Přehled výsledků ročníku 2009-2010 - "A" mužstvo muži

TLUMAČOV - VYSOKÉ POLE 3:0 (1:0)

Branky: Juhaňák, Jonášek, Psota

Komentář:
Po vítězství nad Kostelcem (1:0) a porážce v Ludkovicích (0:1) jsme ve třetím kole podzimní části okresního přeboru přivítali nováčka z Vysokého Pole. První poločas byl vyrovnaný, klíčová chvíle přišla ve 20. minutě. kdy hosté neproměnili pokutový kop a chvíli poté jsme se dostali do vedení díky přesné trefě Juhaňáka. Poté jsme si vytvořili mírnou převahu, kterou jsme korunovali ve druhé půli. Nejprve po rohu střídajícího Otevřela hlavičkoval k tyči Jonášek, vzápětí Máčala perfektně uvolnil Psotu, který tvrdou ránou ukončil své střelecké trápení. Výsledek zápasu, který se kvůli špatnému stavu našeho hřiště hrál na náhradní polše ve Kvasicích, jsme si už bez problémů pohlídali.

Sestava:
Škrabal - Juhaňák, Máčala, Tyl J., Ulman - Jonášek J., Mudřík, Duroň, Malý (46. Otevřel) - Tyl R. (80. Zálešák), Psota

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 21.8.2010

BŘEZNICE - TLUMAČOV 4:1 (3:0)

Branky: Duroň

Komentář:
Po odloženém zápasu na domácím hřišti s Kašavou jsme nastoupili na hřišti Březnice. Již před zápasem bylo jasné, že se bude hrát na velmi podmáčeném trávníku. Na takovém terénu to byl spíše boj, ve kterém měli navrch domácí hráči. Po naší nedůrazné hře vstřelili už v prvním poločase tři branky a bylo po zápase. Druhá půle byla opět ve znamení deště. Oběma celkům se podařilo vstřelit po jedné brance a tím se konečný výsledek zastavil na stavu 4:1, když náš gól vstřelil ke konci zápasu Duroň. Ve středu bychom měli nastoupit v 18 hodin na umělé trávě v Hulíně k dohrávce s Kašavou, ale počasí tomu nenasvědčuje. Autor: Tomáš Tyl.

Sestava:
Škrabal – Malý, Juhaňák, Droběna, Ulman – J. Jonášek, Mudřík, Duroň, Psota – Tyl, Janeba

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 2.6.2010

JAROSLAVICE - TLUMAČOV 3:2 (0:2)

Branky: Janeba, Psota

Komentář:
V sobotním utkání jsme se utkali s jedním favoritů soutěže s celkem Jaroslavic. Přes úvodní převahu domácího celku jsme se dostali do vedení brankou P. Janeby, který technickou střelou k tyči ze vzdálenosti 16 metrů překonal domácího brankáře. Tímto Získali jsme převahu a zanedlouho zvýšili vedení na 2:0 zásluhou B. Psoty, který završil náš tlak v pokutovém území domácích. Do konce poločasu jsme byli lepším celkem, což se ale nepotvrdilo ve druhé půli. V ní jsme mohli myslet na body jen díky zásluhou brankáře M. Škrabala, který přiváděl domácí útočníky k šílenství. I přesto jsme ale inkasovali 3 branky, kdy poslední padla ke konci utkání a my už jsme se nezmohli na odpověď. Bohužel jsme prohospodařili dvoubrankové vedení venku, což by se nemělo stávat. Autor: Tomáš Tyl.