Domů » Zprávy » Hlášení MR

Hlášení MR

Upozorňujeme občany, že v termínu od 1.12. do 5.12. 2023 bude z důvodu provádění demolice části objektu výpravní budovy v železniční stanici zcela uzavřen podchod a ostrovní nástupiště. Během realizace demoličních prací bude pro cestující veřejnost k nástupu do vlakových souprav zastavujících ve stanici Tlumačov umožněn přístup pouze k nástupišti před výpravní budovou přes vyznačené přechody. Žádáme proto všechny občany, aby při nezbytně nutném pohybu v okolí stavby ve výše uvedeném termínu dbali pokynů stavby a současně zvýšili svou opatrnost. Děkujeme za pochopení.

Obec Tlumačov vás srdečně zve na Adventní jarmark s rozsvícením vánočního stromu 2.prosince na náměstíčku. Začátek bohatého programu je ve 14:00 hod. Připraven je adventní jarmark, ukázka práce uměleckých kovářů. V 15:00 hod proběhne proslov starosty obce, vystoupení žáků ZŠ a MŠ, vypouštění balonků s přáníčky Ježíškovi. Těšit se můžete na Mikulášskou show s nadílkou pro děti a diskotéku se soutěžemi. Vánoční strom se rozsvítí v 17:00 hod. Po celou dobu bude zajištěno bohaté občerstvení.

KIS Tlumačov se letos opět zapojuje do projektu „Krabice od bot“. Sběr krabic od bot proběhne na Adventním jarmarku dne 2.12.2023 nebo odevzdejte do 5.12.2023 do 11:00 hod v KIS. Letos, prosím, nachystejte krabice pro holky 15 – 17 let a kluky 11 – 17 let. Stáří a pohlaví napište na štítek. Více o akci na www.krabiceodbot.cz.

DDM Sluníčko, středisko Tlumačov za finanční podpory obce Tlumačov pořádá  soutěž jednotlivců v aerobiku, která se koná již tuto sobotu 2.12.2023 v prostorách tlumačovské tělocvičny. Soutěžící, kteří se sjedou z celé Moravy, budou cvičit podle lektorky, která jim bude předcvičovat na pódiu. Jejich výkony bude hodnotit 5 členná porota. Atmosféra bude určitě skvělá, plná hudby a pohybu.  Zahájení soutěže je v 8:30. Přijďte fandit a povzbudit soutěžící, kteří se této soutěže zúčastní.  Vstupné činí děti 20 Kč, dospělí 70 Kč. Občerstvení zajištěno. Těší se na vás pořadatelé.

EG.D, a.s. oznamuje z důvodu plánovaných prací přerušení dodávky elektrické energie v pondělí 4. 12. 2023 v době od 7:30 do 14:30 hod. Rozpis  ulic a čísel popisných je zveřejněn na webu obce a ve vývěsce u obecního úřadu.

Zveme vás na řádné zasedání zastupitelstva obce Tlumačov, které se koná ve středu 6.12.2023 od 17:00 hod v KIS na náměstí Komenského.