Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je čtvrtek, 9.12.2021 - svátek má Vratislav, zítra slaví Julie
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná

Konečná tabulka přípravka - 2009/2010


Konečná tabulka


Přehled výsledků ročníku 2009-2010 - přípravka


PASEKY A - TLUMAČOV 10:0

Komentář:
Závěrečné utkání okresní soutěže přípravek se nám vůbec nepovedlo a předvším ve druhém poločase tohoto utkání jsme působili velmi odevzdaným dojmem. I přes tento výsledek můžeme hodnotit jarní část soutěže za vydařenou, což znamená konečné páté místo v tabulce soutěže. Tímto utkáním se mužstvo přípravky rozloučilo s Petrem Sárkánym, Kubou Němcem, Jankem Markem Frankem, Martinem Michakíkem a Pavlem Václavíkem. Děkujeme a hodně štěstí v mužstvu žáků.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 14.7.2010


TLUMAČOV - MYSLOČOVICE 2:1

Branky: Michalík, Ředina

Komentář:
Další vítězné utkání jsme, vzhledem ke stavu naší hrací plochy, sehráli v Mysločovicích. Pod dojmem posledních výsledků jsme do zápasu nastoupili velmi sebevědomě a brzo jsme získali vedení 1:0. Našeho soupeře jsme v prvním poločase prakticky nepustili na naši polovinu, další góly jsme však nepřidali. Nástup do druhé půle se nám vůbec nepovedl a zřejmě pod dojmem vývoje utkání v prvním poločase jsme soupeře podcenili. Soupeři se podařilo vyrovnat, vytvořil si i další šance a nám se již nepodařilo navázat na výkon ze začátku utkání. Přesto jsme byli v koncovce lepším mužstvem a v utkání jsme zvítězili.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 17.6.2010


BŘEZNICE - TLUMAČOV 1:2

Branky: Sárkány, Jeřábek

Komentář:
Ve čtvrtek 10.6.2010 sehrálo mužstvo přípravky mistrovské utkámí na Březnici. Ve velmi vyrovnaném zápase s několika šancemi na obou stranách, jsme po poločase 1:1 byli šťastnějším týmem a díky vstřelené brance ve druhém poločase jsme získali tři body.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 17.6.2010


NAPAJEDLA - TLUMAČOV 2:0

Komentář:
Ve čtvrtek 27. května tlumačovská přípravka odehrála další mistrovské utkání v Napajedlech. Bohužel došlo vlivem povodní k narušení tréninkového procesu a tato skutečnost se negativně projevila na předvedeném hře našeho mužstva. Nepodařilo se navázat na bojovné výkony z předcházejících zápasů a od první minuty bylo zřejmé, že toto utkání nevyhrajeme. Konečný výsledek, tak je díky velmi dobrému výkonu našeho brankáře (Václavík), neskončil větším brankovým rozdílem.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 2.6.2010


PASEKY B - TLUMAČOV 0:4

Branky: 2x Michalík, Sárkány, Holub

Komentář:
Ve čtvrtek 13. května tlumačovská přípravka odehrála své další mistrovské utkání na půdě Pasek. Vzhledem ke své větší fyzické vyspělosti a na základě posledních výsledků bylo naší povinností zvítězit, což se nám také povedlo. Zejména v prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem a po poločase 2:0 jsme utkání i přes velkou snahu soupeře ve druhém poločase dotáhli do vítězného konce.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 17.5.2010


TLUMAČOV - MLADCOVÁ 2:1

Branky: Sarkány, Michalík

Komentář:
Zápas, ve kterém byl náš soupeř fotbalovějším mužstvem, jsme díky své velké bojovnosti a troše potřebného štěstí dokázali vyhrát. Tento výsledek je pro naše mužstvo přípravky o to cennější, že jsme dokázali porazit jednoho z lídrů naší okresní soutěže.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 10.5.2010


TEČOVICE - TLUMAČOV 5:4

Branky: 2x Sarkány, Dvořák, Michalík

Komentář:
V sobotu dopoledne 1. května odahrála tlumačovská přípravka své další mistrovské utkání na půdě Tečovic. Utkání jsme zahájili velmi aktivně a bylo vidět, že bojovnost z předcházejícího zápasu se nevytratila. Dostali jsme se do vedení 3:1 a měli další šance na zvýraznění našeho vedení. To se klukům bohužel nepovedlo a soupeř, který disponoval poměrně vyrovnaným a početným kádrem, nás potrestal a snížil na rozdíl jediné branky. Začátek druhé půle přinesl vyrovnaný boj se šancemi a góly na obou stranách. Bohužel s přibývajícím časem se začala projevovat soupeřova výhoda širšího kádru a tak se nám, zejména díky fyzické převaze soupeře, nepodařílo vedení 4:3 uhájit. I přes velkou bojovnost všech hráčů jsme nakonec dvě minuty před koncem inkasovali pátou branku, které rozhodla o naší smolné porážce.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 5.5.2010


TLUMAČOV - MALENOVICE 2:1

Branky: Sarkány, Holub

Komentář:
V sobotu 24. dubna odehrálo své druhé domácí utkání jarní části okresní soutěže mužstvo přípravky proti Malenovicím. Vzhledem k lepšímu postavení našeho soupeře v průběžné tabulce soutěže jsme očekávali těžký zápas, což se také potvrdilo. Naše mužstvo však nejen soupeře, ale i všechny přihlížející, překvapilo velmi bojovným výkonem a i přes dvě zranění v úvodu utkání jsme se v prvním poločase dostali zaslouženě do dvoubrankového vedení. To nám dalo šanci na vítězství, které si kluci i přes enormní snahu Malenovic až do konce zápasu a jeden obdržený gól z rohového kopu již nenechali vzít. Mužstvo přípravky dokázalo, že může při optimálním složení základní sestavy a bojovném přístupu pomýšlet na kvalitní výsledky i s nejlepšími mužstvy naší soutěže.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 27.4.2010


HALENKOVICE - TLUMAČOV 2:6

Branky: 3x Holub, 2x Sarkány, Jeřábek

Komentář:
V pátek 16. dubna odehrálo mužstvo přípravky mistrovské utkání na půdě Halenkovic. Přesto, že nám díky nemoci a jiným vlivům chybělo několik hráčů základní sestavy, výsledky i postavení soupeře v tabulce nám nedovolovalo myslet na jiný výsledek než výhru a získání prvních jarních bodů. Samotný průběh utkání toto očekávání potvrdil. V úvodu utkání se nám podařilo vstřelit dvě rychlé branky a další průběh utkání již byl především díky věkové převaze pod kontrolou našeho mužstva. Přesto jsme se přes zhuštěnou obranu soupeře jen těžko prosazovali. Soupeř hrozil pouze z rychlých brejků, které ve dvou případech dokázal proměnit v gól. Za pozitivum tohoto utkání lze označit i skutečnost, že dostali mnohem větší příležitost hrát v mistrovském utkání i mladší hráči.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 20.4.2010


TLUMAČOV - DOUBRAVY 0:2

Komentář:
Úvodní mistrovské utkání jarní části okresní soutěže přípravek jsme po zimní přípravě, která probíhala od ledna letošního roku dvakrát týdně v tělocvičně ZŠ za hojné účasti kluků od 5 do 11 let, odehráli na domácím hřišti v sobotu 10.4.2010 proti Doubravám. Do utkání jsme nastoupili s myšlenkami na nápravu podzimního debaklu s tímto soupeřem 0:7. Utkání, hrané především v prvním poločase za velmi nepříznivých klimatických podmínek, bylo poměrně vyrovnané a o konečném výsledku pravděpodobně rozhodl šťastný úvodní gól hostí ze začátku druhého poločasu. Snaha našeho mužstva o následné vyrovnání narážela na dobře hrající obranu soupeře a s přibývajícím časem také na nedostatek fyzických sil našeho mužstva. Paradoxně si tak náš soupeř v závěru utkání vytvořil ještě několik gólových příležitostí, jenž nakonec vedly pouze k druhé brance v naší síti.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 12.4.2010


TLUMAČOV – BŘEZNICE 6:1

Branky: 3x Sarkány, 2x Machovský, Holub

Komentář:
Stoupající výkonnost našeho mužstva se potvrdila v tomto domácím utkání. Vstřelili jsme krásné góly po kombinačních akcích na jeden dotek a potvrdili jsme především velmi dobrou výkonnost na domácí půdě.

Michal Hric, hric.michal@seznam.cz, 1.11.2009


TLUMAČOV – NAPAJEDLA 1:5

Branky: Sarkány

Komentář:
S lídrem soutěže, který svým výkonem toto postavení v tabulce potvrdil, jsme odehráli nejlepší utkání podzimu – bojovali jsme, bohužel nevyvarovali jsme se zbytečných chyb, což dokresluje skutečnost že jsme si první gól dali samy.

Michal Hric, hric.michal@seznam.cz, 28.10.2009


MYSLOČOVICE – TLUMAČOV 2:1

Branky: Samohýl M.

Komentář:
Naše mužstvo bylo po fotbalové stránce jasně lepší a to i přes věkovou převahu soupeře, nedokázalo však proměnit ani tu nejvyloženější šanci. Jak se dávají góly musel starším klukům ukázat až benjamínek našeho mužstva M. Samohýl po samostatné akci. I obdržené branky byl z části dílem naší naiivity a tak jsme z tohoto utkání odešli poraženi.

Michal Hric, hric.michal@seznam.cz, 9.10.2009


TLUMAČOV – PASEKY B 3:0

Branky: 2x Holub, Michalík

Komentář:
Bojovné utkání ve kterém díky složení soupeře dostali větší šanci mladší hráči. A nezklamali, někteří dokonce mile překvapili.

Michal Hric, hric.michal@seznam.cz, 3.10.2009


Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
09.12.2021 v 08:31:23, © Obec Tlumačov 2002-2021