Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je čtvrtek, 9.12.2021 - svátek má Vratislav, zítra slaví Julie
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná

Konečná tabulka OS žáci A - 2008/2009


Konečná tabulka


Sestava žáků 2008/2009
Sestava, která odehrála poslední zápas ročníku 2008-2009

Loučící se vedoucí mužstva Zálešák Roman
Loučící se vedoucí mužstva Zálešák Roman

Odcházející žáci
Odcházející žáci


Přehled výsledků družstva žáků

TLUMAČOV- SLOPNÉ 8:0 (5:0)

Branky: Hána V. 5x, Barwig P. 2x, Hrdina D

Komentář:
Poslední utkání ročníku 2008/2009 se proti jednomu z nejslabších týmů povedlo. Do zápasu jsme šli s několika změnami. Na postu brankáře si své brankářské "kroky" vyzkoušel Filák T. a na postu stopera si velice dobře a s přehledem odvedl svou práci Hujíček J.
V prvním poločase jsme byli aktivnější a již po prvních dotecích s míčem bylo všem jasné, že i když se sympaticky hrající protivník snaží, tak na naši hru to nebude stačit. Hána V. byl opět k nezastavení a začal jako první svůj brankostroj rozjíždět. Potom přišla hvězdná chvíle pro Barwiga P. Tento fotbalový univerzál se dočkal svého prvního žákovského gólu v posledním zápase za žáky. Po nařízené penaltě za faul na Šimoníka R. si "Barwa" ač jako netradiční střelec svou životní šanci proměnil a udělal tím radost nejen trenérům. Svým důrazem a chutí do hry na soupeře platil, a tak stačil v poločase vstřelit i gól ze hry.
Po přestávce se do hry začali zapojovat i mladší žáci, kteří mají nahradit své starší spoluhráče odcházející do dorostu. tím se hra mírně vyrovnala, ale naši hráči svým přehledem a jistotou si svou radost z vítězství nenechali vzít. Za zmínku stojí úspěšná střelecká forma Hrdiny D., který byl i v tomto zápase úspěšný /4zápasy-5 branek/.
Jak je to v životě, tak je to i ve fotbale..něco končí a něco začíná. Svůj poslední zápas za žáky odehráli Hána V., Zálešák R., Dědková M., Hlaváč M., Ševela O.(kvůli zranění nemohl hrát), Kél M., Barwig P. Někteří budou pokračovat v dorosteneckém týmu a uplatňovat své fotbalové umění, které se jim snažilo vštípit trenérské duo Hrdina O. a Zálešák R.
Tuto úspěšnou dvojici opouští Zálešák R., který příkladně a zodpovědně plnil roli vedoucího mužstva celých sedm let. Za jeho obětavost mu patří velké dík.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 22.6.2009


FRYšTÁK - TLUMAČOV 1:1 (1:1)

Branky: Hrdina D.

Komentář:
Fotbalová krása a kolektivní pojetí hry z kola minulého se v tomto zápase vůbec neprojevila. Soupeř nás ničím nepřekvapil a tak je velká škoda, že jsme neproměnili některé šance. Ztráta bodů nás může jen mrzet.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 13.6.2009


TLUMAČOV - ÚJEZD 2:2 (2:1)

Branky: Hrdina D., Kel M.

Komentář:
Zápas s lídrem žákovského přeboru nám vyšel nad očekávání velice dobře. Trenérům /Hrdina O., Zálešák R./ se podařil tým na tento velice důležitý zápas připravit, jak po herní tak i po taktické stránce. Do utkání jsme šli s menšími změnami, ale zato pro vývoj zápasu zdá se klíčovími.
Úvod zápasu naznačil, že soupeř si je jistý svým postavením v tabulce a již v prvních minutách se dostal do vedení. Inkasovaná branka nám naše plány do tohoto utkání nezkazila. Hostům jsme se velice rychle herně vyrovnali a zodpovědnou hrou jsme se dostávali i do šancí. Vyrovnání zařídil Hrdina D., který tak potvrdil svou střeleckou formu z kola minulého. Soupeře jsme dokonale překvapili a vývoj tohoto poločasu jsme začali obracet na naši stranu. Předváděli jsme velice vyspělou a precizní souhru všech hráčů, na kterých byla jejich snaha zřetelná. Po pěkném kopnutém rohu kapitánem Zálešákem R. si svou radost z gólu užil Kel M., který hlavičkou nedal šanci gólmanovi a dostal nás do poločasového vedení.
V druhém poločase jsme začali hrát opatrněji. Soupeř se nás snažil překvapit hrou na své rychlonohé útočníky, kteří se dostávali stále častěji do šancí. Naše obrana podávala v tuto chvíli velice zodpovědný výkon a hlavně Janoštík M. na postu stopera. Celkový dojem z předvedené hry týmu podtrhl svým výkonem náš brankář Barwig P.(Barwa). Přiváděl snažícího se soupeře o vyrovnání do nejistoty a beznaděje. Svým přehledem a hlavně skvělými zákroky sklidil nejen od skalních diváků zasloužený potlesk. I když se hostům nakonec podařilo vyrovnat, tak pocit ze hry proti tak kvalitnímu soupeři byl silnější a přerazil zklamání z vyrovnání

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 9.6.2009


BRATŘEJOV - TLUMAČOV 2:2 (1:2)

Branky: Hrdina D. 2x

Komentář:
Do utkání jsme šli až na jednu změnu na postu stopera v kompletní sestavě. Domácí nás již v úvodu zápasu zaskočili svou aktivitou a nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do zápasového tempa. V sedmé minutě šli domácí do vedení střelou pod horní tyč. Inkasovaný gól nás nesrazil na kolena. Zlepšenou hrou a hlavně přesnými přihrávkami jsme se dostali do šancí,ze kterých padly naše góly. Z levé strany vystřelil Hána V. na bránu, domácí brankář stačil střelu jen vyrazit a to už byla chvíle Hrdiny D., který pohotově vsítil vyrovnávací gól. Dokonale jsme využili naší aktivity a šli jsme i do vedení. Šimoník R. svou přesnou přihrávkou našel Hrdinu D. a ten mile překvapil svým druhým gólem v zápase.
I v začátku druhého poločasu nás domácí tlačili stále na naši půli. Jednou nás zachránila tyč brány, ale soupeř se přece dočkal vyrovnání, kdy náš brankář nedokázal pokrýt snadný míč.
Závěr utkání už byl z obou stran vyrovnaný a remíza se zdá být po průběhu zápasu a předvedené hře obou týmů spravedlivá.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 1.6.2009


TLUMAČOV - MLADCOVÁ 2:4 (2:1)

Branky: Hána V., Hlaváč M

Komentář:
Utkání ve kterém jsme měli odrazit útok našich pronásledovatelů v tabulce se nepovedlo podle našich představ. V úvodu prvního poločasu jsme inkasovali a soupeř, který byl fyzicky i herně vyspělejší se dostal do herní pohody. Naše šance byly ojedinělé a utkání se hrálo více na naší polovině. Vyrovnávací branka padla po naší typické hře vše na Laďu. Ten se dostal k odkopnutému míči a pro našeho rychlonohého útočníka nebyl problém dát gól. Dokonce jsme po naší druhé šanci v poločase dali vedoucí gól, kdy jsme na chvíli zatlačili soupeře do jeho obranného pásma a Martin pěknou střelou trefil bránu.
Do druhého poločasu jsme šli s vedením, ale za to oslabeni o naše klíčové hráče (Ševela O.-zraněni, Zálešák R.-nevolnost). Soupeř toho dokonale využil a vyrovnal. Ještě jsme se na chvíli snažili bránit nerozhodný výsledek, ale s přibývajícím časem nám ubývaly naše síly. Naši mladší žáci nevydrželi odrážet častější nápor hostů a ti nás začali přehrávat. Byla jen otázka času, kdy padne gól do naší brány. Při absenci našich dvou zkušených hráčů a nevýrazném výkonu brankáře se jim povedlo dvakrát rozvlnit naši síť.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 28.5.2009


BRUMOV "B" - TLUMAČOV 1:1 (1:1)

Branky: Hána V.

Komentář:
K našemu nejvzdálenějšímu soupeři jsme odjížděli bez třech hráčů základní sestavy. Zálešák R., Hlaváč M., Dědková M. a na naší hře to bylo znatelné. Ač se je snažili mladší spoluhráči zastoupit, přes velkou snahu a bojovnost se jim to moc nedařilo. V prvním poločase jsme se v sedmé minutě utkání ujali vedení, kdy Hána V. využil zaváhání domácího brankáře při špatném odkopu. Vypadalo to, že je zápas dobře rozehrán, ale soupeře inkasovaný gól nerozhodil a byl po celou dobu aktivnější. Při obléhání našeho území před bránou se náš hráč dotkl rukou míče a nařízený pokutový kop domácí proměnili.
Do druhého poločasu jsme vstoupili se stejnou taktikou, kdy téměř všechny míče směřovaly na Hánu V. Ten měl tři velké šance, ale své samostatné úniky neproměnil. Snažil se, ale jeho aktivní hra na bránu nebyla podpořena ostatními spoluhráči. Vázla hra záložní řady a tak bylo na našich obráncích v čele s kapitánem Ševela O., aby šance soupeře odráželi. Několikrát nás podržel náš brankář Janoštík M., který vyrážel nebezpečné střely pod horní tyčku.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 20.5.2009


TLUMAČOV - MYSLOČOVICE 3:0 (3:0)

Branky: Hána V. 3x

Komentář:
V prvním poločase jsme soupeře nemile překvapili naší hrou, která směřovala na našeho velice aktivního střelce Hánu V. Naši hráči mu posílali míče, kterými dělal problémy soupeřově obraně a hlavně brankáři, který byl proti jeho třem gólům bezbranný. Hosté byli zaskočeni, protože s takovým průběhem utkání nepočítali.
V druhém poločase se již skóre nezměnilo. Hra soupeře směřovala častěji k naší brance, ale v té kraloval nevelký postavou, ale zato velký výkonem Barwig P., který za své zákroky sklízel potlesk diváků. Své kvality ukázala i naše obrana (Ševela O., Dědková M.), která úspěšně odrážela snahy soupeře o lepší výsledek. Fanouška, který se jen trochu zajímá o žákovskou kopanou musel tento zápas velice potěšit. Jak kvalitou hry a vysokou bojovností všech našich hráčů, tak velice cenným vítězstvím, které nás udrželo na pěkném třetím místě před naším soupeřem.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 12.5.2009


VIZOVICE - TLUMAČOV 0:9 (0:5)

Branky: Hána V.3x, Zálešák R., Hrdina D., Hlaváč M., Šimoník R., Mouka P., Ševela V.

Komentář:
Již v první minutě zápasu jsme soupeře zaskočili rychlou brankou, kdy z pravé strany přihrával Šimoník R. a Hána V. se nemýlil. I ostatní góly v prvním poločase padly po pěkných kombinačních akcích. Vycházely nám přihrávky a domácí si s naší hrou nevěděli rady.
Druhý poločas byl hraný ve stejném duchu jako první, akorát branky byly vstřeleny po střelách našich záložníků, kteří nedali domácímu brankáři šanci k úspěchu.
Celé utkání bylo hrané pod naší kontrolou a soupeř se jen ojediněle dostával ze své poloviny a našeho brankáře téměř neohrozil. Kladem utkání bylo, že se o góly podělil větší počet hráčů a předvedená hra, která je příslibem k zápasům se silnějším soupeřem.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 5.5.2009


TLUMAČOV - MALENOVICE 1:2 (1:0)

Branky: Mouka P.

Komentář:
Po celou dobu utkání foukal silný vítr a v boji o udržení předních příček nám moc radosti nepřinesl.
V prvním poločase jsme byli aktivnější a s mírnou převahou přišel i gól, který po rohovém kopu vsítil hlavou Mouka P.
Po změně stran se hra hostů zlepšila. Stále více dotírali na naši branku až se jim podařilo vyrovnat.
Utkání by slušela remíza, ale nám se nedařilo už tak neklidný míč dostat na delší vzdálenost od naší brány. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu soupeře, který dalekonosnou střelou přestřelil našeho bezmocného brankáře.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 29.4.2009


PŘÍLUKY - TLUMAČOV 2:9 (1:5)

Branky: Hána V. 8x, Ševela V.

Komentář:
Zápas se soupeřem ze spodních pater tabulky se nám už podle výsledků útkání povedl. Naše taktika hrát na rychlonohého Hánu V. vycházela velice dobře. Domácí se snažili a to hlavně jejich útočník, který byl sice menší vzrůstem, ale pořádně motal hlavu našim obráncům a vstřelil i dvě branky. Do zápasu se zapojili i mladší žáci, kteří zkouší své fotbalové kvality ukázat na hřišti.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 21.4.2009


LOUKY - TLUMAČOV 2:3 ( 1:1)

Branky: Hána V. 2x, Hrdina D.

Komentář:
První jarní zápas s naším již tradičním soupeřem pro nás nezačal dobře. V prvních minutách se domácí dostali do vedení po střele na naši bránu. Kluci se snažili s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale to se jim dlouho nedařilo. Před přestávkou si svou chvilku slávy užil Hrdina D., který proměnil svůj únik po levé straně a vsítil důležitý gól.
V druhé půli se hra zlepšila a hlavně aktivní Hána V. platil na obranu soupeře. Dal dvě branky, které byly nakonec vítězné. Domácí se nechtěli s průběhem utkání smířit a tak jejich snaha vedla ke vstřelení branky a tím byl závěr utkání mírně zdramatizován. Kluci si nakonec utkání pohlídali a mohli se radovat z cenného vítězství.
Bohužel stínem žákovského utkání nebylo počasí, ani dokonce (jak to někdy bývá) rozhodčí, který přes své mládí podal dobrý výkon, ale domácí trenér. Svým hrubým a nevhodným chováním urážel všechny zůčastněné osoby, které se podílely na utkání a dokonce i našeho hráče žákovského týmu. Na této úrovni a hlavně u žákovských zápasů, kdy si kluci teprve osvojují hru a jsou velice vnímaví, by se takový trenér neměl vůbec vyskytovat. Ale to je již úvaha pro jiné, neli pro trenéra samotného.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 16.4.2009


SLOPNÉ - TLUMAČOV 0:10 (0:4)

Branky: Hána V. 6x, Mouka P., Hrdina D., Hlaváč R., Zálešák R.

Komentář:
Do posledního podzimního zápasu se soupeřem z konce tabulky jsme vstoupili aktivně. Hned v prvních minutách se prosadil Mouka P., ale to bylo na delší dobu vše čím jsme snaživého soupeře překvapili. Z naší strany chyběla přesná přihrávka a klidné zakončení. Góly padaly do soupeřovy sítě po akcích Hány V., který svou rychlostí platil na domácí obranu.
V druhé půli se kluci zlepšili a na obrazu hry i výsledku to bylo znát. Opět se dostávali do šancí, které dovedli zužitkovat. Soupeř se dostal jen k jedné větší šanci, ale náš gólman měl dobře postavenou branku, kdy balon orazítkoval horní tyč.
Od většího přídělu branek svůj tým podržel vynikající domácí brankář.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 29.10.2008


TLUMAČOV - FRYšTÁK 13:0 (7:0)

Branky: Hána V. 6x, Hlaváč M., Mouka P. 2x, Janoštík M., Šimoník R., Zálešák R. , vlastní

Komentář:
Soupeř ze středu tabulky si již v první minutě dal vlastní gól, kdy obránce překvapil malou domů svého brankáře. Tato chyba prakticky rozhodla zápas a ukázala, že soupeř nepřijel v optimální formě. Zápas nebyl ani v polovině a naši hráči se radovali ze sedmého gólu. Gól vstřelil i náš gólman, který zužitkoval nabídnutou penaltu. Ještě v polovině zápasu se dostali do hry mladší žáci, kteří si zkusili zápasový rytmus a tím i přispěli k výraznému vítězství.
V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Góly padaly stále do soupeřovy sítě, hlavně z našich rychlých protiútoků.
Za rozhodnutého stavu lze jen litovat vyloučení naší kapitánky Dědkové M. /za druhou žlutou kartu/, která bude zřejmě chybět v dalších kolech.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 26.10.2008


ÚJEZD - TLUMAČOV 3:3 (3:2)

Branky: Hána V., Zálešák R., Dědková M.

Komentář:
Na tento zápas se odjíždělo s mírnou obavou, jak si kluci poradí s lídrem Okresního přeboru. Už v prvních minutách se domácí útočníci třikrát prosadili a vypadalo to, že obavy byly oprávněné. Kdo v tu chvíli věřil ve zlepšení, tak se dočkal. Naše hra nebyla špatná a soupeř hrozil jen svými rychlonohými útočníky. Zápas se pomalu začal otáčet, když Hána V. vstřelil z protiútoku branku a soupeř začal ztrácet na své suverenitě.
V poločase jsme díky Zálešákovi R. , který svou střelou překvapil soupeřova brankáře i nás samotné vsítili kontaktní gól.
V druhém poločase se hrálo s naší mírnou převahou, kdy naší hře nebylo co vytknout a na našich hráčích od obrany po útok byla vidět nesmírná bojovnost a odhodlání s tímto výsledkem ještě něco udělat.
Už to vypadalo na těsnou prohru, ale v posledních minutách se vše vsadilo na útok a to se trenérům vyplatilo. Hána V. vybojoval u pomezní čáry balon a krásně ho kopl před soupeřovu branku, kde si svůj již tak pěkný výkon okořenila přesnou hlavičkou do domácí sítě Dědková M.
Krásný slunečný podzimní den, krásný fotbalový zážitek.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 20.10.2008


TLUMAČOV - BRATŘEJOV 1:0 (0:0)

Branky: Zálešák R

Komentář:
Vyrovnaný zápas se soupeřem, kterého podržel brankář. Zneškodnil několik gólem volajících šancí našich útočníků, ale na přímý kop Zálešáka R. byl už krátký. Balon byl kopnut po zemi, našel si místo ve zdi a zastavil se až v soupřově síti u levé tyče. Byl to pěkný fotbalový moment celého zápasu Důležité body zůstaly doma.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 13.10.2008

MLADCOVÁ - TLUMAČOV 3:1 (2:0)

Branky: Dědková M.

Komentář:
Domácí tým nás v tomto zápase překvapil. Soupeř měl přesné přihrávky a lepší zpracování míče, což nám zrovna nevycházelo.
Nestačili jsme svou hrou ohrozit soupeřovu branku a jediné co nám soupeř nabídl byly trestné kopy.
V závěru utkání se přesně trefila kapitánka Dědková M. a tím zmírnila špatný dojem z předvedené hry celého týmu.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 5.10.2008


TLUMAČOV - BRUMOV 13:0 (9:0)

Branky: Hána V. 7x, Mouka P. 3x, Hlaváč M., Zálešák R., Hrdina D.

Komentář:
Velice jednoduché utkání, kdy již v půli to bylo o devět branek.
Po přestávce se skóre začalo zvyšovat a tak dostala prostor i "lavička", aby ukázala své fotbalové umění.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 1.10.2008


MYSLOČOVICE - TLUMAČOV 2:2 (1:2)

Branky: Mouka P., Hána V.

Komentář:
Kdo očekával od tohoto zápasu velké fotbalové napětí, tak se dočkal. Na půdě velmi ambiciozního týmu v žákovském přeboru se to přímo dalo čekat a utkání mělo od první minuty nádech derby.
Do prvního poločasu jsme vstoupili velice dobře. První branku vsítil Mouka P., který svým průnikem přes obránce soupeře ukázal, že domácí to nebudou mít s námi lehké. Dařila se nám rozehrávka na naše utočníky a z jedné se prosadil Hána V. Kluci nevydrželi své vysoké počáteční tempo hry až do konce poločasu a zaskočený soupeř se začal probouzet. Díky penaltě se dočkal gólu.
V druhém poločase se naše herní aktivita nezlepšila, ale co nešlo fotbalovým uměním, tak celý tým nahrazoval nesmírnou bojovností. Přečkali jsme potrestání za "malá domů", ale na závěrečný tlak domácích již naše snaha nestačila.
Nemohu si odpustit pár slov k závěru utkání:
Závěr utkání poznamenalo nejen nás rodiče v roli věrných diváků, ale hlavně naše děti. Svým nevybíravým chováním všechny zaskočil /a věřím, že všechny/ domácí "trenér", který slovně hrubě napadl našeho hráče a k úžasu nás všech ještě stihl nepublikovatelné gesto na tribunu hostů!!! Jen díky sportovnímu fandovství našeho starosty, který má plnou podporu rodičů, byl o tomto zkratu "trenéra" informován fotbalový svaz ve Zlíně. Zarážející je, že ten, kdo to měl řešit a neřešil, byl delegovaný rozhodčí na tento zápas.
Proč? "Nic jsem neslyšel"!

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 23.9.2008


TLUMAČOV - VIZOVICE 3:2 (3:0)

Branky: Hlaváč M., Hána V., Zálešák R

Komentář:
Utkání dvou různých poločasů.
Již to vypadalo, že v prvním poločase, kdy se nám herně dařilo a góly padaly do soupeřovy sítě na poklidné vítězství. První gól vstřelil Hlaváč M., který pěknou střelou přestřelil brankáře. Další gólovou pojistku přidal Hána V. a Zálešák R., který svou kopací technikou překvapil soupeřova brankáře z přímého kopu.
V druhém poločase se nám přestalo dařit, ale nic nenasvědčovalo tomu, že by se zápas zdramatizoval. Stačilo gólmanovo malé zaváhání při soupeřově rohu a soupeř chybu trestal.
Hosté ještě v závěru stihli přidat kontaktní gól, ale to z jejich strany bylo vše, takže body zůstaly doma.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 15.9.2008


MALENOVICE - TLUMAČOV 3:3 (2:2)

Branky: Hána V. 2x, Šimoník R

Komentář:
Zápas hraný za vysokých teplot s velice snaživým soupeřem nás stál dost sil.
Již první poločas ukázal, že soupeř chce doma vyhrát a prvním gólem šel za svým cílem. Náš tým stačil zareagovat vyrovnáním, které zařídil Hána V. Soupeř opět zatlačil a šel do vedení. Dlouho se z vedení neradovali. V závěru poločasu se naši při obléhání soupeřovy branky prosadili. Po střele Dědkové M. (kapitán, která v tomto zápase podala opět vynikající výkon) se k vyraženému míči dostal Šimoník R. a prostřelil všechny před sebou.
Druhý poločas jsme začali aktivně a šli jsme i do vedení po průniku Hány V.
Soupeř bojoval až do poslední chvíle a dočkal se i vyrovnání. Nakonec byli všichni (za daných podmínek) s remízou spokojeni.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 9.9.2008


TLUMAČOV - PŘÍLUKY 8:0 (2.0)

Branky: Hrdina D. 3x, Hlaváč M. 2x, Mouka P. 2x, Ševela V.

Komentář:
Jako nováček v žákovském přeboru, který se teprve se svými soupeři seznamuje už slaví zápasové úspěchy.
Kluci do zápasu vstoupili velice aktivně. Již od začátku utkání bylo vidět kdo bude pánem na hřišti a soupeře nepustili do žádné vážnější akce. V poločase se gólově prosadil Hlaváč M. a Mouka P. a bylo jen otázkou času, kdy skóre naroste v náš prospěch.
Ve druhém poločase už své šance proměnil hatrickem Hrdina D.
Domácí byli při chuti a po pěkné přihrávce od Šimoníka R. se střelecky prosadila i posila z přípravky Ševela V.

Sestava:
Janoštík M. (brankař), Zálešák R., Hrdina D., Mouka P., Šimoník R., Dědková M (kapitán)., Barwig P., Hlaváč M., Kašpar P., Holub J., Ševela O., (Ševela V., Hlaváč P., Kalandra D.)<br />

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 2.9.2008


TLUMAČOV - LOUKY 2 : 1(1 :0)

Branky: Hrdina D., Mouka P.

Komentář:
Úvodní zápas do tohoto soutěžního ročníku 2008 - 2009 nám vyšel. Kluci si po uplynulé sezóně, kdy si prvním místem v okresní soutěži žáků zajistili postup do kresního přeboru vedli velmi dobře.
Trenéři Hrdina O. a Zálešák R. šli do zápasu s omlazenou sestavou a s bojovným odhodláním našeho již tradičního soupeře porazit.
V prvním poločase se kluci díky Hrdinovi D. dostali do vedení a vypadalo to, že i s počtem šancí na naší straně, bude skóre narůstat.
V druhé půli Louky díky penaltě změnili stav na 1:1. Zápas byl v tuto chvíli herně vyrovnaný, ale kluci se s remízou nesmířili. Zálešák R. poslal balon po pěkně rozehraném rohovém kopu do malého vápna přímo na připraveného Mouku P., který svou tvrdou hlavičkou rozvlnil soupeřovu síť.
Závěr utkání si kluci pohlídali a utkání dovedli do vítězného konce.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 25.8.2008


Archiv výsledků utkání a hodnocení minulých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
09.12.2021 v 08:26:31, © Obec Tlumačov 2002-2021