Domů » Zprávy » Nedělní odpoledne patřilo dětem

Nedělní odpoledne patřilo dětem

Den po svátku všech dětí se v Tlumačově konala velkolepá akce, kterou připravily pracovnice Kulturního a informačního střediska Tlumačov a Domu dětí a mládeže Sluníčko, pracoviště Tlumačov. Odpoledne bylo plné soutěží, vystoupení a atrakcí pro děti. A díky příznivému počasí se vydařilo.

Akci zahájil starosta obce Petr Horka a pak následovala pohádka v podání Divadla Kejkle z Brna. Představení si užili všichni přítomní. Poté vystoupila děvčata ze soutěžního aerobiku DDM Sluníčko – AT Tlumačov a z Orientálních tanců. Toto odpoledne bylo skvělou příležitostí pro mladé talenty, kdy mohly prezentovat své dovednosti. Ani starší generace se nenechala zahanbit, když tlumačovské seniorky předvedly skvělý tanec s deštníky.

Během programu panovala příjemná atmosféra, a to díky výborným zpěvačkám pod vedení Jany Mrazíkové Lukášové. Holky zpívaly opravdu krásně.

Pro děti byly připraveny různé soutěže a atrakce, jako například skákací hrad nebo možnost nechat si namalovat obrázek na obličej či ruku nebo se nechat nakreslit karikaturistou. Milovníci koní si vychutnali jízdu na koních díky Ranči Tlumačov a svezení na povozu zajištěném Zemským hřebčincem Tlumačov. Návštěvníci se také mohli seznámit s hasičskou technikou.

Program pro děti skončil krátce po 18. hodině. „Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě, všem dobrovolníkům za jejich volný čas věnovaný dětem. Bylo skvělé vidět děti tak nadšené a těšíme se, až se zase všichni sejdeme na další akci v Tlumačově,“ řekl na závěr starosta obce.

Fotografie z akce naleznete zde: https://www.tlumacov.cz/zivot-v-obci/fotogalerie/fotogalerie-z-akci/fotogalerie-z-roku-2024/gallery/odpoledne-pro-celou-rodinu-9/