Domů » Zprávy » Hlášení v MR 18.3.2024

Hlášení v MR 18.3.2024

Ve dnech 20. a 21. března 2024 bude probíhat čistění místních komunikací v  ulicích Sportovní, Metlov, náměstí  Komenského, Dr. Ignáce  Horníčka, Nádražní, Nivy, Nivy II, Jiráskova, Zábraní, U Cementárny, U Trojice, Švermova, Bedřicha Smetany, část ulice 6. května, Nová, Družstevní.

Žádáme občany, aby v tyto dny nebránily svými vozy čistění vozovky a  přeparkovali mimo uvedené ulice.

Děkujeme za spolupráci.

Ve středu 20. 3. 2024 budou KIS, knihovna a dětská herna uzavřeny.

Nikol Drůbež nabízí k prodeji : Chovné kohouty, kuřice různých barev, krmné směsi a vitamíny. Prodej proběhne ve středu 20.3.2024 od 9:30 – 9:45 u sokolovny. 

Dům dětí a mládeže Sluníčko ve spolupráci s KIS pořádá akci po stopách velikonočního zajíčka, která se koná v sobotu 23.3.2024. Start od 14:00 hodin v parku u sokolovny. Projděte kouzelnou trasu plnou úkolů a stopy vás dovedou do cíle, kde na vás bude čekat zajíček s košíkem dobrot. V cíli je pro děti připraveno velikonoční tvoření a otevřená dětská herna. Od 16:00 hodin vystoupení klauna Pepina. Po celou dobu zajištěno občerstvení v bufetu u KIS. Vstup zdarma.

Fotbalový oddíl SK Tlumačov vás zve v neděli 24.března ve 14:00 na první mistrovské utkání jarní části soutěže I.B. Naše mužstvo nastoupí proti družstvu Příluky. Přijďte povzbudit naše hráče, těšíme se na vaši návštěvu!