Horní řada: Zálešák Roman (vedoucí mužstva), Ševela Ondřej, Škrabal Radim, Postava Václav, Hána Vladimír, Pavelka Radek, Hrdina David, Dědková Martina, Hrdina Oldřich (trenér).
Dolní řada: Mouka Patrik, Hlaváč Martin, Zálešák Radek (kapitán družstva), Šimoník Radek, Barwig Petr, /Kašpar Pavel/, /Holub Jan/ (chybí)
Ležící: Janoštík Michal (brankář), /Sedláček Petr/ (chybí)

Přehled výsledků 2007-2008 - žáci

TLUMAČOV - ŽERANOVICE 11:2 (5:0)

Branky: Hána V. 3x, Mouka P. 3x, Šimoník R. 2x, Škrabal R. 2x, Hrdina D.

Komentář:
Do zápasu jsme vstoupili už jako jasní vítězové okresní soutěže žáků. Soupeř s omlazeným kádrem týmu se snažil, ale na rozjetý a po gólech hladový domácí tým to nestačilo. Po půli to bylo o pět branek.. P. Mouka s V. Hánou ukázali hattrickem, že góly umí střílet. Pak se k tomu gólově přidal Škrabal R. a hlavně kluci, kteří se góly učí střílet (Šimoník R. a Hrdina D). Tito dva si v závěru zápasu ukázkově dovedli vyměnit přihrávky, po kterých padly pěkné branky. Poděkování za prvenství v okresní soutěži žáků patří celému týmu.

Komentář:
Zápas o potvrzení vedoucího místa v žákovské soutěži se nám nevydařil. Tým oslaben o spoluhráče, kteří se již předčasně vidí o patro výš v dorostu a ztrácí chuť hrát za žáky, se v zápase trápil. Osa týmu se tím rozpadla a na hře to bylo znát. Hráči z lavičky se tak dostali do zápasu a svou slabší zápasovou praxí ukázali, že i s nimi se musí počítat.
Gól vstřelil P. Mouka, kdy z ojedinělé šance našeho týmu zúročil svůj důraz před brankou. V bráně "zaskakoval" a mile překvapil P. "Barva" Barwig, který svoji nestandartní výšku na gólmana nahrazoval přehledem a rychlou reakcí na míč. Nejednoho fanouška svými zásahy zvedl ze sedaček. I přes prohru nelze upřít velkou snahu a bojovnost, která je nezbytně nutná kapitánovi týmu R. Zálešákovi a hlavně M. Dědkové.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 2.6.2008

TLUMAČOV - LOUKY 7:0 (3:0)

Branky: Hána V. 5x, Škrabal R., Zálešák R.

Komentář:
Kluci zápas se svým pronásledovatelem v tabulce zvládli velmi dobře. Už v první polovině zápasu to bylo o tři branky. Čekal se daleko větší odpor od soupeře, který si vypomáhá hráči z hokejové školy. Zápas rozhodl V. Hána hráč s tahem na branku a s gólovým čichem, tak jak má hrotový útočník hrát. Jeho vizitka je 5 gólů v zápase. Gólovou tečku za zápasem s vynikajícím výsledkem udělal snaživý a s přehledem hrající Škrabal R.
Je škoda, že za stavu 6:0 nedostane víc prostoru "lavička", která má nahradit končící starší spoluhráče.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 25.5.2008

BŘEZNICE - TLUMAČOV 2:3 (2:1)

Branky: Ščepka V., Zálešák R. 2x

Komentář:
Zápas pro nás začal velmi dobře. V úvodu utkání se dostal V. Ščepka ke gólové dorážce a vypadalo to na snadné vítězství. Našeho brankáře převapila střela z velké dálky a bylo vyrovnáno. Po sérii nepřesných přihrávek a problémem se zpracováním balónu z naší strany šel soupeř po přísně nařízené penaltě do vedení. V druhém poločase vyrovnal z přímého kopu R. Zálešák a jako správný kapitán zařídil i vítěznou branku v poslední sekundě utkání.

Sestava:

Petra Šimoníková, kis@tlumacov.cz, 19.5.2008

TLUMAČOV - LHOTA U MALENOVIC 14:0 (7:0)

Branky: Hána V. 5x, Škrabal R. 4x, Zálešák R., Kašpar P., Dědková M., Šimoník R., vlastní

Komentář:
Poslední tým tabulky nekladl velký odpor. Zápas se odehrával většinou na soupeřově půlce a v prvních sekundách hry po gólu V. Hány bylo rozhodnuto o osudu slabšího soupeře. Kluci nastříleli 14 gólů a vylepšili si tak své gólové statistiky.