Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je pátek, 19.1.2018 - svátek má Doubravka, zítra slaví Ilona
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná, dorostenci

Dorostenci - Okresní přebor dorostu - rozpis utkání


Č.DatumUtkáníZačátekPoznámka
1.05.08. (sobota)Tlumačov - Prakšice17:00 
2.12.08. (sobota)Kvasice - Tlumačov14:00 
3.19.08. (sobota)Tlumačov - Jarošov16:30 
4.26.08. (sobota)Dolní Němčí - Tlumačov14:00 
5.02.09. (sobota)Tlumačov - Šumice16:00 
6.09.09. (sobota)Koryčany - Tlumačov13:30 
7.16.09. (sobota)Tlumačov - Morkovice15:30 
8.24.09. (neděle)Staré Město - Tlumačov12:30 
9.30.09. (sobota)Tlumačov - Kněžpole15:00 
10.08.10. (neděle)Újezdec - Tlumačov12:30 
11.14.10. (sobota)Tlumačov - Strání15:00 
12.21.10. (sobota)Nivnice - Tlumačov14:30 
13.28.10. (sobota)Tlumačov - Boršice14:30 

Přehled výsledků družstva dorostenců

SLOPNÉ - TLUMAČOV 5 : 0 (1 : 0 )

Komentář:
Po dobré hře našich dorostenců v 1.poločase, by nikdo nečekal takový výsledek.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 1.6.2011


TLUMAČOV - NEDAšOVA LHOTA 2 : 2 (1 : 2)

Branky: Hrdina D., Ščepka V.

Komentář:
Na domácí půdě jsme hostili celek, který se drží v tabulce na 2. místě.V podzimní části jsme s tímto soupeřem prohráli 10:1! Naši kluci se touto skutečností nenechali zaskočit a od první minuty hry „jeli“ naplno. A to se jim vyplatilo, po pár minutách jsme díky Davidovi Hrdinovi vedli 1:0. Nedašovské tato branka probudila a naše kluky jakoby utlumila. Naši obránci nedokázali soupeře ubránit a ze dvou jejich úniků padly do naší brány dva góly. Stav mohl být vyšší, ale náš opět dobře chytající Michal Janoštík, zachytil vstřelenou penaltu. Po přestávce, kdy trenéři svůj tým burcovali k lepší hře, se několikrát podařilo našim útočníkům dostat před bránu soupeře. Vše jim však vychytal „urostlý“brankář. Dokonce se stala taková situace, kdy míč vystřelený na bránu obtiskl břevno, následně pomyslnou brankovou čáru a opět se odrazil do tyče. Podobná situace se stala i na druhé straně hřiště. Kluci opět začali bojovat, ale chyběl čas. Trenéři vystřídali několik hráčů a udělali dobře. Střídající Vašek Ščepka, snad minutu před koncem utkání, se pohotově vrhl do míče a neskutečným způsobem, kdy se míč brankáři „prošoupal“pod tělem, rozvlnil síť. Tentokrát to byla hodně zasloužená remíza.

Dorost

Sestava:
Michal Janoštík,Dominik Hoďa,David Hrdina,Radek Zálešák,Patrik Mouka,Martin Hlaváč,Jiří Mouka,Petr Barwig,Lukáš Grmela ,Radek Ulman ,Radim Škrabal ,Radek Pavelka,Jan Hujíček,Šimoník Radek, chybí Laďa Hána a Vašek Ščepka
Trenéři : Ivo Grmela, Radek Šimoník
Vedoucí mužstva: Lada Mouková

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 23.5.2011


MYSLOČOVICE - TLUMAČOV 1 : 3 (0 : 2 )

Branky: Grmela L.,Ulman R., Škrabal R.

Komentář:
Naši dorostenci podali na půdě soupeře skvělý výkon. Skóre otevřel hned v úvodu Lukáš Grmela svou pohotovou střelou a to kluky vyburcovalo k boji. O míč bojoval i Laďa Hána, který se snažil jako první být u míče, jenomže o to samé se snažil brankář. Došlo ke střetu a Laďa po pár minutách hry musel odjet na úrazovku s kolenem. Ještě před koncem první půle stav zvýšil Radek Ulman, od něj neobvykle, z malého vápna. Soupeř se však nevzdával a několikrát provětral našeho staronového brankáře Michala Janošíka. Petr Barwig byl totiž vyslán do pole na post obránce. Svou bojovností a dobrými zákroky potvrdil, že je univerzálním hráčem. Ale i Michal byl velkou oporou našemu týmu. Jednou ho však mysločovičtí přemohli. Na to reagoval Radim Škrabal a z otočky se trefil do horní části branky. A tím potvrdil výhru. Jak jsem již napsala v úvodu. Kluci hráli velice dobře. Škoda jen těch předešlých zápasů, které by s takovou hrou nemusely skončit, tak jak skončily. K výhře také přispěla docela razantní změna našich trenérů v sestavě.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 19.5.2011


PROVODOV - TLUMAČOV 5 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: Hána L.

Komentář:
Na toto utkání jsme jeli se smíšenými pocity. Chybělo nám hned několik klíčových hráčů z důvodu nemoci, zranění a výpomoci mužstvu „A“.
V úvodu hry se míč přesouval z jedné strany na druhou bez zakončení. To se povedlo až ve 26.minutě Laďovi Hánovi, který se jako první zorientoval ve skrumáži před domácí bránou.
Provodovským se však podařil dát gól do šatny v poslední minutě první půle. Našim hochům to vzalo vítr z plachet a ani po chvilce odpočinku a naslouchání rad od trenérů se nezmohli na vstřelení další branky, ač nějaké šance byly. Po této přestávce domácí jako by ožili a během 45 minut nám nasázeli ještě 4 góly. Celý náš tým působil zakřiknutě, bez jiskry a našemu brankáři musí poděkovat za takový výsledek.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 11.5.2011


TLUMAČOV - MLADCOVÁ 0 : 5 ( 0 : 2 )

Komentář:
Naši hoši se nedokázali prosadit proti mužstvu, sídlícím na 3.místě v tabulce. Převyšovali nás nejen svými postavami, ale především kvalitními přihrávkami a kombinační hrou. Útočníci se neměli šanci prosadit proti tak kvalitní obraně. Jeden z našich hráčů pomohl soupeři zvýšit stav v podobě „vlastňáku“ v úvodu prvního poločasu.

V pátek 29.4.2011 dorostenci za pomoci svých trenérů, tatínků a ostatních přihlížejících chlapů letos opět postavili u nás v Tlumačově májku.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 4.5.2011


NÁVOJNÁ - TLUMAČOV 3 : 0 ( 2 : 0 )

Komentář:
Brzké vstávání a daleká cesta (72 km) do Nedašova našim dorostům nesvědčí. Utkání z naší strany bylo „liché“, boje o míč se většinou konaly ve středu hřiště. Nebyla vidět žádná fotbalová akce. Domácí tým (1.místo v tabulce) nás od první minuty neustále atakoval a naši hoši se statečně bránili celých 28 minut. Po 3 minutách se opět soupeři podařil změnit výsledek na 2:0. Po přestávce se hra nijak nezměnila. Kluci se nedokázali prosadit před soupeřovou bránou, což svědčí o kvalitě obrany. Další gól padl do naší sítě v 56. minutě.

V pátek 29.4. v 17 hodin se dorostenci zúčastní Stavění májky .

V neděli 1.5. ve 14 hodin utkání s Mladcovou na domácím hřišti .

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 28.4.2011


TLUMAČOV - JAROSLAVICE 1 : 1 (1 : 1)

Branky: Laďa Hána

Komentář:
Naši hoši vyběhli na domácí pažit s přesvědčením, že výsledek je jasný. Soupeř totiž momentálně „sedí“ na nejspodnější příčce v tabulce. Po 11.minutě hry se uvolnil Laďa Hána a téměř od poloviny hřiště předvedl sólo, které ukončil gólem. Po několika minutách došlo k nedorozumění mezi obranou a toho využil jeden z útočníků a zcela sám se vrhl k míči a překonal našeho, jinak dobře chytajícího, brankáře P.Barwiga. Po přestávce se v podstatě nic nezměnilo. Naši dorostenci měli několik jasných šancí zvýšit stav, ale chyběla přesná střela. Jaroslavičtí se statečně bránili a ubránili si remízu.

dorost

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 18.4.2011


TLUMAČOV - LUDKOVICE 1 : 2 (1:1)

Branky: R.Zálešák

Komentář:
Důležité body z prvního jarního zápasu si odvezl soupeř, který toho moc nepředvedl, ale dokázal vytěžit z minima maximum.
Než jsme stačili rozehrát, tak hosté využili naší nepozornosti a již v úvodu poločasu se ujali vedení. Naše snaha o vyrovnání byla velká, ale stále se nám nedařilo soupeře nějak překvapit a hlavně nebylo čím. Za zmínku stojí jen velká šance J.Mouky, který trefil horní tyč. Vyrovnání jsme se přece jen dočkali po rohu J.Hujíčka se trefil R.Zálešák a vypadalo to, že se tým konečně rozjede. Nerozjel.
Nepomohlo povzbuzení trenérů ani čerstvé vystřídání. Výkon v druhé půli měl sestupnou tendenci. Místo klidné hry a zvyšování herní iniciativy nás soupeř opět překvapil vedoucí brankou a na nás bylo opět dotahovat výsledek. Ještě před vedoucí brankou soupeře jsme čelili pokutovému kopu, který nařídil velice špatný rozhodčí, ale hosté ho neproměnili. Z naší hry se postupně vytratila fotbalovost i sehranost týmu a bez toho lze těžko čelit i slabšímu soupeři.
Lze jen doufat, že to byl krátkodobý výpadek a ne krutý obraz kvality týmu.
(autor R.Šimoník)

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 12.4.2011


JASENNÁ - TLUMAČOV 2 : 1 (2 : 0)

Branky: Hána L.

Komentář:

Úvod utkání byl velmi vyrovnaný, hra se přesouvala od jedné brány ke druhé. Ovšem domácí měli více šancí své akce zakončit střelbou. Našim dorostům se tolik nedařilo. Už v 10.minutě po rozehraném rohu jsme inkasovali první branku. Stejný scénář se odehrál za dvacet minut, opět rozehrávaný roh a neuhlídaný útočník. Po přestávce se kluci rozhoupali k protiútokům. Laďa Hána, ač měl osobní obranu, byl párkrát poslán naší zálohou na „výlet“ k domácí bráně. Z několika rychlých brejků se mu podařil alespoň jeden úspěšně zakončit, a tak snížit stav.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.11.2010


TLUMAČOV - TEČOVICE 0:1 (0:1)

Komentář:
Utkání s našim sousedem z tabulky nebylo jednoduché. Úvod měli v režii hosté, naši kluci se nemohli dostat do hry. Ke konci prvního poločasu se hra oživila na obou stranách, ale přece jenom našim obráncům utekl jeden z útočníků a ten překonal opět skvěle chytajícího Barwiga P. . Po jednom z odkopů od brány založil J.Mouka brejk, který mu zkazil protihráč i za cenu zranění. Jirka to „přežil“, ale viník od rozhodčího inkasoval ČK. Hra se zdramatizovala, několik šancí měli na kopačkách Ulman R. a Hána L., ale nebyli dostatečně důrazní při střelbě. Posledních dvacet minut hry kluci „tlačili“na straně soupeře, při jednom z útoků dal do střely hlavu Zálešák R., ten však byl knokautován brankářem. Radek zůstal ležet na trávníku s bolestí hrudníku. Nikdo však nečekal, že sudí toto posoudí jako faul ze strany našeho chlapa. Jelikož měl již jednu ŽK, následovala ČK! Co dodat, opět se na hře obou celků podepsal výkon rozhodčího, a na tom jsme se shodli i se soupeřem po skončení zápasu.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 25.10.2010Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-18


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
19.01.2018 v 00:56:14, © Obec Tlumačov 2002-2018