Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je úterý, 26.10.2021 - svátek má Erik, zítra slaví Šarlota / Zoe
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná

Konečná tabulka OS muži - 2007/2008


Konečná tabulka


Přehled výsledků ročníku 2007-2008 - "A" mužstvo muži

KOSTELEC - TLUMAČOV 4:0 (0:0)

Branky:
Komentář:
Na hřišti posledního celku tabulky jsme předvedli nejhorší jarní výkon a zaslouženě jsme vysoko prohráli. V příštím kole nás čeká derby s Tečovicemi a všichni věříme, že v posledním domácím utkání sezony 2008/09 se představíme v daleko lepším světle.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z., Vlček (Juhaňák), Holub (Bartík), Malý - Jonášek J., Kvasnička, Mudřík, Duroň - Tyl R., Kytlica (Bača)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 4.6.2008


TLUMAČOV - SEHRADICE 5:1 (1:1)

Branky: Bača, Jonášek J., Kytlica, Vlček (pok. kop), Bartík
Komentář:
V utkání proti druhému týmu tabulky jsme udělali zřejmě klíčový krok k záchraně a tři zskané body nám s nejvyšší pravděpodobností zajistily účast i v příštím ročníku. Utkání začali lépe hosté, kteří se po patnácti minutách ujali zaslouženého vedení. Chvíli poté však chytře rozehrál přímý kop Malý a jeho střílený pas usměrnil patičkou do sítě Bača. Ve zbytku prvního poločasu byl k vidění vyrovnaný fotbal, ale moc šancí se neurodilo. Po pauze se aktivity opět chopily Sehradice, jenže ve chvíli jejich největšího náporu z brejku udeřil Jonášek a pár minut na to po Kvasničkově přihrávce trefil prázdnou bránu Kytlica. Z minima jsme vytěžili maximum. Hosté rezignovali a dovolil nám navýšit skóre o další dva góly. Nejprve se z penalty nemýlil Vlček a poté se nadvakrát prosadil střídající Bartík. Nutno dodat, že pětibrankový debakl byl pro hostující celek hodně krutý.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z. (Zimčík), Vlček, Holub, Malý - Jonášek J., Kvasnička, Mudřík, Bača (Juhaňák) - Tyl R., Kytlica (Bartík)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 26.5.2008


BŘEZOVÁ - TLUMAČOV 0:1 (0:1)

Branky: Kvasnička
Komentář:
Po domácím vítězství nad Šanovem jsme dokázali uspět i na hřišti Březové a připsali jsme si tři důležité body. V utkání jsme byli lepším a fotbalovějším mužstvem. Domácí se uchylovali k nakopávaným míčům, se kterými si naše obrana dokázala poradit. Jedinou, a nutno podotknout, že velmi hezkou, branku záapsu vstřelil zkušený Kvasnička. Díky vítězství jsme se v tabulce posunuli na šesté místo, ale vzhledem k minimálním bodovým rozestupům stále nemáme v boji o záchranu vyhráno.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z., Vlček, Holub, Malý - Jonášek J., Kvasnička, Mudřík, Bača - Tyl R., Kytlica. Střídali Mikl, Bartík

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 19.5.2008


TLUMAČOV - ŠANOV 4:1 (1:0)

Branky: Tyl R., Jonášek J., Malý, Kvasnička (pok. kop)
Komentář:
Do důležitého utkání jsme nastoupili s několika změnami v sestavě a od úvodu jsme dostali soupeře pod tlak. Jenže v koncovce jsme se dlouho nedokázali prosadit. Trefil se až útočník Tyl, který po hezkém slalomu přes tři hráče otevřel skóre. Hosté odpověděli střelou do tyče. Pár minut po změně stran jsme zvýšili díky umístěné střele Jonáška a hosté byli na kolenou. Třetí branku obstaral z trestného kopu Malý, který mířil přesně do šibenice, a na 4:0 zvýšil z penalty Kvasnička. Šanov v závěru ještě snížil, ale na víc neměl čas ani sílu. Díky tříbodovému zisku jsme se v tabulce posunuli na deváté místo.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z., Vlček (Bartík), Holub, Malý - Jonášek J., Kvasnička, Mudřík, Duroň (Juhaňák) - Tyl R. (Mikl), Kytlica

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 12.5.2008


LUDKOVICE - TLUMAČOV 2:1 (1:0)

Branky: Jonášek J.
Komentář:
Po porážce v dohrávce 15. kola s rezervou Napajedel (2:3, branky Juhaňák a Kytlica) se nám nepodařilo uspět ani na hřišti Ludkovic, kde jsme navázali na nepovedenou jarní bilanci. V posledních pěti kolech jsme získali pouze bod a následující domácí utkání s Šanovem proto pro nás bude zápasem jara. Ve střetnutí se sestupem ohroženým soupeřem musíme jednoznačně naplno bodovat.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z., Kvasnička, Vlček (Kytlica), Malý - Juhaňák (Bača), Duroň, Mudřík, Holub - Jonášek J., Tyl R.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 7.5.2008


JAROSLAVICE - TLUMAČOV 1:0 (1:0)

Branky:
Komentář:
Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a vytvořili jsme si řadu šancí ke skórování, ale ani jednu z nich jsme nedokázali využít. Domácí brankář podal výborný výkon a svému celku pomohl k zisku tří důležitých bodů.
Sestava:
Tyl T. - Zimčík (Jonášek Z.), Kvasnička, Vlček, Malý - Jonášek J., Mudřík, Duroň, Juhaňák (Mikl) - Psota (Kytlica), Tyl R.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 27.4.2008


TLUMAČOV - SLAVIČÍN B 1:1 (0:0)

Branky: Jonášek
Komentář:
V utkání s lídrem soutěže jsme podali kvalitní výkon a favoritovi na postup do 1.B třídy jsme byli vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase přes několik šancí na obou stranách branka nepadla. Hosté se ujali vedení po přestávce z pokutového kopu, ale o své vítězství přišli v nastaveném čase, kdy vyrovnal Jonášek. Remíza je pro oba celky spravedlivá.
Sestava:
Tyl T. - Zimčík, Kvasnička, Malý, Holub - Jonášek J. Mudřík, Duroň, Juhaňák - Psota, Tyl R. (Mokrý, Bartík)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 22.4.2008


VIZOVICE - TLUMAČOV 2:1 (0:1)

Branky: Jonášek
Komentář:
Ani ve druhém jarním zápase na hřišti soupeře se našemu týmu nepodařilo naplno bodovat. V prvním poločase jsme byli jasně lepším mužstvem, ale do kabin jsme odcházeli pouze s jednobrankovým náskokem. Postaral se o něj po rohovém kopu Jonášek. Ve druhé půli se domácí zlepšili a svou bojovnosti se jim podařilo výsledek otočit. Náš závěrečný nápor spojený s řadou šancí už změnu skóre nepřinesl.
Sestava:
Tyl T. - Holub (Malý), Vlček, Kvasnička, Zimčík (Jonášek Z.) - Juhaňák, Mudřík, Duroň, Jonášek J. (Bartík) - Tyl R., Psota

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 16.4.2008


TLUMAČOV - NÁVOJNÁ 2:1 (2:1)

Branky: Tyl R., Juhaňák
Komentář:
Utkání s Návojnou mají většinou stejný průběh. Proti jednoduše a důrazně hrajícímu soupeři, který sází na nakopávané míče, platí kombinační hra. Pokud se jí nedržíme, k vdiění je málo pohledný fotbal. A tak tomu bylo zejména v prvním poločase nedělního zápasu. Díky rychlé brance R. Tyla, který důsledně sledoval pomalou přihrávku na hostujícího gólmana, a následnému krásnému voleji Juhaňáka jsme vedli 2:0, ale po zaváhání v obraně se soupeři podařilo snížit. Po změně stran jsme si vytvořili výrazný tlak, ale ani z těch nejvyloženějších šancí jsme se nedokázali prosadit. Místo vedení 5:1 jsme se až do poslední minuty strachovali o těsné vedení. Naštěstí se nám jej podařilo udržet a díky tříbodovému zisku jsme v tabulce poskočili na sedmé místo.
Sestava:
Tyl T. - Zimčík, Kvasnička, Vlček, Malý - Jonášek (Mokrý), Mudřík, Duroň, Juhaňák - Tyl R., Psota

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 7.4.2008


PASEKY ZLÍN - TLUMAČOV 2:2 (0:0)

Branky: Mokrý, Mudřík
Komentář:
V úvodním zápase jarní části jsme si nemohli přát vhodnějšího soupeře. V celku Pasek došlo během zimní pauzy k "palácové revoluci" a sestava domácích tomu odpovídala - objevili se v převážně dorostenci a hráči starších ročníků. Přesto jsme dobře rozehraný duel nedokázali dovést do vítězného konce. Ačkoliv jsme vedli už 2:0, Paseky dokázaly vyrovnat. V nastaveném čase při nás stálo štěstí, když od třetí inkasované branky nás zachránila tyč. Výkon týmu je nutno hodnotit jako podprůměrný.
Sestava:
Tyl - Zimčík, Kvasnička, Vlček, Malý - Jonášek J., Mudřík, Duroň, Juhaňák - Mokrý, Psota. Střídali Holub, Kytlica, Mikl

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 1.4.2008


TEČOVICE - TLUMAČOV 2:1 (0:0)

Branky: 65. Kvasnička

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 6.11.2007


TLUMAČOV - KOSTELEC 3:0 (1:0)

Branky: 5. Drga, 68. Mudřík, 90. Bača

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 29.10.2007


SEHRADICE - TLUMAČOV 0:1 (0:0)

Branky: Drga
Komentář:
V utkání na půdě lídra okresního přeboru se nám podařilo zvítězit díky brance Drgy z 80. minuty. Domácí celek jsme do mnoha šancí nepustili a odměnou nám jsou cenné tři body.
Sestava:
Tyl - Zimčík, Drga, Bartík, Malý - Jonášek, Kvasnička, Duroň, Juhaňák (Bača) - Mudřík, Psota

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 22.10.2007


TLUMAČOV - BŘEZOVÁ 1:4 (0:1)

Branky: Mudřík

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 17.10.2007


ŠANOV - TLUMAČOV 1:3 (0:1)

Branky: Psota, Drga, Mokrý
Komentář:
V utkání na půdě nováčka soutěže jsme začali velmi dobře a už v 8. minutě otevřel skóre Psota, pro něhož to byl druhý gól v sezóně. Vedení jsme do konce prvního poločasu udrželi a zkraje druhé půle přidal ddalší trefu stoper Drga. Na 0:3 zvýšil v závěru střídající Mokrý. Domácí celek již stihl pouze zkorigovat skóre v 85. minutě z penalty.
Sestava:
Tyl - Zimčík, Drga, Bartík, Malý - Jonášek, Kvasnička, Duroň, Bača - Mudřík, Psota. Střídali Mokrý, Matesko.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 8.10.2007


TLUMAČOV - LUDKOVICE 1:1 (0:1)

Branky: Malý
Komentář:
Do utkání jsme vstoupili dobře, povedlo se nám dostat hráče Ludkovic pod mírný tlak. Naše aktivita však kýženou branku nepřinesla a hosté se postupně osmělovali k výletům dopředu. Ve 40. minutě po brejkoé situaci skončil jeden z nich gólem v naší síti. Po přestávce jsme soupeře zmáčkli a výsledkem byla trefa Malého, který v 63. minutě po závaru v pokutovém území pohotovou dorážkou vyrovnal. Vzápětí atmosféra na hřišti zhoustla, když přehnaně tvrdě hrající hosté přišli o vyloučeného hráče. V nervózním závěru už diváci další branku neviděli a obě mužstva si tak rozdělila po bodu.
Sestava:
Tyl - Zimčík, Drga, Malý, Juhaňák - Jonášek, Kvasnička, Duroň, Bača - Mudřík, Psota. Střídali Mokrý, Matesko, Bartík

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 3.10.2007


TLUMAČOV - JAROSLAVICE 4:0 (2:0)

Branky: Jonášek 2, Bača, Mokrý
Komentář:
V utkání dvou týmů, kterým úvod do soutěže příliš nevyšel, jsme na domácí půdě přivítali celek Jaroslavic. Po oboustranně ospalém začátku jsme si postupně vytvořili převahu a po půlhodině hry ji korunoval Bača, který dorazl střelu Duroně. Za pár minut poté pornikl po křídle Psota a přihrávkou našel před prádznou bránou Jonáška - 2:0. Když po změně stran přidal třetí branku střídající Mokrý, který se obtočil kolem obránce a umístěnou střelou k tyči zvýšil, bylo vymalováno. Hosté se nezmohli prakticky na nic a za celý zápas naši branku neohrozili. Další trefy proti slaboučkému soupeři však nepřicházely, s koncovkou jsme byli na štíru. Čtvrtý gól tak padl až v nastaveném čase, kdy Jonášek dělovkou pod břevno uzavřel skóre zápasu.

Doplnění utkání minulého kola: Slavičín B - Tlumačov 3:1 (0:1). branka: Zimčík.
Sestava:
Tyl - Zimčík, Drga, Malý, Ulman - Jonášek, Kvasnička, Duroň, Bača (Mokrý) - Psota, Mudřík (Matesko)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 26.9.2007


TLUMAČOV - VIZOVICE 2:1 (0:0)

Branky: Psota, Kvasnička (penalta)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 9.9.2007


NÁVOJNÁ - TLUMAČOV 4:3 (3:0)

Branky: Mokrý, Jonášek, Drga
Komentář:
Hřiště na Návojné nepatří mezi oblíbená místa pro venkovní zápasy. Ve specifickém prostředí dokáže domácí tým bojovností, důrazem a s podporou diváků soupeře zatlačit a přinutit jej k chybám. Podobně se bohužel vedlo i nám, navíc v sestavě citelně chybělo duo elitních útočníků Psota, Mudřík. Návojná šla do vedení a poté jí svou hrubou chybou, kdy při rozehrávce naservíroval míč domácímu útočníkovi před prázdnou bránu, pomohl k druhé trefě brankář Pištěk. O přestávce už měli domácí k dispozici luxusní tříbrankový náskok. Po změně stran se nám podařilo snížit, ale vzápětí přišel čtvrtý gól v naší síti. Zápas jsme ještě stihli zdramatizovat, jenže třetí branka padla až v 90.minutě a na vyrovnání nám nezbývalo mnoho času.
Sestava:
Pištěk - Juhaňák, Drga, Bartík Malý - Duroň, Kvasnička, Mikl, Bača - Mokrý, Kytlica. Střídal Jonášek.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 2.9.2007


TLUMAČOV - PASEKY ZLÍN 0:3 (0:2)

Branky:
Komentář:
S bilancí jedna výhra a jedna porážka jsme nastoupili do domácího utkání proti favoritovi soutěže z Pasek. Hosté od úvodu diktovali tempo a po dvaceti minutách vedli o dvě branky. Oba góly lze přičíst na vrub naší chybující defenzívy. Poté se hra vyrovnala, ale na snížení nepříznivého skóre jsme nedosáhli. Veškeré naděje na zdramatizování duelu nám vzal po změně stran precizně provedeným trestným kopem kapitán soupeře Novotný. Ve zbytku utkání se již nic převratného nestalo a Paseky si tak z našeho hřiště odvezly zasloužené tři body.
Sestava:
Tyl - Juhaňák, Drga, Bartík, Malý - Jonášek, Kvasnička, Duroň, Bača - Mokrý, Psota. Střídali Kytlica, Otevřel a Mikl.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 28.8.2007


NAPAJEDLA B - TLUMAČOV 1:0 (0:0)

Branky:
Komentář:
Ve druhém kole nás čekalo těžké utkání na půdě nováčka v soutěži. Rezerva Napajedel se předvedla jako zdatný celek, který sází na technický a kombinační fotbal. Tímto způsobem hry nás soupeř v prvním poločase přehrával a pouze několik výborných zákroků brankáře Tyla nás uchránilo od inkasované branky. Jedinou naši příležitost nevyužil Jonášek, který pálil nad. Po změně stran se hra trochu vyrovnala, ale v ofenzívě byli domácí stále mnohem nebezpečnější. Největší šance jsme si však paradoxně vytvořili my. Patnáct minut před koncem stál Psota dvakrát sám tváří v tvář gólmanovi Napajedel, ale ani jednou se netrefil. Stoprocentní šanci spálil i Bača. Jedinou branku tak vstřelili domácí, kteří se radovali v 85.minutě po rohovém kopu a pohotové dorážce. Sportovně musíme uznat, že jejich vítězství bylo zasloužené.
Sestava:
Tyl - Juhaňák, Drga, Bartík, Ulman - Jonášek, Kvasnička, Duroň, Bača - Psota, Matesko (Kytlica)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 22.8.2007


TLUMAČOV - NEVšOVÁ 3:2 (2:1)

Branky: Mudřík 2, Psota
Komentář:
V úvodním zápase podzimní sezóny jsme v domácím prostředí přivítali celek Nevšové. Premiéru v našem dresu si odbyl teprve šestnáctiletý levý obránce Ladislav Ulman a svým výkonem přítomné fanoušky příjemně překvapil. Od úvodu utkání jsme diktovali tempo hry a přehrávali soupeře po všech stránkách. K herní pohodě nám pomohl rychlý gól Mudříka, který se trefil z dvaceti metrů přesně k tyči. Za chvíli přidal stejný hráč druhou branku, která byla pastvou pro oči. Na dlouhý pas Bartíka si naběhl Juhaňák, prohnal se kolem beka a jeho přízemní centr trefil z voleje kanonýr Mudřík. Měli jsme i další šance, ale třetí gól nepřišel. Nevšová se za celý první poločas dostala k jediné vážnější šanci, ze které ovšem skórovala. Po změně stran jsme se více soustředili na defenzívu a hosté převzali aktivitu. Odměnou jim za to byla vyrovnávající branka ze 70.minuty po přímém kopu. V 90.minutě ovšem přišlo rozhodnutí. Kvasnička obral o míč obránce hostí a po jeho přihrávce se ocitl metr za vápnem Psota. Nejlepší tlumačovský střelec minulé sezóny napřáhl a nechytatelnou střelou do šibenice rozhodl o našem šťastném vítězství. I bez vyloučeného Duroně jsme již v závěru neinkasovali a dovedli zápas do vítězného konce.

P.S. Autor těchto řádků je nesmírně potěšen tím, že jeho komentáře k zápasům Tlumačova poctivě sledují i příznivci jiných klubů, jako například paní Ivana Urbanová z Nevšové. Její frustrovaný pozápasový výkřik "Běžte si zase psát ty stupidity pro ty vaše noviny" byl pro něj nesmírným oceněním a povzbuzením do další tvorby. Tak jen houšť a větší kapky, paní Urbanová.
Sestava:
Tyl - Juhaňák, Bartík, Malý, Ulman - Jonášek, Kvasnička, Duroň, Bača - Mudřík (Kytlica), Psota

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 12.8.2007


Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
26.10.2021 v 04:00:49, © Obec Tlumačov 2002-2021