Přehled výsledků ročníku 2009-2010 - OP dorost

PŘÍLUKY - TLUMAČOV 0:4 (0:1)

Branky: Švenda J.,Mouka P., Mouka J.,Zálešák R.

Komentář:
Toto utkání bylo také přesunuto na všední den z důvodu počasí a proto i sestava našeho týmu byla tímto ovlivněna. Kvůli školním povinnostem se někteří kmenoví hráči nemohli dostavit, proto byli povolání i žáci (Mouka P., Hujíček J.) . Ti odvedli dobrou práci a svou kvalitní hrou přispěli k výhře. Velké horko a dusno přispělo k brzké únavě, a tak se nám hodili střídající hráči. Domácí na střídání nikoho neměli, a tak byli agresivní a chovali se hodně nesportovně.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 22.6.2010

TEČOVICE - TLUMAČOV 0:0

Komentář:
Toto utkání se muselo 3x odložit z důvodu špatného počasí a promáčeného hřiště. Nakonec jsme se do Tečovic vypravili ve čtvrtek, což nám zkomplikovalo sestavu, jelikož někteří hráči měli v ten den školní i pracovní povinnosti. Podle výsledku lze vyčíst, že obě strany důkladně bránily. Z naší strany byla vidět snaha o vystřelení na bránu, ale gólu bránil dobře chytající domácí brankář. Na všech hráčích byla vidět únava z horkého počasí.

TLUMAČOV - NEDAšOV 1:2 (0:1)

Branky: R. Zálešák

Komentář:
První poločas patřil hostům. Ukázali, že jsou z „kopců“ a mají dobrou průpravu ve vytrvalosti. První gól padl po rozehrání rohového kopu. Naši hoši si nedokázali kvalitně přihrát a hlavně střílet na branku. Druhý poločas vypadal jako kdyby na naši stranu nastoupilo jiné mužstvo. Kluci bojovali, snažili se o přesné přihrávky, míče směřovali na naše rychlonohé útočníky J.Mouku a R.Zálešáka. Tento hráč se trefil hlavou a zajistil nám alespoň jeden gól. Tlumačovští si zasloužili za výkon ve druhém poločase alespoň remízu. Je potřeba také pochválit naše obránce R.Pavelku, P.Barwiga, za udržení tak nízkého stavu branek.

dorost

dorost

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 11.5.2010

NEDAšOVA LHOTA - TLUMAČOV 5:0 (2:0)

Komentář:
Pro prohru jsme si jeli do nejvzdálenějšího místa (70 km) našeho kraje. Hned v úvodu nás domácí tlačili nejen v útoku, ale i v obraně. Opět se ukázalo, že našim hochům dělá problém nejen mokrý terén (po vydatném nočním dešti), a také déšť samotný. Góly většinou padaly ze standardních situacích. Z naší strany měli největší šance na vstřelení několika branek J.Mouka, M.Otevřel, R.Zálešák, všem těmto hráčům byla však branka malá.
Druhý poločas jako by se naši hoši probudili, předvedli několik rychlých akcí, ale domácí si jeli ve svém tempu a bravurně tyto nájezdy likvidovali.

dorost

dorost

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 7.5.2010

TLUMAČOV - MYSLOČOVICE 1:1 (1:0)

Branky: vlastní

Komentář:
První půle zápasu se nesla v duchu „chvilku u nás a chvilku u vás“.Diváci tentokrát neviděli žádnou pěknou přihrávku, žádnou akci zakončenou gólem a ani nebyla vidět bojovnost. Na úplném konci poločasu rozehrával Mara Otevřel roh. Měl možnost si to 2x zkusit, jelikož vždy míč skončil v autu. Třetí odkop se mu povedl, dokonce to vypadalo, že míč do sítě usadil sám.Rozhodčí však uznal gól jako vlastní.
Ve druhém poločase hned ve 48.minutě jsme dostali ledovou sprchu v podobě gólu z rohového kopu. Hoši se trochu probudili, ale měli problém si kvalitně přihrát. Ve 25.minutě získal ŽK Vašek Šimek za nedovolené bránění. Na konci duelu ohrozil soupeřovu bránu svoji pravačkou Radim Škrabal, obtiskl však pouze břevno.
Na hře se podepsal i výkon rozhodčího, který hned několikrát nepotrestal hráče za přestupky „ruka ve vápně“, fauly, nevhodné chování...