Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je čtvrtek, 9.12.2021 - svátek má Vratislav, zítra slaví Julie
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná

Konečná tabulka - přípravka 2008/2009


Konečná tabulka


Fotbalová přípravka 2008-2009


Přehled výsledků přípravky

MLADCOVÁ – TLUMAČOV 1:2

Branky: Zdeněk Machovský, Dominik Kalandra

Komentář:
Toto utkání, které se hrálo ve čtvrtek 11.června, patřilo mezi nejlepší zápasy družstva přípravky v rámci soutěžního ročníku podzim 2008/jaro 2009. Jako by kluci chtěli v posledním zápase ukázat, jak zvládli základy fotbalové abecedy. Utkání mělo vše, co k dobrému fotbalu patří, a to pěkné kombinační přihrávky, křídelní hru, razanci obránců, tvořivost záložníků a pohotovost útočníků.

I díky této výhře se tlumačovská fotbalová přípravka umístila v konečné tabulce okresní soutěže na velmi pěkném 5. místě (z deseti družstev), když z 18 utkání 8 zápasů vyhrála, 10 krát odešla poražena, získala 24 bodů a skore 44:68.

Dne 13.června se uskutečnilo závěrečné rozloučení s uplynulou sezónou, při které chlapci obdrželi drobné dárky za jejich celoroční výkony. V rámci ukončení byl rozdělán oheň, na kterém si kluci opekli špekáčky a rodiče nad linoucí se září vyhodnotili výkony svých ratolestí.


Upozornění:
V sobotu dne 27.6.2009 se uskuteční v Tečovicích turnaj přípravek. Odjezd z Tlumačova od hřiště v 8.40 hod !


Tlumačov – Malenovice 1:3
V sobotním mistrovském utkání, které bylo hráno na domácím hřišti 6. června, se naším mladým fotbalistům nedařilo - scházela bojovnost a touha po vítězství.

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 25.6.2009


PASEKY „A“-TLUMAČOV 11:0

Komentář:
Toto utkání, které se hrálo na umělém trávníku v pondělí 1.června, bylo přeloženo ze středy 27. května. Na to, že družstvo Pasek „A“ patří mezi lídry soutěže, hráli naši chlapci v prvním poločase dobrý fotbal. Brankař Pavel Václavík měl několik krásných zákroků, za které je potřeba ho pochválit. V druhé polovině zápasu nám již docházely síly a nedokázali jsme udržet přijatelný výsledek.

TLUMAČOV – TEČOVICE 4:1
V sobotním mistrovském utkání, které bylo hráno na domácím hřišti 23. května kluci vyhráli 4:1. V tomto utkání byla vidět snaha a bojovnost našich chlapců, kteří chtěli před domácím publikem, které sestávalo především z rodičů ukázat, jak jim to jde. K vidění bylo několik pěkných akcí, které skončily gólem v síti soupeře.
Branky : Dominik Kalandra - 2x, Patr Sarkány - 1x, Marek Šenkyřík - 1x

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 1.6.2009


DOUBRAVY – TLUMAČOV 2:1

Branky: Vojta Ševela

Komentář:
V netradičním termínu (čtvrtek 14.května) naše přípravka sehrála vyrovnané utkání za deštivého počasí s přípravkou z Doubrav. Domácí družstvo nakonec uhájilo těsné vítězství, i když remíza by byla spravedlivější.


TLUMAČOV – NAPAJEDLA 1:8
V sobotním mistrovském utkání, které bylo hráno dne 9.května na domácím hřišti, jsme hostili družstvo z předních příček tabulky.
Byť se naši chlapci snažili, tak na soupeře v tomto utkání nestačili.

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 19.5.2009


PASEKY B – TLUMAČOV 4:1

Branky: Dominik Kalandra

Komentář:
V netradičním termínu (středa 29.dubna v 16.00 hod) a na nezvyklém povrchu z umělé trávy naše přípravka sehrála třetí mistrovské utkání s ambiciózním soupeřem, který si vypracoval více brankových příležitostí .
Po třech jarních kolech má naše družstvo přípravky na kontě celkem z 12 zápasů 18 bodů a skóre 35:42.
Další utkání proběhne v sobotu 9.května v 14,00 hod. na domácím hřišti, kde budeme hostit družstvo z předních příček tabulky – přípravku z Napajedel


TLUMAČOV – MYSLOČOVICE 4:0
V sobotním mistrovském utkání, které bylo hráno dne 25.dubna na domácím hřišti, jsme hostili jednoho z tradičních soupeřů a to družstvo přípravky z Mysločovic.
V tomto utkání bylo patrné lepší nasazení našich chlapců, viditelná chuť vybojovat míč a přímý tah na branku. Naši mladí fotbalisté předvedli několik oku lahodících akcí, které byly zakončeny brankami.
Branky : Michal Dvořák, Vojta Ševela, Dominik Kalandra, Pavel Hlaváč


JAROSLAVICE -TLUMAČOV – 3:0
V pátek 17.dubna 2009 odehrálo družstvo přípravky první mistrovské utkání jarní části soutěže na hřišti v Jaroslavicích. Bylo vidět, že po dlouhé zimní přestávce se kluci potřebují do hry více vžít a najít ten správný rytmus - zápal pro hru.

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 5.5.2009


TLUMAČOV - MLADCOVÁ 2:1

Branky: Kalandra Dominik, Michalík Martin

Komentář:
V posledním mistrovském utkání podzimní části soutěže, které se hrálo v sobotu na domácím hřišti, naši mladí fotbalisté zvítězili nad ambiciózním družstvem z Mladcové 2:1. Završili tak své učinkování v soutěži s celkovým ziskem 15 bodů z devíti utkání, přičemž 5 zápasů vyhráli a 4x odešli poraženi. Ve výsledkové tabulce jim patří 6. místo.
Po tomto utkání proběhlo symbolické zakončení soutěže přátelským „srandamačem“ s rodiči.
Kluci si na ohni opekli špekáčky, posilnili se cukrovinkami a již střádali plány na druhou – jarní část soutěže…

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 28.10.2008


MALENOVICE -TLUMAČOV 5:1

Branky: Kalandra Dominik

Komentář:
Družstvo přípravky sehrálo další utkání ve středu na hřišti v Malenovicích. V prvním poločase to vypadalo, jako by naši chlapci nemohli najít recept na hru soupeře, který byl u míče vždy o něco dříve. V druhé půli hra našeho týmu byla aktivnější s pěknými fotbalovými momenty, ale zvrátit výsledek se našim hráčům již nepodařilo.

TLUMAČOV – PASEKY „A“ 0:11
V tomto mistrovském zápase bylo vidět, že kluci byť se snažili, co mohli, na svého soupeře nestačili.

TEČOVICE-TLUMAČOV 1:9
V pondělí dne 6.října bylo odehráno odložení mistrovské utkání v Tečovicích. Naši mladí fotbalisté v tomto utkání podali dobrý výkon a zaslouženě zvítězili nad svým soupeřem díky bojovnosti.
Branky : Kalandra Dominik - 4x, Ševela Vojtěch - 3x, Hlaváč Pavel - 1x, Machovský Zdeněk -1x

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 15.10.2008


TLUMAČOV - DOUBRAVY 9:2

Branky: Dominik Kalandra - 3x, Martin Michalík - 3x, Vojta Ševela - 2x, Petr Sarkány - 1x

Komentář:
V sobotním mistrovském utkání, které bylo hráno na domácím hřišti kluci vyhráli zaslouženě 9:2.Po pěti utkáních má družstvo přípravky na kontě celkem 9 bodů a skóre 19:17.

TLUMAČOV – JAROSLAVICE 2:3
Ve středu dne 24.9.2008 bylo na žádost oddílu Jaroslavic odehráno odložené utkání, které se mělo hrát jako první. Naši chlapci sehráli vyrovnaný zápas, v kterém předvedli několik vydařených útočných akcí. Závěr vzájemného duelu nakonec lépe vyšel pro soupeře.

NAPAJEDLA - TLUMAČOV 8:0
Družstvo přípravky se utkalo ve čtvrtek 18.9.2008 v mistrovském zápase s družstvem Napajedel.
Hrálo se na umělém trávníku, který byl pro naše kluky velkou neznámou. Chlapci se snažili, měli několik krásných šancí, ale jejich snaha nebyla naplněna.

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 28.9.2008


TLUMAČOV - PASEKY B 2:1

Branky: Martin Michalík, Dominik Kalandra

Komentář:
V druhém mistrovském utkání, které se hrálo na domácím hřišti, naše fotbalová přípravka vyhrála nad družstvem Paseky B 2:1.
Do poločasu bylo utkání velmi vyrovnané. První branku zápasu zaznamenal Martin Michalík.
Po přestávce, kdy si naši chlapci odpočinuli a načerpali nové síly, bylo vidět několik pohledných akcí. Jednou z nich byl vydařený rohový kop, který byl zakončen gólovou hlavičkou Dominika Kalandry.
Deset minut před koncem utkání hosté snížili na konečných 2:1.
Pochvalu zaslouží všichni kluci, kteří se zapojili do utkání – od spolehlivého gólmana přes důraznou obranu a konče nebezpečnými útočníky.

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 14.9.2008


MYSLOČOVICE - TLUMAČOV 3 : 6

Branky: 2x Vojta Ševela, 2x Dominik Kalandra, 2x Martin Michalík

Komentář:
Kluci z fotbalové přípravky sehráli svůj první mistrovský zápas až tento pátek v Mysločovicích, protože v prvním kole se nedostavilo k utkání družstvo z Jaroslavic.

Všichni příznivci tlumačovské fotbalové přípravky byli ve velkém očekávání, v jaké formě se chlapci představí po dobré a kvalitní letní tréninkové přípravě.
Nový realizačním tým ve složení Michal Hric, Radek Dvořák a Jiří Němec (trenéři) má na trénincích až 25 chlapců ve věku 5-10 let, kteří se učí základy fotbalové abecedy. Z tohoto kádru je nominováno na zápas přibližně 12 mladých elévů, kteří jsou nejlépe připraveni hájit barvy tlumačovské přípravky v okresní soutěži, kde je v naší skupině dalších 9 družstev.

V Mysločovicích od prvního okamžiku bylo viditelné, že naši mladí fotbalisté si osvojili základní prvky moderní kopané, mezi které patří krátké přihrávky, rychlé sprinty a gólové zakončení útočných akcí.
V pěkném utkání, které bylo odehráno za krásného – téměř letního počasí, se podařilo našim fotbalovým nadějím zvítězit a připsat si do tabulky první body.

Vladimíra Ševelová, vladimira.sevelova@zlk.izscr.cz, 7.9.2008


Archiv výsledků utkání a hodnocení minulých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
09.12.2021 v 09:09:05, © Obec Tlumačov 2002-2021