupíme šperky s českými granáty nebo z jantaru, staré nepoužívané fotoaparáty, hračky z osmdesátých let, staré dobové reklamní cedule a mnoho dalších dobových starých věcí. Vždy je nutné tyto věci přinést sebou. Výplata peněz po dohodě namístě v hotovosti. Těšíme se na vaši návštěvu.

Studénka Drůbež nabízí k prodeji : Kuřice různých barev, krmné směsi a vitamíny. Prodej proběhne ve čtvrtek 22.2.2024 od 14:00 – 14:15 u sokolovny.