Domů » Zprávy » Pomalu, ale jistě vzniká VELIKONOČNÍ STROM

Pomalu, ale jistě vzniká VELIKONOČNÍ STROM

Vážení občané,
na začátku tohoto měsíce jsme vás prostřednictvím webu obce a hlášení v místním rozhlase, později i v Tlumačovských novinkách, informovali o akci „VELIKONOČNÍ STROM“.

Jsem ráda, že vám můžu sdělit, že VELIKONOČNÍ STROM se začíná pomalu, ale jistě zaplňovat malovanými velikonočními vajíčky. Jen tak dál.
V příloze článku naleznete mapu s červeně vyznačeným místem VELIKONOČNÍHO STROMU.
Akce je prodloužena až do Velikonoc (4. dubna 2021).


Informace o akci:
Velikonoce patří mezi nejvýznamnější křesťanské svátky. Pojďme všichni společně, v této nelehké době, vytvořit si strom ozdobený velikonočními vajíčky.
Určitě máte spoustu skvělých nápadů, Vy a Vaše děti máte šikovné ručičky na zhotovení kraslic. Použít můžete různé techniky. Vajíčka, a je jedno jestli slepičí, husí nebo plastová, musí být pevně připevněná na papírovém (ekologickém) provázku dlouhém max. 1 metr. Kolik kraslic vyrobíte, záleží jen na vás.
Kraslice pověste do Velikonoc (4. dubna 2021) na strom u křižovatky ulic Dolní, Masarykova, Kvasická a Nádražní. Strom je označen nápisem „Velikonoční strom“. Věříme, že Vás tato výzva oslovila a již nyní se těšíme na Vaše výrobky. Děkujeme.

Prosím vás, abyste dodržovali nařízení vlády: neshlukovali se u stromu, dodržovali rozestupy a měli ochranu dýchacích cest.

Pořadatelem akce jsou Kulturní a informační středisko Tlumačov a DDM Sluníčko, středisko Tlumačov.