Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je čtvrtek, 9.12.2021 - svátek má Vratislav, zítra slaví Julie
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Zprávy z Tlumačova

Pozvánka DDM Sluníčko na aerobik - O pohár starosty obce Tlumačov

 09.03.2018 (pátek) - Hana Hlobilová - hana.hlobilova@ddmslunicko.cz - 2017x

Pozvánka DDM Sluníčko na aerobik - O pohár starosty obce Tlumačov DDM Sluníčko, středisko Tlumačov za finanční podpory obce Tlumačov Vás všechny srdečně zve na XIV. ročník soutěže v aerobiku skupin „O pohár starosty obce Tlumačov“.
Soutěž se koná v sobotu 7. 4. 2018 od 11:00 hodin v prostorách Sportovní haly Otrokovice Štěrkoviště a je rozdělena do několika věkových kategorií.


Přijďte podpořit všechna soutěžící družstva, která se sjedou se svými nápaditými sestavami z širokého okolí. Soutěžící bude hodnotit 5 – členná porota + hlavní porotce. Do poroty zasedne i letos HANKA KYNYCHOVÁ cvičitelka aerobiku a autorka charitativního projektu Hejbejte se. Dále v porotě zasedne MS v aerobiku Mgr. DAVID HOLZER. Oba porotci budou hodnotit soutěžící slovně ihned po jejich vystoupeních.

Od 10:20 bude probíhat autogramiáda porotců a hostů. Letos našim VIP hostem bude moderátorka TV NOVA KRISTINA KLOUBKOVÁ . V doprovodném programu proběhne taneční vystoupení a vystoupení skupiny AT Tlumačov Megaveloši . Vstupné činí děti do 2 let zdarma, děti 50 Kč, dospělí 100 Kč. Občerstvení zajištěno. Bude to stát za to a vy u toho nemůžete přece chybět!!! Těšíme se na Vás.


Pozvánka DDM Sluníčko na aerobik - O pohár starosty obce Tlumačov


Pozvánka DDM Sluníčko na aerobik - O pohár starosty obce Tlumačov
 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
09.12.2021 v 08:14:20, © Obec Tlumačov 2002-2021