Dorostenci - okresní soutěž skupina A - ročník 2006-2007

Poslední zápas jarního kola jsme taky vyhráli, ale jsme se natrápili!!!

Lenka Dědková, ekonomou@tlumacov.cz, 2.6.2007

TLUMAČOV-ZÁDVEŘICE 2 : 1 (2:0)

Branky: Švenda Jan,Otevřel Marek

Komentář:
Předposlední zápas s papírově silnějším soupeřem se nám vydařil. Už v šesté minutě jsme vedli 1:0. Ve třicáté minutě dával Marek druhý gól a do poločasu jsme nastřelili ještě tyčku. Po poločase už byli kluci unavení, bylo hrozné horko, ale vítězství udrželi až do konce.

Lenka Dědková, ekonomou@tlumacov.cz, 26.5.2007

NAPAJEDLA B-TLUMAČOV 0 : 3

Branky: Pavlík M. 2x, Dědek T.

Komentář:
Po příjezdu do Npajedel a zjištění, že budeme hrát na umělé trávě, vznikly obavy z prohry. Ale první poločas se vydařil. Kluci hráli technicky dobrý fotbal. Snažili se dobře si nahrát a využívat střel na branku. Po poločase trochu vypustili, šance se jim nedařilo proměnit, ale vítězství udrželi.

Lenka Dědková, ekonomou@tlumacov.cz, 19.5.2007

TLUMAČOV-TRNAVA 6 : 0 (3:0)

Branky: Otevřel L.,Dědek T.,Pavlík M.2x,Švenda J.,Škrabal

Komentář:
Začátek zápasu nebyl nic moc. Po faulu na Marka v pokutovém území se kopala penalta.Potom už se kluci docela rozehráli a začali dávat góly.

Lenka Dědková, ekonomou@tlumacov.cz, 12.5.2007

LHOTA U MAL.-TLUMAČOV 2 : 4 (2:3)

Branky: Otevřel L.,Otevřel M.,Dědek T.,Švenda J.

Komentář:
Bez komentáře!

Lenka Dědková, ekonomou@tlumacov.cz, 6.5.2007

TLUMAČOV-KUDLOV 6 : 1 (3:0)

Branky: Hotařík T.2x,Otevřel M.,Dědek T.,Mouka J.,vlastní

Komentář:
Soupeř z Kudlova dojel na opakovaný zápas s 8 dorostenci.První gól si dali vlastní. Naši kluci neumí zahrát na nižší počet hráčů.Zápas neměl s fotbalem vůbec nic společného, ale naštěstí jsme vyhráli.

Lenka Dědková, ekonomou@tlumacov.cz, 1.5.2007

TLUMAČOV-VIZOVICE 2 : 4

Branky: Otevřel Marek, Ulman Ladislav

Komentář:
V prvním poločase byla hra příšerná. Aby si dal někdo dva vlastní góly během prvních dvaceti minut, to se hned tak nevidí. Ve druhém poločase začali trochu víc bojovat, ale už bylo pozdě.