Domů » Zprávy » Pozvánka DDM Sluníčko na aerobik – O pohár starosty obce Tlumačov

Pozvánka DDM Sluníčko na aerobik – O pohár starosty obce Tlumačov

DDM Sluníčko, středisko Tlumačov za finanční podpory obce Tlumačov Vás všechny srdečně zve na XIV. ročník soutěže v aerobiku skupin „O pohár starosty obce Tlumačov“.
Soutěž se koná v sobotu 7. 4. 2018 od 11:00 hodin v prostorách Sportovní haly Otrokovice Štěrkoviště a je rozdělena do několika věkových kategorií.

Přijďte podpořit všechna soutěžící družstva, která se sjedou se svými nápaditými sestavami z širokého okolí. Soutěžící bude hodnotit 5 – členná porota + hlavní porotce. Do poroty zasedne i letos HANKA KYNYCHOVÁ cvičitelka aerobiku a autorka charitativního projektu Hejbejte se. Dále v porotě zasedne MS v aerobiku Mgr. DAVID HOLZER. Oba porotci budou hodnotit soutěžící slovně ihned po jejich vystoupeních.

Od 10:20 bude probíhat autogramiáda porotců a hostů. Letos našim VIP hostem bude moderátorka TV NOVA KRISTINA KLOUBKOVÁ . V doprovodném programu proběhne taneční vystoupení a vystoupení skupiny AT Tlumačov Megaveloši . Vstupné činí děti do 2 let zdarma, děti 50 Kč, dospělí 100 Kč. Občerstvení zajištěno. Bude to stát za to a vy u toho nemůžete přece chybět!!! Těšíme se na Vás.