2.24.08. (středa)Mladcová - Tlumačov16:30
4.08.09. (čtvrtek)Březnice - Tlumačov16:30
5.18.09. (neděle)Tlumačov - Žlutava10:00
6.21.09. (středa)Jaroslavice - Tlumačov17:00
7.02.10. (neděle)Tlumačov - Fryšták10:00
8.07.10. (pátek)Hřívínův Újezd - Tlumačov17:00
9.16.10. (neděle)Tlumačov - Tečovice10:00
10.23.10. (neděle)Tlumačov - Kudlov10:00
11.30.10. (neděle)Halenkovice - Tlumačov10:00

Přehled výsledků přípravky

PASEKY A - TLUMAČOV 5:0

Komentář:
Dne 27.dubna 2011 jsme zahájili jarní část mistrovské sezóny 2010/2011 na půdě favorizovaných Pasek. Nastoupili jsme ve velmi omlazeném složení, kde nejstarší ročník 2001 v našem mužstvu zastupoval pouze jeden jediný hráč. Přesto a nebo právě proto jsme však podali velmi bojovný výkon a odměnou tak byla velmi přijatelná prohra.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 2.5.2011

MALENOVICE - TLUMAČOV 3:2

Branky: 2x Dvořák

Komentář:
Dnes 1. listopadu 2010 jsme odehráli poslední podzimní mistrovské utkání na půdě Malenovic. Po úvodním oťukávání se náš soupeř dostal do vedení, opět jako v minulém zápase z brejku po výkopu brankáře. Ještě do poločasu se nám však podařilo vyrovnat. Na začátku druhého polčasu jsme se dostali gólem z penalty do vedení 2:1. Bohužel jako již po několikáté se nám závěr utkání nevyvedl a nekonec jsme prohráli 2:3.

Michal Hric, michal.hric@tot.cz, 1.11.2010

MLADCOVÁ - TLUMAČOV 5:1

Branky: Dvořák

Komentář:
V den státního svátku a zároveň den po zakončené tj. 28. října 2010 jsme odehráli další mistrovské utkání na půdě Mladcové. V úvodu utkání jsme vstřelili branku krásnou střelou Michal Dvořáka ze 20m a předváděli jsme velmi bojovný výkon, díky němuž se nám dařilo držet krok se soupeřem. I přes pro nás nešťatné vyrovnání soupeře jsme na konci prvního poločasu byli spokojeni a mohli jsme jít do druhé půle s myšlenkami na vítězství. Bohužel naše šance ve druhé půli zůstali na rozdíl od soupeře neproměněné a mužstvo Mladcové se dostalo do vedení 3:1. Konec utkání již náš soupeř zcela ovládl a vstřelil nám ještě další dvě branky.

.

TLUMAČOV - TEČOVICE 2:2

Branky: Dvořák, Machovský

Komentář:
V sobotu 23. října 2010 jsme odehráli další a poslední domácí utkání podzimní části sezóny 2010/2011. První poločas se nám velmi povedl, předvedli jsme několik pohledných kombinačních akcí, vytvořili jsme si několik gólových příležitostí, soupeře jsme prakticky nepustili na naši obranou polovinu a zaslouženě jsme se dostali do vedení 2:0. Bohužel ve druhém poločase jsme nedokázali udržet tempo, které jsme nasadili v poločase prvním, soupeř se zlepšil a výsledkem byla konečná remíza 2:2.