Přehled výsledků ročníku 2007-2008 - dorostenci

JAROSLAVICE - TLUMAČOV 0:2 (0:1)

Branky: Pavlík M. (penalta), Šimek V.

Komentář:
Poslední utkání bylo velmi vyrovnané, v prvním poločase se hrálo především mezi oběma vápny. Po nastřelené ruce Mira Pavlík vstřelil náš první gól z penalty. Tato situace se stala i na naší straně, avšak Mira Škrabal tuto penaltu vychytal. Druhý gól vstřelil Vašek Šimek, kdy dorážel střelu z odkopnutého rohu. Domácí hráči se už nezmohli na žádnou akci, a tak si kluci ubránili „čistý štít“. Bránili však trochu více, proto Radek Pavelka a Radek Ulman dostali žluté karty. Bylo všem takové horko, že rozhodčí několikrát umožnil hráčům osvěžit se v průběhu utkání.

Komentář:
S hodnocením tohoto zápasu pomohli naši věrní fanoušci, kteří se shodli na jednom názoru. Ten byl, že naši dorostenci podali velmi pěkný výkon, snad nejlepší za celou sezónu.Ukázali přesné přihrávky a bojovnost. Také bych se zmínila (s humorem ) o rozhodčím. Ten totiž píšťalku použil v tomto zápase celkem 5x. Z toho:2x zahájení poločasu, 2x ukončení poločasu, 1x gól. Což dokazuje, že fotbal se dá hrát i bez faulů a hrubostí.

Poslední zápas této sezóny sehrajeme 1.6. (neděle) v Jaroslavicích.

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 24.5.2008

KAšAVA – TLUMAČOV 5:2 (2:1)

Branky: Ulman L., Škrabal R.

Komentář:
První gól vstřelil Laďa Ulman z přímého kopu, kterým byli domácí potrestáni za držení dresu a následném „skosení“ Jirky Mouky „ve velkém vápně“. Soupeř vyrovnal a do poločasu ještě vstřelil jeden gól. Druhá polovina zápasu se hrála za vydatného deště, což naše kluky (hlavně brankáře) vyvedlo z míry tak, že dostali ještě tři góly! Snížit skóre se podařilo už jen Radimovi Škrabalovi. Ještě bych dodala jednu skutečnost, kdy začínáme mít problémy se sejít na zápas. To nám ještě vypomáhá Radim Škrabal, který tento den v 15:30hod. skončil zápas za žáky v Březnici a v 16:30 hod.už stál na hřišti v Kašavě!

Přijďte povzbudit dorostence v sobotu 24.5. ve 14:00hod. na tlumačovské hřiště !!!

Sestava:
Škrabal M., Ulman L., Ulman R., Šimek V., Hotařík T., Švenda J.,Mouka J., Škrabal R., Pavlík M. (žlutá karta), Polák P., Otevřel M.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 20.5.2008

TLUMAČOV – ZÁDVEŘICE 1:4 (0:3)

Branky: Škrabal R.

Komentář:
Výsledek tohoto zápasu ukazuje, kdo je v čele tabulky. A dá se říct, že právem. Naši hoši se bránili, jak mohli. Někdy i za cenu faulu ohodnoceného žlutou kartou (Ulman L., Ulman R., Šimek V., Pavlík M.). Dokonce byla odpískána i penalta.
I když kluci prohráli, dokázali bojovat až do konce.

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 12.5.2008

VšEMINA – TLUMAČOV 2:3 (0:3)

Branky: Šimek V., vlastní, Švenda J.

Komentář:
Z výsledku po prvním poločase je znát, kdo měl na hřišti převahu. Po odpískání začátku druhé půle došlo ke střetu našeho brankáře s domácím hráčem, po kterém byla nařízena penalta. Domácí tímto snížili stav, chytli „druhý dech“ a vytvářeli tlak na naši branku, což se jim zdařilo ještě jednou. V této chvíli jsme nejenom my diváci, ale i naši kluci pocítili větší sympatie rozhodčího k domácímu mužstvu, které konec druhého poločasu hodně zdramatizovalo, ale naši hoši se statečně tomuto tlaku ubránili. Ale byly to nervy!!!

Dorostenci

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 4.5.2008

TLUMAČOV – KUDLOV 4:0 (2:0)

Branky: Švenda, Hapal, Pavlík M. 2x

Komentář:
Po celý zápas naši dorostenci nedali hostům šanci, nějak výrazně se prosadit před naší bránou, což dokazuje i výsledek.

Další zápas: Všemina – Tlumačov 4.5.2008

Sestava:

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 21.4.2008

TRNAVA – TLUMAČOV 1:1 (0:0)

Komentář:
Jelikož se oddíl dorostu potýká s malým počtem hráčů, bylo mužstvo posíleno opět o Radima Škrabala a Radka Pavelku, které jsme vyzvedli na hřišti v Kostelci (hráli tam utkání za žáky). Dorost hrál v obci Neubuz. Téměř celý zápas se hrál uprostřed hřiště. Ve druhém poločase začali vyvíjet domácí hráči tlak na naši bránu, přesto první branku jsme dali my, z přímého kopu dorážel Mira Pavlík. Ovšem tento stav vydržel pouze 10 minut. Dalo by se říct, co střela to gól. Již druhý zápas nám chyběl na hřišti nejlepší střelec Marek Otevřel, který má zraněné koleno.