Domů » Zprávy » Hlášení v MR 9.3.2022

Hlášení v MR 9.3.2022

DOVOLENÁ PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

Z důvodu čerpání řádné dovolené MUDr. Františka Tesaře bude v pondělí 14. a pátek 18.3.2022 v ordinaci praktického lékaře přítomna pouze sestra. V nutných případech zastupuje ordinace v Malenovicích -Areál firmy Tajmac.

NABÍDKA PRÁCE

Úklidová služba přijme brigádníky na mytí oken. Vhodné pro ženy na mateřské dovolené. Spěchá ! Možná i dlouhodobá spolupráce.  Kontakt 720 406 255.

PODĚKOVÁNÍ

Farnost Tlumačov děkuje všem dárcům za poskytnuté lůžkoviny darované pro ubytovaní uprchlíků z Ukrajiny.

ČIŠTĚNÍ A REVIZE KOMÍNŮ

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů. Bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v SOBOTU dne 26.3.2022. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

DERATIZACE

Firma Deratex bude provádět v naší obci ve dnech 14.3., 21.3., a 29.3.2022 velkoplošnou deratizaci. Pokud máte požadavky k uvedené deratizaci, obraťte se přímo na pracovníky firmy, případně nahlaste požadavky na obecní úřad.