Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je pondělí, 27.9.2021 - svátek má Jonáš, zítra slaví Václav
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Zprávy z Tlumačova

Členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů opět prokázali svou připravenost

 20.09.2016 (úterý) - Petr Horka - starosta@tlumacov.cz - 2679x

Členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů opět prokázali svou připravenost V sobotu 11.9.2016 v čase 22,42 hod byl v rámci mimořádné události vyhlášen požární poplach v zemědělském areálu v Tlumačově. Plameny zachvátily velkoobjemovou halu na uskladnění sena, která je v majetku Plemenářských služeb a.s. Otrokovice.


S ohledem na rozsah požáru byl vyhlášen operačním důstojníkem II. stupeň požárního poplachu. Na likvidaci požáru se v první fázi podílelo celkem 17 jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. Mezi sedmou a osmou hodinou ranní došlo k vystřídání zasahujících jednotek s tím, že náročné hasební práce probíhaly po celou neděli až do pondělního rána. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zúčastněným jednotkám, které se podílely na likvidaci této mimořádné události.
Zejména děkuji všem zasahujícím členům tlumačovské JSDH, kteří aktivně a zodpovědně plnili úkoly velitele zásahu po celou dobu likvidace tohoto požáru. Poděkování patří také mým pomocníkům, pí. Mileně Huráňové, místostarostovi Mgr. Rajmundu Huráňovi a pí. Ireně Horkové, kteří spolu se mnou zajišťovali občerstvení pro 60 zasahujících hasičů v průběhu noci ze soboty na neděli. K poděkování se také připojuje majitel firmy Plemenářské služby a.s. Otrokovice.


Členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů opět prokázali svou připravenost
Poslední články z činnosti Sboru dobrovolných hasičů


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-21


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
27.09.2021 v 18:14:56, © Obec Tlumačov 2002-2021