Domů » Zprávy » Hlášení v MR 22.5.2024

Hlášení v MR 22.5.2024

Informujeme občany, že v termínu od 27.května – 30.září 2024 bude realizována II. etapa akce „Revitalizace parku náměstí Komenského, Tlumačov“.

Stavební práce budou prováděny zejména v jeho centrální a západní části.

Během realizace stavby dojde v uvedených lokalitách k částečnému omezení pohybu chodců a výluce vozidel s tím, že provoz od pošty k základní škole bude probíhat bez omezení.

Žádáme občany, aby při nezbytně nutném pohybu v okolí stavby, ve výše uvedeném termínu, dbali pokynů stavby a současně zvýšili svou opatrnost!

KIS zve spoluobčany na kácení májky, které se koná v sobotu 25.května 2024 ve 14:00 hodin před hasičskou zbrojnicí. Od 15:00 – 16:30 bude připraven program pro děti. Občerstvení zajištěno. Již tradičně bude i bečka piva od starosty obce zdarma.

Studénka Drůbež nabízí k prodeji : Chovné kohouty, kuřice různých barev, kačeny,  housata, perličky, husokačeny, krůty, krmné směsi a vitamíny. Nabídka prodeje se může změnit.  

Datum: 23.5.2024

Čas : 9:30 – 9:45

Místo : Tlumačov  – u Sokolovny 

Prodejna Sport Oskar Tlumačov vás zve k návštěvě našeho cykloservisu. Provádíme opravy a seřízení všech druhů jízdních kol. O vaše kolo se odborně postaráme na adrese Dr. Ignáce Horníčka 160.

SK Tlumačov zve všechny příznivce kopané na předposlední domácí kolo, které muži odehrají proti fotbalistům Slušovic. I na tento zápas je připravena bohatá tombola . Tentokrát budou sponzorem zápasu “ štamgasti hospůdky na hřišti“. Zápas se odehraje v neděli 26.5.2024 od 17:00. 

Srdečně zve SK Tlumačov, hospůdka „Na hřišti“ a její štamgasti.

Včera odpoledne byly nalezeny na náměstí Komenského klíče. K vyzvednutí jsou v kanceláři matriky na obecním úřadu.