Domů » Zprávy » Obří šála pro Ještěd se znakem Tlumačova

Obří šála pro Ještěd se znakem Tlumačova

Zajímavý příspěvek ze své dovolené na Ještědu nám zaslal p. Roman Šimík ze Zlína. Objevil totiž na Ještědu šálu s erbem naší obce!

Vypletený erb naší obce

Jak se nám podařilo zjistit, šála s erbem naší obce byla součástí soutěže s názvem „Šála pro Ještěd“, která byla zároveň pokusem o překonání světového rekordu v délce zhotovené pletené šály. Každý, kdo se zapojil, upletl libovolně dlouhý a libovolně barevný díl šály s libovolným vzorem. Šála však musela být široká 19 cm. Jednotlivé díly byly zkompletovány a obří šála nainstalována na Ještědu.
Šálu s erbem naší obce upletla paní Věra Kytlicová a z listiny ocenění se dá vyčíst, že byla za své dílo dokonce odměněna zvláštní cenou „Za vypletený erb města Tlumačov“. Blahopřejeme!