Domů » Zprávy » Nová posila na oddělení životního prostředí, údržby a služeb naší obce – traktor ZETOR PROXIMA

Nová posila na oddělení životního prostředí, údržby a služeb naší obce – traktor ZETOR PROXIMA

Ve čtvrtek 25.6.2020 dorazil z Biskupic na nádvoří Technického areálu obce Tlumačov zbrusu nový traktor ZETOR PROXIMA CL100. Tento traktor byl na oddělení životního prostředí, údržby a služeb obce Tlumačov zakoupen v souladu se schváleným rozpočtem obce na rok 2020.

Moderní traktor ZETOR PROXIMA CL100 v celkové hodnotě 1 300 750 Kč dodala obci na základě výsledku výběrového řízení společnost ZÁLESÍ a.s. Luhačovice jako posilu stávajícího vozového parku obce a jako náhradu za starší traktor, který na některé prováděné práce neměl dostatečný výkon a vybavení. Nový traktor disponuje variabilní výbavou a bude využíván zejména k sečení a mulčování travnatých ploch, okrajů silnic a polních cest, k zimní údržbě a dalším činnostem, které byly doposud zajišťovány subdodavatelsky nebo byly prováděny méně efektivním způsobem stávající technikou.