Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je čtvrtek, 9.12.2021 - svátek má Vratislav, zítra slaví Julie
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná

Konečná tabulka OS žáci A - 2007/2008


Konečná tabulka


Sestava žáci


Sestava žáků 2007/2008

Sestava žáků  2007/2008
Horní řada: Zálešák Roman (vedoucí mužstva), Ševela Ondřej, Škrabal Radim, Postava Václav, Hána Vladimír, Pavelka Radek, Hrdina David, Dědková Martina, Hrdina Oldřich (trenér).
Dolní řada: Mouka Patrik, Hlaváč Martin, Zálešák Radek (kapitán družstva), Šimoník Radek, Barwig Petr, /Kašpar Pavel/, /Holub Jan/ (chybí)
Ležící: Janoštík Michal (brankář), /Sedláček Petr/ (chybí)

Přehled výsledků 2007-2008 - žáci

TLUMAČOV - ŽERANOVICE 11:2 (5:0)

Branky: Hána V. 3x, Mouka P. 3x, Šimoník R. 2x, Škrabal R. 2x, Hrdina D.

Komentář:
Do zápasu jsme vstoupili už jako jasní vítězové okresní soutěže žáků. Soupeř s omlazeným kádrem týmu se snažil, ale na rozjetý a po gólech hladový domácí tým to nestačilo. Po půli to bylo o pět branek.. P. Mouka s V. Hánou ukázali hattrickem, že góly umí střílet. Pak se k tomu gólově přidal Škrabal R. a hlavně kluci, kteří se góly učí střílet (Šimoník R. a Hrdina D). Tito dva si v závěru zápasu ukázkově dovedli vyměnit přihrávky, po kterých padly pěkné branky. Poděkování za prvenství v okresní soutěži žáků patří celému týmu.

Žáci

Žáci

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 9.6.2008


TEČOVICE - TLUMAČOV 3:1 (1:0)

Branky: Mouka P.

Komentář:
Zápas o potvrzení vedoucího místa v žákovské soutěži se nám nevydařil. Tým oslaben o spoluhráče, kteří se již předčasně vidí o patro výš v dorostu a ztrácí chuť hrát za žáky, se v zápase trápil. Osa týmu se tím rozpadla a na hře to bylo znát. Hráči z lavičky se tak dostali do zápasu a svou slabší zápasovou praxí ukázali, že i s nimi se musí počítat.
Gól vstřelil P. Mouka, kdy z ojedinělé šance našeho týmu zúročil svůj důraz před brankou. V bráně "zaskakoval" a mile překvapil P. "Barva" Barwig, který svoji nestandartní výšku na gólmana nahrazoval přehledem a rychlou reakcí na míč. Nejednoho fanouška svými zásahy zvedl ze sedaček. I přes prohru nelze upřít velkou snahu a bojovnost, která je nezbytně nutná kapitánovi týmu R. Zálešákovi a hlavně M. Dědkové.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 2.6.2008


TLUMAČOV - LOUKY 7:0 (3:0)

Branky: Hána V. 5x, Škrabal R., Zálešák R.

Komentář:
Kluci zápas se svým pronásledovatelem v tabulce zvládli velmi dobře. Už v první polovině zápasu to bylo o tři branky. Čekal se daleko větší odpor od soupeře, který si vypomáhá hráči z hokejové školy. Zápas rozhodl V. Hána hráč s tahem na branku a s gólovým čichem, tak jak má hrotový útočník hrát. Jeho vizitka je 5 gólů v zápase. Gólovou tečku za zápasem s vynikajícím výsledkem udělal snaživý a s přehledem hrající Škrabal R.
Je škoda, že za stavu 6:0 nedostane víc prostoru "lavička", která má nahradit končící starší spoluhráče.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 25.5.2008


BŘEZNICE - TLUMAČOV 2:3 (2:1)

Branky: Ščepka V., Zálešák R. 2x

Komentář:
Zápas pro nás začal velmi dobře. V úvodu utkání se dostal V. Ščepka ke gólové dorážce a vypadalo to na snadné vítězství. Našeho brankáře převapila střela z velké dálky a bylo vyrovnáno. Po sérii nepřesných přihrávek a problémem se zpracováním balónu z naší strany šel soupeř po přísně nařízené penaltě do vedení. V druhém poločase vyrovnal z přímého kopu R. Zálešák a jako správný kapitán zařídil i vítěznou branku v poslední sekundě utkání.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 19.5.2008


TLUMAČOV - LHOTA U MALENOVIC 14:0 (7:0)

Branky: Hána V. 5x, Škrabal R. 4x, Zálešák R., Kašpar P., Dědková M., Šimoník R., vlastní

Komentář:
Poslední tým tabulky nekladl velký odpor. Zápas se odehrával většinou na soupeřově půlce a v prvních sekundách hry po gólu V. Hány bylo rozhodnuto o osudu slabšího soupeře. Kluci nastříleli 14 gólů a vylepšili si tak své gólové statistiky.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 12.5.2008


SPYTIHNĚV - TLUMAČOV 0:6 (0:3)

Branky: Mouka P. 3x, Hána V. 3x

Komentář:
Zápas se slabším mužstvem rozhodli naši útočníci, kdy své góly dali každý v jednom poločase. P. Mouka svým důrazem před brankou dal svůj první čistý hatrick. Po přestávce přišel čas pro V. Hánu, který napodobyl gólový výkon svého spoluhráče. V hokeji se za hatrick vhazuje na plochu čepice, diváci a početní fandové odvděčili sportovní výkon potleskem.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 28.4.2008


TLUMAČOV - POHOŘELICE 3:1 (0:1)

Branky: Mouka P, Škrabal R, Hána V

Komentář:
V tomto zápase šla fotbalová krása stranou. V první půli si kluci z ojedinělé šance soupeře nechali vstřelit gól. To náš tým nerozhodilo a do druhé poloviny šel s odhodláním tento stav zvrátit. Kontaktní a důležitý gól vstřelil Mouka P., kdy z pravé strany prostřelil brankáře a potvrdil tak svou střeleckou formu z kol minulých. Vítěznou branku vstřelil Škrabal R., kdy střelou našel mezeru v soupeřově síti. Hána L. upravil stav na 3:1 a tím i dojem z předvedené hry celého týmu.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 21.4.2008


KOSTELEC - TLUMAČOV 0 : 8 (0:4)

Branky: Hána V. 2x, Mouka P. 2x, Zálešák R. 2x, Škrabal R., Pavelka R.

Komentář:
V tomto zápase kluci potvrdili roli favorita a soupeřovi ze spodních příček tabulky moc šancí nedali. S menšími nepřesnostmi si poradil celý tým a druhý zápas po sobě neinkasovali.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 14.4.2008


TLUMAČOV - JAROSLAVICE 10:0 (7:0)

Branky: Hána V. 4x, Škrabal R. 2x, Mouka P. 2x, Zálešák R., Ščepka V.

Komentář:
V prvním jarním utkání kluci mile překvapili. Soupeřům v první půlce nadělili sedm gólů a jak se říká „bylo vymalováno“. Dá se říct, že co šance to gól. Nejvíce se dařilo Laďovi Hánovi, který dal čtyři góly. Skandování deset, deset.. bylo vyslyšeno a kdo zápas viděl musel mít radost i z předvedené hry. Jen to potvrdit v ostatních utkáních.

Příští zápas: 12.4.2008 sobota 14:30hod. Kostelec-Tlumačov

Sestava:
Janoštík Michal, Zálešák Radek, Škrabal Radim, Ševela Ondřej, Hána Vladimír, Pavelka Radek, Hrdina David, Dědková Martina, Hlaváč Martin, Šimoník Radek, Mouka Patrik, Barwig Petr, Holub Jan, Ščepka Vašek.

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 8.4.2008


ŽERANOVICE - TLUMAČOV 2:3 (2:1)

Branky: Mouka P.2x , Hána V.

Komentář:
Poslední podzimní zápas dal žákům pořádně zabrat. Ze začátku to vypadalo, že na těžkém terénu nedáme gól, ale ke konci první půle Patrik M. tyto pochyby vyvrátil a vstřelil branku. Ve druhé půli Laďa H. vyrovnal a o vítězství se postarala Martina D. a Patrik M. svou pěknou akcí. V závěru utkání Martin H. zabránil od vyrovnání, když vykopl míč, kterému do naší brány chyběly snad jen centimetry.

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 4.11.2007


TLUMAČOV - TEČOVICE 2 : 1 (1 : 1)

Branky: Hána 2

Komentář:
Tento zápas se nám herně moc nepovedl. I přes hrubku nezkušeného gólmana, který nabídl soupeři vyrovnání, se tým přece jen díky Laďovi dočkal výhry.

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 28.10.2007


LOUKY - TLUMAČOV 5:0 (2:0)

Branky:

Komentář:
Pět chybějících hráčů základní sestavy se podepsalo i na konečném výsledku. Tentokrát byl problém dát dohromady 11 hráčů. Na poslední chvíli se sehnal Dominik Kalandra, který hraje za přípravku. Kluci od začátku věděli, že jejich úkolem bude hlavně bránit. Soupeři nám moc šancí nedali a téměř celý zápas se odehrál na naší půli.

Sestava:
Janoštík, Zálešák, Mouka, Šimoník, Holub, Barwig, Hlaváč, Dědková, Kašpar, Hána, Kalandra

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 21.10.2007


TLUMAČOV - BŘEZNICE 1:1 (0:0)

Branky: Mouka P.

Komentář:
Nový soupeř v žákovské soutěži podal na našem hřišti velmi sympatický výkon a utkání se hrálo po dlouhé době bez vyhrocených situací. Méně můžeme být spokojeni s předvedenou hrou, kdy kluci dlouho nedokázali reagovat na soupeřův gól, ale nakonec s důrazem vyrovnali a utkání dotáhli do zasloužené remízy.

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 14.10.2007


LHOTA U MALENOVIC -TLUMAČOV 0:7 (0:2)

Branky: Zálešák R. 3x, Hána V. 3x, Mouka P.

Komentář:
Na hřiště tabulkově slabšího soupeře jsme přijeli pro výhru. S oslabením hráčů základní sestavy se kluci vyrovnali a gólově se prosadili hlavně ve druhé půli.
Příští zápas 14. 10. neděle ve 13. 00 hod. Tlumačov - Březnice

Sestava:
Janoštík, Zálešák, Hána, Pavelka, Dědková, Šimoník, Mouka, Postava, Barwig, Kašpar, Holub, (Horka)

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 7.10.2007


TLUMAČOV - SPYTIHNĚV 5:1 (1:1)

Branky: Zálešák R.(p), Šimoník R., Hána V. 3x

Komentář:
V utkání, v němž se do základní sestavy vstřeleným hatrickem vrátil útočník Vladimír Hána, naši žáci potvrdili roli favorita a jednoznačně zvítězili. Zápas rozhodli ve druhém poločase, kdy vstřelili 4 góly.

Příští zápas 07. 10. 2007 neděle ve 13. 30 hod. Lhota u Mal.-Tlumačov.

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 23.9.2007


POHOŘELICE-TLUMAČOV 1:2 (1:2)

Branky: Škrabal R., Šimoník R.

Komentář:
Naši žáci získali 3 cenné body ve velmi vyrovnaném zápase. Na začátku utkání jsme vstřelili 2 rychlé branky, ale domácí snížili na 2:1 z přímého kopu. Po přestávce se hra oboustranně přitvrdila a v nervózním závěru měli kluci štěstí, když je od vyrovnání zachránila branková konstrukce.

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 16.9.2007


TLUMAČOV - KOSTELEC 6:1 (3:1)

Branky: Hlaváč M. 2x, Škrabal R., Šimoník R., Mouka P.

Komentář:
Kluci hráli s viditelně slabším družstvem o čemž svědčí konečný výsledek 6:1, ke kterému přispěli soupeři vlastním gólem.

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 10.9.2007


JAROSLAVICE-TLUMAČOV 2 : 4

Branky: Škrabal R. 4x

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 01.09.2007


TLUMAČOV-HALENKOVICE 0 : 3

Branky:

Petra Šimoníková, petra.s.s@seznam.cz, 26.08.2007


Archiv výsledků utkání a hodnocení minulých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
09.12.2021 v 07:28:03, © Obec Tlumačov 2002-2021