10.08.10. (neděle)Újezdec - Tlumačov12:30
11.14.10. (sobota)Tlumačov - Strání15:00
12.21.10. (sobota)Nivnice - Tlumačov14:30
13.28.10. (sobota)Tlumačov - Boršice14:30

Po dobré hře našich dorostenců v 1.poločase, by nikdo nečekal takový výsledek.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 1.6.2011

TLUMAČOV - NEDAšOVA LHOTA 2 : 2 (1 : 2)

Branky: Hrdina D., Ščepka V.

Komentář:
Na domácí půdě jsme hostili celek, který se drží v tabulce na 2. místě.V podzimní části jsme s tímto soupeřem prohráli 10:1! Naši kluci se touto skutečností nenechali zaskočit a od první minuty hry „jeli“ naplno. A to se jim vyplatilo, po pár minutách jsme díky Davidovi Hrdinovi vedli 1:0. Nedašovské tato branka probudila a naše kluky jakoby utlumila. Naši obránci nedokázali soupeře ubránit a ze dvou jejich úniků padly do naší brány dva góly. Stav mohl být vyšší, ale náš opět dobře chytající Michal Janoštík, zachytil vstřelenou penaltu. Po přestávce, kdy trenéři svůj tým burcovali k lepší hře, se několikrát podařilo našim útočníkům dostat před bránu soupeře. Vše jim však vychytal „urostlý“brankář. Dokonce se stala taková situace, kdy míč vystřelený na bránu obtiskl břevno, následně pomyslnou brankovou čáru a opět se odrazil do tyče. Podobná situace se stala i na druhé straně hřiště. Kluci opět začali bojovat, ale chyběl čas. Trenéři vystřídali několik hráčů a udělali dobře. Střídající Vašek Ščepka, snad minutu před koncem utkání, se pohotově vrhl do míče a neskutečným způsobem, kdy se míč brankáři „prošoupal“pod tělem, rozvlnil síť. Tentokrát to byla hodně zasloužená remíza.

Dorost

Sestava:
Michal Janoštík,Dominik Hoďa,David Hrdina,Radek Zálešák,Patrik Mouka,Martin Hlaváč,Jiří Mouka,Petr Barwig,Lukáš Grmela ,Radek Ulman ,Radim Škrabal ,Radek Pavelka,Jan Hujíček,Šimoník Radek, chybí Laďa Hána a Vašek Ščepka
Trenéři : Ivo Grmela, Radek Šimoník
Vedoucí mužstva: Lada Mouková

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 23.5.2011

MYSLOČOVICE - TLUMAČOV 1 : 3 (0 : 2 )

Branky: Grmela L.,Ulman R., Škrabal R.

Komentář:
Naši dorostenci podali na půdě soupeře skvělý výkon. Skóre otevřel hned v úvodu Lukáš Grmela svou pohotovou střelou a to kluky vyburcovalo k boji. O míč bojoval i Laďa Hána, který se snažil jako první být u míče, jenomže o to samé se snažil brankář. Došlo ke střetu a Laďa po pár minutách hry musel odjet na úrazovku s kolenem. Ještě před koncem první půle stav zvýšil Radek Ulman, od něj neobvykle, z malého vápna. Soupeř se však nevzdával a několikrát provětral našeho staronového brankáře Michala Janošíka. Petr Barwig byl totiž vyslán do pole na post obránce. Svou bojovností a dobrými zákroky potvrdil, že je univerzálním hráčem. Ale i Michal byl velkou oporou našemu týmu. Jednou ho však mysločovičtí přemohli. Na to reagoval Radim Škrabal a z otočky se trefil do horní části branky. A tím potvrdil výhru. Jak jsem již napsala v úvodu. Kluci hráli velice dobře. Škoda jen těch předešlých zápasů, které by s takovou hrou nemusely skončit, tak jak skončily. K výhře také přispěla docela razantní změna našich trenérů v sestavě.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 19.5.2011

PROVODOV - TLUMAČOV 5 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: Hána L.

Komentář:
Na toto utkání jsme jeli se smíšenými pocity. Chybělo nám hned několik klíčových hráčů z důvodu nemoci, zranění a výpomoci mužstvu „A“.
V úvodu hry se míč přesouval z jedné strany na druhou bez zakončení. To se povedlo až ve 26.minutě Laďovi Hánovi, který se jako první zorientoval ve skrumáži před domácí bránou.
Provodovským se však podařil dát gól do šatny v poslední minutě první půle. Našim hochům to vzalo vítr z plachet a ani po chvilce odpočinku a naslouchání rad od trenérů se nezmohli na vstřelení další branky, ač nějaké šance byly. Po této přestávce domácí jako by ožili a během 45 minut nám nasázeli ještě 4 góly. Celý náš tým působil zakřiknutě, bez jiskry a našemu brankáři musí poděkovat za takový výsledek.