Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je sobota, 16.10.2021 - svátek má Havel, zítra slaví Hedvika
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná

Konečná tabulka OS muži - 2008/2009


Konečná tabulka


Přehled výsledků ročníku 2008-2009 - "A" mužstvo muži

TLUMAČOV - BŘEZOVÁ 5:2 (3:1)

Branky: Janeba 2, Duroň, Psota, Kvasnička

Komentář:
Závěrečný zápas jarní sezony proti poslednímu celku tabulky jsme zvládli bez problémů a po jednoznačném průběhu utkání jsme vysoko zvítězili. V konečné tabulce ročníku 2008/09 jsme obsadili šesté místo s bilancí 12 vítězství, 4 remíz a 10 porážek, celkovým skóre 41:42 a ziskem 40 bodů.

Sestava:
Škrabal - Juhaňák, Dvořák, Kvasnička, Malý - Jonášek J., Mudřík, Otevřel, Duroň - Janeba, Psota. Střídali Bača, Mokrý a Jonášek Z.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 23.6.2009


ÚJEZD - TLUMAČOV 3:0 (0:0)

Komentář:
Po domácím vítězství nad Tečovicemi jsme zamířili na hřiště Újezdu, kde jsme ve vyrovnaném prvním poločase bohužel nedokázali vstřelit úvodní branku a po pauze jsme za to byli potrestáni třemi góly domácího celku. Za týden nás čeká poslední zápas sezony, ve kterém přivítáme Březovou. Hraje se netradičně už v sobotu v 16.30.

Sestava:
Škrabal - Juhaňák, Dvořák, Kvasnička, Malý - Jonášek, Mudřík, Otevřel, Bača - Psota, Janeba

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 16.6.2009


TLUMAČOV - TEČOVICE 2:0 (0:0)

Branky: Bača, Psota

Komentář:
V nedělním derby jsme doma přivítali celek Tečovic, kterému se letos příliš nedaří a pohybuje se ve spodních patrech tabulky. Úvod zápasu byl ve znamení oboustranně ofenzivního fotbalu, ale ačkoliv si obě mužstva vytvořila několik vyložených šancí, branka z nich nepadla. Po přestávce jsme začali soupeře výrazně přehrávat a v 55. minutě jsme šli do vedení po hezké akci - Janeba podržel míč, uvolnil rozběhnutého Jonáška a jeho prudký centr trefil z voleje do brány střídající Bača. Po inkasovaném gólu hosté znervózněli, ale v koncovce si žádnou příležitost nevypracovali. Naopak my jsme si vytvářeli další šance, jenže dlouho se nám nedařilo přidat druhou branku, navíc gólovou hlavičku Janeby rozhodčí kvůli ofsajdu neuznal. V závěru, kdy už nedisciplinovaně hrající Tečovice dohrávaly jen v deseti hráčích, jsme se však přece jen prosadili, když Psota sebral na polovině hřiště míč, utekl obráncům soupeře a obstřelil gólmana - 2:0. Díky vítězství jsme si ve vyrovnané tabulce definitivně zajistili udržení v okresním přeboru a držíme páté místo. Naopak Tečovicím stále reálně hrozí sestup do III. třídy, což všechny fanoušky Tlumačova velmi mrzí.

Sestava:
Tyl - Zimčík (Bača), Dvořák, Kvasnička, Ulman - Jonášek, Mudřík, Duroň (Otevřel), Malý - Janeba, Psota

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 7.6.2009


NEVšOVÁ - TLUMAČOV 5:1 (2:0)

Branky: Dvořák

Komentář:
Na hřišti Nevšové jsme po dvou výhrách v řadě utržili debakl 1:5. Utkání začali o poznání lépe domácí hráči a už po dvaceti minutách vedli 2:0. A když zkraje druhého poločasu Nevšová přidala další dvě branky, bylo o výsledku rozhodnuto. Náš čestný úspěch zařídil z přímého kopu Dvořák. V tabulce jsme po 23. kole na šestém místě.

Sestava:
Tyl - Zimčík, Srna, Dvořák, Z. Jonášek - J. Jonášek, Mudřík, Duroň, Malý - Psota, Škrabal. Střídali Mokrý, Vlček

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 2.6.2009


TLUMAČOV - NÁVOJNÁ 1:0 (0:0)

Branky: Mudřík

Komentář:
První jarní vítězství na hřišti Sehradic jsme hodlali potvrdit i v domácím utkání proti předposlední Návojné. Nakonec se nám to povedlo, ale hra určitě nebyla podle představ trenéra i fanoušků. Proti houževnatému soupeři jsme se trápili a vysvobodila nás až branka kapitána Mudříka z 80. minuty, díky níž jsme vyhráli 1:0. V tabulce jsme se posunuli na páté místo.

Sestava:
Tyl - Zimčík, Dvořák, Srna, Malý - Jonášek J., Mudřík, Duroň, Otevřel - Psota, Janeba. Střídali Ulman, Škrabal.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 25.5.2009


SEHRADICE - TLUMAČOV 2:3 (0:2)

Branky: Jonášek J. 2, Psota

Komentář:
V sedmém jarním kole jsme se konečně dočkali prvního vítězství. K úspěchu na hřišti Sehradic nám pomohl zejména povedený vstup do utkání, když už po patnácti minutách jsme díky trefám Jonáška a Psoty vedli o dva góly. I v oslabené sestavě bez distancovaných veteránů Dvořáka s Kvasničkou jsme náskok do poločasu udrželi. Po pauze domácí snížili, ale trefa Jonáška po rychlém brejku znamenala další gól v síti Sehradic. Ačkoliv soupeř ještě utkání zdramatizoval druhou brankou, vyrovnat už nedokázal. V tabulce jsme se posunuli na sedmé místo.

Sestava:
Tyl - Zimčík, Malý, Srna, Jonášek Z. - Jonášek J., Mudřík, Duroň, Psota - Janeba, Otevřel. Střídali Ulman a Bača.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 19.5.2009


TLUMAČOV - BŘEZNICE 1:2 (1:0)

Branky: Dvořák

Komentář:
Šest zápasů a pouze jeden získaný bod. S touto nelichotivou jarní bilancí jsme vstupovali do zápasu s Březnicí. Ale jakoby nás dosavadní špatné výsledky motivovaly a v souboji s druhým celkem tabulky jsme byli od začátku lepší. Vytvořili jsme si tři čisté gólovky, ale ani jednu jsme nedokázali využít. Po půlhodině hry se naštěstí trefil povedeným lobem Dvořák a vedli jsme 1:0. Poté ze tří metrů překopl prázdnou branku Psota a po pauze spálil dvě stoprocentní šance Otevřel. Naše soužení v koncovce pomohlo soupeři, který se zvedl a během pěti minut dokázal otočit skóre po téměř totožných situacích - rychlý brejk, náš nedůraz při bránění a při rozhodující brance navíc i velká porce štěstí. V hektickém závěru jsme ještě přišli o vyloučené veterány Dvořáka s Kvasničkou. Zápas, ve kterém jsme po šedesáti minutách mohli vést 4:0, tak skončil výhrou Březnice. I takový je zkrátka fotbal.

Sestava:
Tyl - Juhaňák, Dvořák, Srna, Ulman - Jonášek, Mudřík, Kvasnička, Duroň - Psota, Otevřel (Kytlica)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 11.5.2009


VIZOVICE - TLUMAČOV 4:1 (3:1)

Branky: Mudřík

Komentář:
Po porážce v Dolní Lhotě (0:3) jsme zavítali na hřiště lídra z Vizovic. Vstup do utkání nám nevyšel a brzy jsme prohrávali 0:2. Poté se nám díky Mudříkovi podařilo snížit, ale domácí ještě do poločasu zvýšili na náskok dvou branek. Po přestávce už jsme síly na obrat nenašli a Vizovice ještě dokázaly skóre navýšit. V tabulce jsme kvůli porážce 1:4 klesli na sedmé místo.

Sestava:
Tyl - Zimčík, Dvořák, Malý, Ulman - Jonášek J., Mudřík, Kvasnička, Duroň - Bača, Psota. Střídali Jonášek Z., Otevřel, Švenda

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 5.5.2009


TLUMAČOV - LUDKOVICE 1:1 (1:0)

Branky: Srna

Komentář:
Po vysoké porážce na hřišti B týmu Napajedel (0:5) jsme doma přivítali Ludkovice. Zápas z naší strany nezačal špatně, ale dlouho jsme se nemohli prosadit gólově. Stoprocentní šanci spálil Jonášek, do tyče mířil Psota. Až ve 35. minutě se po rohu dostal odražený mič k Srmovi a ten parádní střelou z voleje, která se odrazila od břevna do sítě, skóroval. Po přestávce jsme však polevili a po chybě v naší obraně se hostům podařilo vyrovnat. Vzápětí jsme opět přidali, ale brankář Ludkovic se několikrát vyznamenal, v poslední minutě pak trefil střídající Kytica jen břevno. Po remíze 1:1 jsme se v tabulce propadli na čtvrté místo.

Sestava:
Tyl - Juhaňák, Dvořák, Srna, Ulman - Jonášek, Mudřík, Kvasnička, Bača (Kytlica) - Psota, Otevřel

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 27.4.2009


JAROSLAVICE - TLUMAČOV 2:1 (1:0)

Branky: Mudřík

Komentář:
Ve druhém jarním kole jsme zavítali na hřiště Jaroslavic a stejně jako před týdnem jsem bohužel nedokázali získat ani bod. Proti bojovným domácím hráčům jsme nedokázali najít protizbraň a po půlhodince jsme prohrávali. Po přestávce soupeř zvýšil a vedení si pohlídal. Náš tlak přišel příliš pozdě, snížili jsme až v 90. minutě. V tabulce nám patří třetí místo.

Sestava:
Tyl - Juhaňák, Dvořák, Kel, Malý - Jonášek J., Mudřík, Kvasnička, Bača - Kytlica, Psota. Střídali Jonášek Z., Holub

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 14.4.2009

TLUMAČOV - ŠTÍPA 1:2 (1:1)

Branky: Psota

Komentář:
Do jarní části jsme nastoupili s mírně obměněným kádrem: do Březolup odešel obránce Drga a do Jiskry Otrokovice zamířil útočník Radek Tyl. Naopak v týmu jsme přivítali dva nováčky - z Kvasic přišel záložník Robert Srna a z Jiskry Otrokovice útočník Petr Janeba. V prvním jarním zápase proti Štípě nám scházelo trio Dvořák, Duroň, Zimčík, na soupisce se napak objevili matadoři Marek Vlček a Franta "Kaká" Kel. V úvodu zápasu hosté hrozili hlavně z brejků a po jednom z nich se díky přesně střele k tyči ujali vedení. Naštěstí deset minut poté se po rychlé křídelní akci a přesném centru v pádu prosadil Psota - 1:1. Po přestávce jsme si sice vytvořili optickou převahu, ale v koncovce jsem byli bezzubí. Zápas nakonec rozhodla naše hrubá defenzivní chyba, po níž Štípa vstřelila vítěznou branku a překvapivě si odvezla tři body. Porážka 1:2 nás sesadila z vedoucího místa a poslala až na třetí pozici.

Sestava:
Tyl T. - Juhaňák, Vlček, Srna (Otevřel), Malý - Jonášek, Mudrřík, Kvasnička, Bača (Kel) - Janeba, Psota

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 5.4.2009


BŘEZOVÁ - TLUMAČOV 2:3 (1:1)

Branky: Mudřík, Duroň, Tyl R.

Komentář:
Závěr podzimu nám vyšel výborně. Doma jsme po výborném výkonu porazili Nevšovou 2:0 (branky Mudřík, Duroň), když o výsledku rozhodl už první poločas. Poté soupeř vyrovnal hru, ale na obrat neměl. V dalším kole jsme smolně prohráli v Tečovicích 2:3 (branky Drga, Tyl R.). Ve vyrovnaném utkání, kterému by slušla spíše remíza, rozhodl vymyšlený pokutový kop, ze kterého šli domácí do vedení a poté jej udrželi. Ztrátu v derby jsme napravili doma s Újezdem (3:1, branky Psota 2, Dvořák). Utkání se zlomilo v druhém poločase, kdy náš tlak za stavu 1:1 vyústil ve vítěznou trefu Dvořáka. Pojistku přidal Psota. Poslední podzimní kolo jsme odehráli v Březové, kde jsme po bojovném výkonu těsně zvítězili. Po podzimní části okresního přeboru nám patří první místo v tabulce.

Sestava:

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 2.11.2008


NÁVOJNÁ - TLUMAČOV 0:1 (0:0)

Branky: Drga

Komentář:
Po vítězství na hřišti posledního týmu tabulky jsme si udrželi druhé místo. Zápas byl vyrovnaný, o naší výhře rozhodl deset minut před koncem povedenou střelou Drga. V dalším kole nás čeká utkání s Nevšovou.

Sestava:
Tyl.T. - Zimčík (Jonášek Z.), Drga, Dvořák, Malý - Duroň (Bača), Mudřík, Juhaňák (Kvasnička), Psota - Tyl R., Bielik

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 9.10.2008


TLUMAČOV - SEHRADICE 2:0 (1:0)

Branky: Mudřík, Dvořák (pok. kop)

Komentář:
V utkání s aspirantem na postup do 1. B třídy jsme podali kvalitní a zodpovědný výkon a po zásluze jsme zvítězili. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Zpočátku měli navrch hosté, ale gólově se neprosadili. Branka padal na druhé straně,kdy centr Malého usměrnil hlavou do sítě kapitán Mudřík. Po změně stran jsme přidali a Sehradice jsme začali přehrávat. Jenže pojišťující gól dlouho nepadl. Nejblíže mu byli Juhaňák a Drga, ale ani jeden z nich neuspěl. Až v 85. minutě zvýšil po přísné penaltě za ruku hostujícího obránce Dvořák. Díky tříbodovému zisku jsme se v tabulce posunuli na druhou příčku o bod za vedoucí Vizovice.

Sestava:
Tyl T. - Zimčík (Jonášek Z.), Dvořák, Drga, Malý - Juhaňák, Mudřík, Duroň, Psota - Bielik (Bača), Tyl R. (Otevřel)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 29.9.2008


BŘEZNICE - TLUMAČOV 0:2 (0:1)

Branky: Psota, Mudřík

Komentář:
Po porážce s Vizovicemi (1:2) nás čekal těžký zápas na hřišti nováčka z Březnice, který však v okresním přeboru patří mezi lepší týmy. V utkání jsme podali výborný výkon a po zásluze vezeme domů tři body. Naše vítězství mohlo být ještě vyšší, ale další gólové šance jsme nedokázali využít. V příštím kole doma přivítáme lídra tabulky Sehradice,

Sestava:
Tyl T. - Zimčík, Dvořák, Drga, Malý - Juhaňák, Kvasnička, Mudřík, Duroň - Tyl R., Psota (Bielik)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 22.9.2008


LUDKOVICE - TLUMAČOV 0:0

Komentář:
V prvním poločase utkání na hřišti Ludkovic jsme byli lepší, ale koncovka je naší velkou slabinou. Své šance neproměili postupně Radek Tyl, Mudřík ani Bielik. Po pauze naše hra postupně ztratila na kvalitě a domácí se zvýšenou aktivitou dostali více do hry. Měli jsme i štěstí, když ve vyložené příležitosti domácí útočník hlavičkou netrefil naši prázdnou branku. Po pěti kolech jsme v tabulce okresního přeboru pátí se ziskem 9 bodů a skóre 8:3.

Sestava:
Tyl T. - Zimčík, Drga, Dvořák, Malý - Duroň, Kvasnička, Mudřík, Juhaňák - Tyl R., Bielik. Střídali Holub a Bača)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 9.9.2008


TLUMAČOV - NAPAJEDLA B 2:2 (2:1)

Branky: Mudřík (pok. kop), Drga

Komentář:
V utkání s rezervou divizních Napajedel jsme byi v úodu jasně lepší, ale svou převahu jsme zúročili jen brankou Mudříka z penalty. Další šanci spálil Tyl, který z malého vápna trestuhodně trefil jen břevno. Hosté se postupně zvedli, ale v koncovce byli dlouho neškodní. Nakonec se jim však podařilo díky tečoané střele vyrovnat. Vzápětí se však po centru Kvasničky prosadil pohotoým volejem Drga a opět jsme vedli. Ve druhém poločase nervózní zápas vygradoval. Po nesmyslném vyloučení Juhaňáka jsme dohrávali o deseti, ale bojoným výkonem jsme až do poslední minuty drželi vedení. Soupeř však šťastnou střelou, kterou si srazil do brány náš hráč, v nastavení vyrovnal. Remíza je spravedlivá, vlastní neschopností přidat uklidňující třetí branku jsme se připravili o vítězství.

Sestava:
Tyl T. - Zimčík (Jonášek Z.), Dvořák, Drga, Malý - Duroň, Mudřík, Kvasnička, Juhaňák - Tyl R. (Kytlica), Psota (Bielik)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 1.9.2008


TLUMAČOV - JAROSLAVICE 3:1 (2:0)

Branky: Mudřík, Bielik, Psota

Komentář:
Ve třetím kole podzimní části okresního přeboru jsme si bez problémů poradili s Jaroslavicemi. Od úvodu utkání jsme měli převahu, kterou se nám bohužel nedařilo přetavit ve vedoucí branku. To se povedlo až Mudříkovi, který se trefil šajtlí z dvaceti metrů k tyči. Kapitán týmu poté připravil druhou branku pro střídajícího Bielika, který po ideální přihrávce Mudříka překonal gólmana soupeře střelou do protipohybu. Hned po přestávce mohl přidat třetí gól R. Tyl, ale z voleje trefil jen tyč. Hosté postupem času odešli fyzicky a nabídli nám řadu brejkových příležitostí, které jsme však trestuhodně nevyužili. V 85. minutě ještě utkání zdramatizovala penalta, kterou Jaroslavice snížily. Jenže prakticky z protiútoku zanamenal uklidňující třetí branku Psota a definitivně rozhodl o našem vítězství.

Sestava:
Tyl T. - Zimčík, Dvořák, Drga, Malý - Jonášek (Bielik), Mudřík, Duroň, Juhaňák - Psota, Tyl R. (Kytlica)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 24.8.2008


ŠTÍPA - TLUMAČOV 0:3 (0:3)

Branky: Jonášek (pok.kop), Duroň, Dvořák

Komentář:
Na hřišti Štípy jsme odehráli výborný první poločas, díky němuž si vezeme domů tři body. Vyšel nám úvod zápasu a už po dvaceti minutách jsme vedli o tři branky. Z penalty se trefil Jonášek a chvíli na to jsme dvakrát udeřili z rohového kopu. Nejprve vrátil odražený míč do sítě Duroň a poté se hlavou prosadil veterán Dvořák. Ve druhém poločase jsme mohli vedení ještě zvýraznit, ale pouze jsme dvakrát orazítkovali tyčku. Naše vítězství je i tak velmi cenné a zasloužené.

Sestava:
Tyl T. - Zimčík, Drga, Dvořák, Juhaňák - Jonášek, Mudřík, Kvasnička, Duroň - Psota, Bielik

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 17.8.2008


TLUMAČOV - DOLNÍ LHOTA 0:0

Komentář:
V úvodním utkání nového ročníku okresního přeboru jsme přivítali nováčka z Dolní Lhoty, který se netají ambicemi na dobré umístění. V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal bez výraznějších šancí na obou stranách. Hosté nás do příležitostí nepouštěli, hráli jednoduchý a důrazný styl, na který jsme nedokázali najít recept. Po přestávce si soupeř zpočátku vytvořil převahu, ale gólově ji nezužitkoval. Postupně jsme vyrovnali hru, jenže i my jsme se trápili v koncovce. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Sestava:
Tyl T.- Juhaňák, Dvořák, Drga, Malý - Jonášek, Mudřík, Kvasnička, Duroň - Psota, Bielik (Bača)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 10.8.2008


Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
16.10.2021 v 22:26:35, © Obec Tlumačov 2002-2021