Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je čtvrtek, 9.12.2021 - svátek má Vratislav, zítra slaví Julie
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná

Konečná tabulka OP dorost - 2009/2010


Konečná tabulka


Přehled výsledků ročníku 2009-2010 - OP dorost


PŘÍLUKY - TLUMAČOV 0:4 (0:1)

Branky: Švenda J.,Mouka P., Mouka J.,Zálešák R.

Komentář:
Toto utkání bylo také přesunuto na všední den z důvodu počasí a proto i sestava našeho týmu byla tímto ovlivněna. Kvůli školním povinnostem se někteří kmenoví hráči nemohli dostavit, proto byli povolání i žáci (Mouka P., Hujíček J.) . Ti odvedli dobrou práci a svou kvalitní hrou přispěli k výhře. Velké horko a dusno přispělo k brzké únavě, a tak se nám hodili střídající hráči. Domácí na střídání nikoho neměli, a tak byli agresivní a chovali se hodně nesportovně.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 22.6.2010


TEČOVICE - TLUMAČOV 0:0

Komentář:
Toto utkání se muselo 3x odložit z důvodu špatného počasí a promáčeného hřiště. Nakonec jsme se do Tečovic vypravili ve čtvrtek, což nám zkomplikovalo sestavu, jelikož někteří hráči měli v ten den školní i pracovní povinnosti. Podle výsledku lze vyčíst, že obě strany důkladně bránily. Z naší strany byla vidět snaha o vystřelení na bránu, ale gólu bránil dobře chytající domácí brankář. Na všech hráčích byla vidět únava z horkého počasí.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 22.6.2010


TLUMAČOV - NEDAšOV 1:2 (0:1)

Branky: R. Zálešák

Komentář:
První poločas patřil hostům. Ukázali, že jsou z „kopců“ a mají dobrou průpravu ve vytrvalosti. První gól padl po rozehrání rohového kopu. Naši hoši si nedokázali kvalitně přihrát a hlavně střílet na branku. Druhý poločas vypadal jako kdyby na naši stranu nastoupilo jiné mužstvo. Kluci bojovali, snažili se o přesné přihrávky, míče směřovali na naše rychlonohé útočníky J.Mouku a R.Zálešáka. Tento hráč se trefil hlavou a zajistil nám alespoň jeden gól. Tlumačovští si zasloužili za výkon ve druhém poločase alespoň remízu. Je potřeba také pochválit naše obránce R.Pavelku, P.Barwiga, za udržení tak nízkého stavu branek.

dorost

dorost

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 11.5.2010


NEDAšOVA LHOTA - TLUMAČOV 5:0 (2:0)

Komentář:
Pro prohru jsme si jeli do nejvzdálenějšího místa (70 km) našeho kraje. Hned v úvodu nás domácí tlačili nejen v útoku, ale i v obraně. Opět se ukázalo, že našim hochům dělá problém nejen mokrý terén (po vydatném nočním dešti), a také déšť samotný. Góly většinou padaly ze standardních situacích. Z naší strany měli největší šance na vstřelení několika branek J.Mouka, M.Otevřel, R.Zálešák, všem těmto hráčům byla však branka malá.
Druhý poločas jako by se naši hoši probudili, předvedli několik rychlých akcí, ale domácí si jeli ve svém tempu a bravurně tyto nájezdy likvidovali.

dorost

dorost

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 7.5.2010


TLUMAČOV - MYSLOČOVICE 1:1 (1:0)

Branky: vlastní

Komentář:
První půle zápasu se nesla v duchu „chvilku u nás a chvilku u vás“.Diváci tentokrát neviděli žádnou pěknou přihrávku, žádnou akci zakončenou gólem a ani nebyla vidět bojovnost. Na úplném konci poločasu rozehrával Mara Otevřel roh. Měl možnost si to 2x zkusit, jelikož vždy míč skončil v autu. Třetí odkop se mu povedl, dokonce to vypadalo, že míč do sítě usadil sám.Rozhodčí však uznal gól jako vlastní.
Ve druhém poločase hned ve 48.minutě jsme dostali ledovou sprchu v podobě gólu z rohového kopu. Hoši se trochu probudili, ale měli problém si kvalitně přihrát. Ve 25.minutě získal ŽK Vašek Šimek za nedovolené bránění. Na konci duelu ohrozil soupeřovu bránu svoji pravačkou Radim Škrabal, obtiskl však pouze břevno.
Na hře se podepsal i výkon rozhodčího, který hned několikrát nepotrestal hráče za přestupky „ruka ve vápně“, fauly, nevhodné chování...

Mysločovice

Mysločovice

Sestava:
Škrabal M.,Ulman L.,Ulman R., Pavelka, Polák (Hlaváč), Mouka, J.,Heiland (Hána,Kél), Zálešák,Šimek, Otevřel, Škrabal R.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 28.4.2010


PROVODOV - TLUMAČOV 0:3 (0:2)

Branky: Mouka J. , Škrabal R., Otevřel M.

Komentář:
V pátek 22. 4. jsme opět vyjeli do Provodova, odehrát odložený (pro nezpůsobilý terén) zápas. Hřiště však bylo stále na několika místech podmáčené.
Začátek utkání byl „ospalý“. Hráči na obou stranách se nějak nemohli rozehrát, a tak plácali míč sem a tam. Tuto ponurou atmosféru narušil ve 38. minutě Jirka Mouka. Dostal přesnou přihrávku od Mary Otevřela na pravé křídlo, unikl po čáře a trefil se do brány. Sotva domácí rozehráli, k míči se dostal Radim Škrabal a z 25 metrů poslal dělovku na bránu. Tímto činem zvýšil ve 39.minutě na 0:2. Na naší straně neměl brankář Mira Škrabal mnoho práce, střely soupeře končily většinou mimo bránu, a tak se mohl Mira „blejsknout“ dalekými výkopy, směřujícími většinou na Kubu Heilanda nebo Laďu Hánu.
Druhý poločas zahájil ve 49.minutě Mara Otevřel. Zjistil, že nemá komu nahrát, napřáhl svou pravačku a také z 25.metrů poslal míč s velkou razancí do horního pravého rohu. Po tomto zajištění výsledku dostali šanci vyběhnout na trávu Pavel Polák za Kubu Heilanda (77.min), Martin Hlaváč nahradil Maru Otevřela (81.min.) a po nebezpečném úniku a střele na našeho brankáře (úspěšný zákrok), vyběhl (85.min) poslední střídající Petr Barwig za unaveného Laďu Hánu.
Pro žádného z hráčů nebylo lehké na takovém terénu hrát, míč se nečekaně zastavoval, klukům to dost klouzalo a hrozilo i zranění. Naštěstí k žádnému nedošlo a tak naši borci mohou sbírat síly na nedělní zápas se soupeřem z Mysločovic.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 24.4.2010


TLUMAČOV – MALENOVICE 1 : 0 (1 : 0)

Branky: Škrabal Mira

Komentář:
Jarní část sezóny 09/10 pro nás začala dobře.Za téměř podzimního počasí jsme doma přivítali mužstvo Malenovic, vedoucího tabulku.
Připomenu podzimní výsledek, kdy jsme v Malenovicích vyhrávali 0:3, ale soupeř dokázal během druhého poločasu vyrovnat.
Dá se říct, že nedělní zápas začal penaltou.Radim Škrabal se s míčem vypravil ve 2.minutě hry do vápna, kde ho knokautoval obránce. Mira Škrabal odběhl z brány ztrestat soupeře za faul na svého bratra. To vám byla dělovka! Od tohoto momentu jsme mohli vidět dynamický, rychlý a živý fotbal, avšak bez gólu.
Druhý poločas byl opakem toho prvního. Našim hochům chyběla dravost a chuť hrát. Ve 13.min.Kubu Heilanda vystřídal Laďa Hána, spoléhali jsme na jeho rychlé úniky, ale soupeř si ho ohlídal. Ve 21.min. použil Radek (Zaza )Zálešák nedovolený obranný zákrok, a tak vyfasoval žlutou kartu. Ve 23.min. nahradil Martina Hlaváče na hřišti Pavel Polák. Avšak ani čerstvé posily se nedokázaly prosadit, a tak diváci do konce zápasu neviděli žádnou pěknou akci, ze které by byl vstřelen gól.

18.4. se nehrál zápas v Provodově z důvodu mokrého hřiště.
Náhradní termín je 23.4. pátek v 16:30h. (odjezd od hřiště 15:15h.!!!!)

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 19.4.2010


Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
09.12.2021 v 07:19:23, © Obec Tlumačov 2002-2021