Konečná tabulka

Přehled výsledků ročníku 2009-2010 - přípravka

PASEKY A - TLUMAČOV 10:0

Komentář:
Závěrečné utkání okresní soutěže přípravek se nám vůbec nepovedlo a předvším ve druhém poločase tohoto utkání jsme působili velmi odevzdaným dojmem. I přes tento výsledek můžeme hodnotit jarní část soutěže za vydařenou, což znamená konečné páté místo v tabulce soutěže. Tímto utkáním se mužstvo přípravky rozloučilo s Petrem Sárkánym, Kubou Němcem, Jankem Markem Frankem, Martinem Michakíkem a Pavlem Václavíkem. Děkujeme a hodně štěstí v mužstvu žáků.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 14.7.2010

TLUMAČOV - MYSLOČOVICE 2:1

Branky: Michalík, Ředina

Komentář:
Další vítězné utkání jsme, vzhledem ke stavu naší hrací plochy, sehráli v Mysločovicích. Pod dojmem posledních výsledků jsme do zápasu nastoupili velmi sebevědomě a brzo jsme získali vedení 1:0. Našeho soupeře jsme v prvním poločase prakticky nepustili na naši polovinu, další góly jsme však nepřidali. Nástup do druhé půle se nám vůbec nepovedl a zřejmě pod dojmem vývoje utkání v prvním poločase jsme soupeře podcenili. Soupeři se podařilo vyrovnat, vytvořil si i další šance a nám se již nepodařilo navázat na výkon ze začátku utkání. Přesto jsme byli v koncovce lepším mužstvem a v utkání jsme zvítězili.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 17.6.2010

BŘEZNICE - TLUMAČOV 1:2

Branky: Sárkány, Jeřábek

Komentář:
Ve čtvrtek 10.6.2010 sehrálo mužstvo přípravky mistrovské utkámí na Březnici. Ve velmi vyrovnaném zápase s několika šancemi na obou stranách, jsme po poločase 1:1 byli šťastnějším týmem a díky vstřelené brance ve druhém poločase jsme získali tři body.

NAPAJEDLA - TLUMAČOV 2:0

Komentář:
Ve čtvrtek 27. května tlumačovská přípravka odehrála další mistrovské utkání v Napajedlech. Bohužel došlo vlivem povodní k narušení tréninkového procesu a tato skutečnost se negativně projevila na předvedeném hře našeho mužstva. Nepodařilo se navázat na bojovné výkony z předcházejících zápasů a od první minuty bylo zřejmé, že toto utkání nevyhrajeme. Konečný výsledek, tak je díky velmi dobrému výkonu našeho brankáře (Václavík), neskončil větším brankovým rozdílem.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 2.6.2010

PASEKY B - TLUMAČOV 0:4

Branky: 2x Michalík, Sárkány, Holub

Komentář:
Ve čtvrtek 13. května tlumačovská přípravka odehrála své další mistrovské utkání na půdě Pasek. Vzhledem ke své větší fyzické vyspělosti a na základě posledních výsledků bylo naší povinností zvítězit, což se nám také povedlo. Zejména v prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem a po poločase 2:0 jsme utkání i přes velkou snahu soupeře ve druhém poločase dotáhli do vítězného konce.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 17.5.2010

TLUMAČOV - MLADCOVÁ 2:1

Branky: Sarkány, Michalík

Komentář:
Zápas, ve kterém byl náš soupeř fotbalovějším mužstvem, jsme díky své velké bojovnosti a troše potřebného štěstí dokázali vyhrát. Tento výsledek je pro naše mužstvo přípravky o to cennější, že jsme dokázali porazit jednoho z lídrů naší okresní soutěže.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 10.5.2010

TEČOVICE - TLUMAČOV 5:4

Branky: 2x Sarkány, Dvořák, Michalík

Komentář:
V sobotu dopoledne 1. května odahrála tlumačovská přípravka své další mistrovské utkání na půdě Tečovic. Utkání jsme zahájili velmi aktivně a bylo vidět, že bojovnost z předcházejícího zápasu se nevytratila. Dostali jsme se do vedení 3:1 a měli další šance na zvýraznění našeho vedení. To se klukům bohužel nepovedlo a soupeř, který disponoval poměrně vyrovnaným a početným kádrem, nás potrestal a snížil na rozdíl jediné branky. Začátek druhé půle přinesl vyrovnaný boj se šancemi a góly na obou stranách. Bohužel s přibývajícím časem se začala projevovat soupeřova výhoda širšího kádru a tak se nám, zejména díky fyzické převaze soupeře, nepodařílo vedení 4:3 uhájit. I přes velkou bojovnost všech hráčů jsme nakonec dvě minuty před koncem inkasovali pátou branku, které rozhodla o naší smolné porážce.