Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je úterý, 26.10.2021 - svátek má Erik, zítra slaví Šarlota / Zoe
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná

Konečná tabulka OS dorost A - 2007/2008

Tabulka OS dorost A - 2007/2008Přehled výsledků ročníku 2007-2008 - dorostenci

JAROSLAVICE - TLUMAČOV 0:2 (0:1)

Branky: Pavlík M. (penalta), Šimek V.

Komentář:
Poslední utkání bylo velmi vyrovnané, v prvním poločase se hrálo především mezi oběma vápny. Po nastřelené ruce Mira Pavlík vstřelil náš první gól z penalty. Tato situace se stala i na naší straně, avšak Mira Škrabal tuto penaltu vychytal. Druhý gól vstřelil Vašek Šimek, kdy dorážel střelu z odkopnutého rohu. Domácí hráči se už nezmohli na žádnou akci, a tak si kluci ubránili „čistý štít“. Bránili však trochu více, proto Radek Pavelka a Radek Ulman dostali žluté karty. Bylo všem takové horko, že rozhodčí několikrát umožnil hráčům osvěžit se v průběhu utkání.

Dorostenci

Dorostenci

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 1.6.2008


TLUMAČOV – BŘEZOVÁ 1:0 (0:0)

Branky: Pavlík Miroslav

Komentář:
S hodnocením tohoto zápasu pomohli naši věrní fanoušci, kteří se shodli na jednom názoru. Ten byl, že naši dorostenci podali velmi pěkný výkon, snad nejlepší za celou sezónu.Ukázali přesné přihrávky a bojovnost. Také bych se zmínila (s humorem ) o rozhodčím. Ten totiž píšťalku použil v tomto zápase celkem 5x. Z toho:2x zahájení poločasu, 2x ukončení poločasu, 1x gól. Což dokazuje, že fotbal se dá hrát i bez faulů a hrubostí.

Poslední zápas této sezóny sehrajeme 1.6. (neděle) v Jaroslavicích.

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 24.5.2008


KAšAVA – TLUMAČOV 5:2 (2:1)

Branky: Ulman L., Škrabal R.

Komentář:
První gól vstřelil Laďa Ulman z přímého kopu, kterým byli domácí potrestáni za držení dresu a následném „skosení“ Jirky Mouky „ve velkém vápně“. Soupeř vyrovnal a do poločasu ještě vstřelil jeden gól. Druhá polovina zápasu se hrála za vydatného deště, což naše kluky (hlavně brankáře) vyvedlo z míry tak, že dostali ještě tři góly! Snížit skóre se podařilo už jen Radimovi Škrabalovi. Ještě bych dodala jednu skutečnost, kdy začínáme mít problémy se sejít na zápas. To nám ještě vypomáhá Radim Škrabal, který tento den v 15:30hod. skončil zápas za žáky v Březnici a v 16:30 hod.už stál na hřišti v Kašavě!

Přijďte povzbudit dorostence v sobotu 24.5. ve 14:00hod. na tlumačovské hřiště !!!

Sestava:
Škrabal M., Ulman L., Ulman R., Šimek V., Hotařík T., Švenda J.,Mouka J., Škrabal R., Pavlík M. (žlutá karta), Polák P., Otevřel M.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 20.5.2008


TLUMAČOV – ZÁDVEŘICE 1:4 (0:3)

Branky: Škrabal R.

Komentář:
Výsledek tohoto zápasu ukazuje, kdo je v čele tabulky. A dá se říct, že právem. Naši hoši se bránili, jak mohli. Někdy i za cenu faulu ohodnoceného žlutou kartou (Ulman L., Ulman R., Šimek V., Pavlík M.). Dokonce byla odpískána i penalta.
I když kluci prohráli, dokázali bojovat až do konce.

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 12.5.2008


VšEMINA – TLUMAČOV 2:3 (0:3)

Branky: Šimek V., vlastní, Švenda J.

Komentář:
Z výsledku po prvním poločase je znát, kdo měl na hřišti převahu. Po odpískání začátku druhé půle došlo ke střetu našeho brankáře s domácím hráčem, po kterém byla nařízena penalta. Domácí tímto snížili stav, chytli „druhý dech“ a vytvářeli tlak na naši branku, což se jim zdařilo ještě jednou. V této chvíli jsme nejenom my diváci, ale i naši kluci pocítili větší sympatie rozhodčího k domácímu mužstvu, které konec druhého poločasu hodně zdramatizovalo, ale naši hoši se statečně tomuto tlaku ubránili. Ale byly to nervy!!!

Dorostenci

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 4.5.2008


TLUMAČOV – KUDLOV 4:0 (2:0)

Branky: Švenda, Hapal, Pavlík M. 2x

Komentář:
Po celý zápas naši dorostenci nedali hostům šanci, nějak výrazně se prosadit před naší bránou, což dokazuje i výsledek.

Další zápas: Všemina – Tlumačov 4.5.2008

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 21.4.2008


TRNAVA – TLUMAČOV 1:1 (0:0)

Branky: Pavlík Miroslav

Komentář:
Jelikož se oddíl dorostu potýká s malým počtem hráčů, bylo mužstvo posíleno opět o Radima Škrabala a Radka Pavelku, které jsme vyzvedli na hřišti v Kostelci (hráli tam utkání za žáky). Dorost hrál v obci Neubuz. Téměř celý zápas se hrál uprostřed hřiště. Ve druhém poločase začali vyvíjet domácí hráči tlak na naši bránu, přesto první branku jsme dali my, z přímého kopu dorážel Mira Pavlík. Ovšem tento stav vydržel pouze 10 minut. Dalo by se říct, co střela to gól. Již druhý zápas nám chyběl na hřišti nejlepší střelec Marek Otevřel, který má zraněné koleno.

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 14.4.2008


TLUMAČOV – ŽERANOVICE 6 : 0 (2:0)

Branky: Hapal, Hotařík 2x, Mouka J., Pavlík M., Škrabal R.

Komentář:
V prvních minutách se zdálo, že hosté mají převahu.Dvakrát po sobě pohrozili před naší bránou. Ke konci prvního poločasu jim však docházel dech a tak toho naši hoši využili. Druhý poločas se hrál v „klídku“ a snad proto kluci zahodili několik krásných šancí, které mohli zakončit gólem. Ukázala se zde i kvalitní zimní příprava.

Další zápas : Trnava (hřiště Neubuz) 12.4.

Dorostenci

Sestava:
Škrabal M., Ulman L., Ulman R., Pšenka,Pavelka R., Mouka J., Šimek V., Hapal R., Polák., Hotařík, Škrabal R., Pavlík M.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 8.4.2008


BŘEZOVÁ - TLUMAČOV 0:1 (0:1)

Branky: Ulman Laďa

Komentář:
Sobotní (poslední) zápas se hrál za velmi studeného počasí. Kluci hráli dobře, ale ne výborně. Po faulu na Jirku Mouku se střílel „přímák“. Míč si postavil Laďa Ulman. Předvedl svou dělovku, kterou nekompromisně poslal do brány.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 21.10.2007


TLUMAČOV – KAšAVA 4:2 (2:0)

Branky: Švenda J., Ulman L., Otevřel M., vlastní

Komentář:
Počasí zatím fotbalu přeje. Kluci měli po celou dobu první půle převahu, vstřelili dva góly. Laďa Ulman nepřiměřeně bránil a „vyfasoval“ žlutou kartu. Po odpočinku v kabině hráli hoši bez důrazu. Byli za to potrestáni dvěma brankami od soupeře. Mira Škrabal si pádem jistil míč, střelený na jeho bránu a pan sudí rozhodl, že Mira hráče fauloval a potrestal ho žlutou kartou a penaltou. Po faulu na našeho hráče se trefil do brány přímým kopem Laďa Ulman. Další gól padl po „sólu“ Mary Otevřela.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 15.10.2007


ZÁDVEŘICE – TLUMAČOV 10:1 (6:0)

Branky: Švenda Jan

Komentář:
Bez komentáře...

Další utkání „ DOMA“ 13,00h. 13.9.2007 - Kašava
Rodiče a fanoušci !!!! Přijďte se podívat a povzbudit naše hráče!

Sestava:
Škrabal M., Ulman L., Ulman R., Pšenka (Pavelka R.), Mouka J., Otevřel M., Šimek V., Švenda, Hapal R., Zbranek R.(Polák), Pavlík M., (Hána)

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 6.10.2007


TLUMAČOV – VšEMINA 6:1 (3:0)

Branky: Švenda J., penalta Škrabal Mira, Hapal R., Otevřel Marek, Ulman L. (vlastní), Ulman L., Zbranek R.

Komentář:
Opět se vydařilo počasí a po několika chladných dnech jsme se dočkali sluníčka. Začátek zápasu vypadal, jako by hoši zapomněli, že na hřišti existují branky, na které se má střílet. Nějakou dobu to trvalo než Jenda Švenda zahájil střelecký koncert…. Po faulu na Marka Otevřela si odskočil Mira Škrabal z branky, ztrestat soupeře. Ještě do poločasu se trefil Roman Hapal. Ve druhém poločase se zavlnila soupeřova síť po střele Marka Otevřela /4:0/. Laďa Ulman se asi už nemohl dívat na to, že se Všemina nějak nemůže prosadit a tak jí pomohl vlastním gólem. Samozřejmě to nebylo úmyslně, snažil se míč „vyhlavičkovat“ půl metru před bránou. Svůj čin odčinil v zápětí a to na 5:1. Ríša Zbranek zužitkoval přihrávku Jirky Mouky a dal gól.

Sestava:
Ulman L., Ulman R., Pavlík M., Švenda J., Mouka J., Pšenka O. (Zbranek R.), Šimek V., Hapal R., Škrabal M., Hotařík T., Otevřel M.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 30.9.2007


KUDLOV – TLUMAČOV 0:4 (0:1)

Branky: Mouka J., Otevřel M., Švenda J., Hapal R.

Komentář:
Zápas se hrál za slunečného počasí, jen lepší výkon klukům kazila kvalita a velikost místního hřiště. Naši hoši hráli první poločas opatrně a po vystřelení na soupeřovu branku míč letěl často mimo. To byl další zápor kudlovského hřiště, kdykoliv šel míč za „čáru“ skončil v lesíku nebo za hlavní cestou do dědiny. Proto hru zdržovalo neustálé hledání míče. Ve druhém poločase se dorosti rozehráli dokonce tak, že během 10 minut vstřelili 3 branky.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 16.9.2007


TLUMAČOV – TRNAVA 3:1 (2:0)

Branky: Otevřel Marek 3x

Komentář:
Po několika deštivých dnech mohli dorostenci hrát mistrovské utkání za příznivého počasí. Kluci ukázali opět pěkný fotbal i se zakončením do brány soupeře. První gól padl pár minut po zahájení utkání. Druhý na sebe nenechal dlouho čekat, když Marek pálil z přímého kopu a přímo do brány dal „dělovku“. Druhý poločas začal téměř stejně, jako ten první. Pár vteřin po začátku druhé půle se trefil opět Marek. Ačkoliv hosté hráli také dobře, zmohli se pouze na jeden gól.
Příští utkání sehrajeme na Kudlově 16.9.

Sestava:
Škrabal M.,Ulman L.,Ulman R.,Mouka J.,Hapal R/Zbranek R./.,Šimek V.,Švenda J.,Hotařík P.,Pšenka O./Škrabal R./,Polák P.,Otevřel M.,

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 10.9.2007


ŽERANOVICE – TLUMAČOV 2:1 (0:0)

Branky: Hotařík Tomáš

Komentář:
Naši kluci hráli pěkný fotbal, ale co jim to pomohlo, když se delegovaný rozhodčí nedostavil a utkání odpískal „místní občan“. Bylo to znát při posuzování přestupků domácích hráčů. Po inkasovaných brankách ve druhé polovině se podařilo snížit stav výsledku. Dokonce i domácí přiznali, že jsme byli „ fotbalovější“, ale nějak se nám nedařilo zakončit gólem.

Sestava:
Škrabal M., Ulman L., Ulman R., Hotařík T., Hapal R., Šimek V., Mouka J., Pšenka O., Polák P., /Zbranek R./, Švenda J., Otevřel M.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.9.2007


TLUMAČOV - JAROSLAVICE 2:1 (1:0)

Branky: Hotařík, Otevřel M.

Komentář:
Začátek fotbalové sezóny 2007/2008 se nám vydařil. Za slunečného počasí jsme sehráli na domácím hřišti zápas s družstvem z Jaroslavic. V prvním poločase se trefil do branky hostů Tomáš Hotařík, který využil „mumraje“ těsně před brankou. Po odpískání začátku druhého poločasu jsme se dočkali vyrovnání na 1:1. Kluci však bojovali dál, Marek Otevřel dostal přihrávku, kterou si zpracoval a zasunul míč za záda brankáře. Tlumačov vyhrál zaslouženě 2:1 Musím se zmínit také o kartách. Na straně soupeře to byly 2 žluté a 1 červená. Naši hoši se postarali o lepší skóre 3 žluté a 1 červená! Na první zápas to bylo dost silné kafe i na nás diváky.
1.9. v sobotu jedeme bojovat do Žeranovic.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 26.8.2007


Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
26.10.2021 v 05:09:51, © Obec Tlumačov 2002-2021