Konečná tabulka soutěže dorostenců v ročníku 2005-2006

Přehled výsledků jarní části ročníku 2005-2006 - dorostenci

TLUMAČOV - FRYŠTÁK 1 : 2 (0 : 1)

Branky: Otevřel Luboš

Komentář:
Poslední zápas sezóny se dorostencům vůbec nevydařil. První gól si zavinili sami, přestali úplně hrát. Pro některé hráče to byl poslední zápas za dorost a je škoda, že se nerozloučili vítězstvím.

Lenka Dědková, ekonomou@tlumacov.cz, 3.6.2006

BRATŘEJOV - TLUMAČOV 3 : 3

Branky: Bráník Milan, Otevřel Marek, Otevřel Aleš

Komentář:
Naši hráči nastoupili s velikým elánem a hned ve druhé minutě dali první branku. Domácí si to nechtěli nechat líbit a vyrovnali. Ještě v prvním poločase naši vstřelili další branku, ale hosté opět vyrovnali. Po faulu v šestnátce stříleli hosté penaltu, ale Martin ji nádherně vychytal. Po poločase byl stav vyrovnaný 2 : 2. Při rozehrávce Aleš víc než z poloviny nádherně umístil do branky třetí gól. Hosté ale zase po pár minutách vyrovnali. Do konce zápasu jsme měli ještě hodně šancí, ale bohužel už se nám nepodařilo je proměnit.

Komentář:
Dnešní odložený zápas si svého vítěze zasloužil. Soupeři byli mnohem rychlejší a v přihrávkách důslednější. I my jsme měli dobré šance, ale bohužel neproměněné.