Přehled výsledků ročníku 2007-2008 - "A" mužstvo muži

KOSTELEC - TLUMAČOV 4:0 (0:0)

Branky:
Komentář:
Na hřišti posledního celku tabulky jsme předvedli nejhorší jarní výkon a zaslouženě jsme vysoko prohráli. V příštím kole nás čeká derby s Tečovicemi a všichni věříme, že v posledním domácím utkání sezony 2008/09 se představíme v daleko lepším světle.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z., Vlček (Juhaňák), Holub (Bartík), Malý - Jonášek J., Kvasnička, Mudřík, Duroň - Tyl R., Kytlica (Bača)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 4.6.2008

TLUMAČOV - SEHRADICE 5:1 (1:1)

Branky: Bača, Jonášek J., Kytlica, Vlček (pok. kop), Bartík
Komentář:
V utkání proti druhému týmu tabulky jsme udělali zřejmě klíčový krok k záchraně a tři zskané body nám s nejvyšší pravděpodobností zajistily účast i v příštím ročníku. Utkání začali lépe hosté, kteří se po patnácti minutách ujali zaslouženého vedení. Chvíli poté však chytře rozehrál přímý kop Malý a jeho střílený pas usměrnil patičkou do sítě Bača. Ve zbytku prvního poločasu byl k vidění vyrovnaný fotbal, ale moc šancí se neurodilo. Po pauze se aktivity opět chopily Sehradice, jenže ve chvíli jejich největšího náporu z brejku udeřil Jonášek a pár minut na to po Kvasničkově přihrávce trefil prázdnou bránu Kytlica. Z minima jsme vytěžili maximum. Hosté rezignovali a dovolil nám navýšit skóre o další dva góly. Nejprve se z penalty nemýlil Vlček a poté se nadvakrát prosadil střídající Bartík. Nutno dodat, že pětibrankový debakl byl pro hostující celek hodně krutý.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z. (Zimčík), Vlček, Holub, Malý - Jonášek J., Kvasnička, Mudřík, Bača (Juhaňák) - Tyl R., Kytlica (Bartík)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 26.5.2008

BŘEZOVÁ - TLUMAČOV 0:1 (0:1)

Branky: Kvasnička
Komentář:
Po domácím vítězství nad Šanovem jsme dokázali uspět i na hřišti Březové a připsali jsme si tři důležité body. V utkání jsme byli lepším a fotbalovějším mužstvem. Domácí se uchylovali k nakopávaným míčům, se kterými si naše obrana dokázala poradit. Jedinou, a nutno podotknout, že velmi hezkou, branku záapsu vstřelil zkušený Kvasnička. Díky vítězství jsme se v tabulce posunuli na šesté místo, ale vzhledem k minimálním bodovým rozestupům stále nemáme v boji o záchranu vyhráno.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z., Vlček, Holub, Malý - Jonášek J., Kvasnička, Mudřík, Bača - Tyl R., Kytlica. Střídali Mikl, Bartík

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 19.5.2008

TLUMAČOV - ŠANOV 4:1 (1:0)

Branky: Tyl R., Jonášek J., Malý, Kvasnička (pok. kop)
Komentář:
Do důležitého utkání jsme nastoupili s několika změnami v sestavě a od úvodu jsme dostali soupeře pod tlak. Jenže v koncovce jsme se dlouho nedokázali prosadit. Trefil se až útočník Tyl, který po hezkém slalomu přes tři hráče otevřel skóre. Hosté odpověděli střelou do tyče. Pár minut po změně stran jsme zvýšili díky umístěné střele Jonáška a hosté byli na kolenou. Třetí branku obstaral z trestného kopu Malý, který mířil přesně do šibenice, a na 4:0 zvýšil z penalty Kvasnička. Šanov v závěru ještě snížil, ale na víc neměl čas ani sílu. Díky tříbodovému zisku jsme se v tabulce posunuli na deváté místo.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z., Vlček (Bartík), Holub, Malý - Jonášek J., Kvasnička, Mudřík, Duroň (Juhaňák) - Tyl R. (Mikl), Kytlica

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 12.5.2008

LUDKOVICE - TLUMAČOV 2:1 (1:0)

Branky: Jonášek J.
Komentář:
Po porážce v dohrávce 15. kola s rezervou Napajedel (2:3, branky Juhaňák a Kytlica) se nám nepodařilo uspět ani na hřišti Ludkovic, kde jsme navázali na nepovedenou jarní bilanci. V posledních pěti kolech jsme získali pouze bod a následující domácí utkání s Šanovem proto pro nás bude zápasem jara. Ve střetnutí se sestupem ohroženým soupeřem musíme jednoznačně naplno bodovat.
Sestava:
Tyl T. - Jonášek Z., Kvasnička, Vlček (Kytlica), Malý - Juhaňák (Bača), Duroň, Mudřík, Holub - Jonášek J., Tyl R.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 7.5.2008

JAROSLAVICE - TLUMAČOV 1:0 (1:0)

Branky:
Komentář:
Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a vytvořili jsme si řadu šancí ke skórování, ale ani jednu z nich jsme nedokázali využít. Domácí brankář podal výborný výkon a svému celku pomohl k zisku tří důležitých bodů.
Sestava:
Tyl T. - Zimčík (Jonášek Z.), Kvasnička, Vlček, Malý - Jonášek J., Mudřík, Duroň, Juhaňák (Mikl) - Psota (Kytlica), Tyl R.

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 27.4.2008

TLUMAČOV - SLAVIČÍN B 1:1 (0:0)

Branky: Jonášek
Komentář:
V utkání s lídrem soutěže jsme podali kvalitní výkon a favoritovi na postup do 1.B třídy jsme byli vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase přes několik šancí na obou stranách branka nepadla. Hosté se ujali vedení po přestávce z pokutového kopu, ale o své vítězství přišli v nastaveném čase, kdy vyrovnal Jonášek. Remíza je pro oba celky spravedlivá.
Sestava:
Tyl T. - Zimčík, Kvasnička, Malý, Holub - Jonášek J. Mudřík, Duroň, Juhaňák - Psota, Tyl R. (Mokrý, Bartík)

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 22.4.2008

VIZOVICE - TLUMAČOV 2:1 (0:1)

Komentář:
Ani ve druhém jarním zápase na hřišti soupeře se našemu týmu nepodařilo naplno bodovat. V prvním poločase jsme byli jasně lepším mužstvem, ale do kabin jsme odcházeli pouze s jednobrankovým náskokem. Postaral se o něj po rohovém kopu Jonášek. Ve druhé půli se domácí zlepšili a svou bojovnosti se jim podařilo výsledek otočit. Náš závěrečný nápor spojený s řadou šancí už změnu skóre nepřinesl.
Sestava:
Tyl T. - Holub (Malý), Vlček, Kvasnička, Zimčík (Jonášek Z.) - Juhaňák, Mudřík, Duroň, Jonášek J. (Bartík) - Tyl R., Psota

Petr Skácel, kain.otr@seznam.cz, 16.4.2008

TLUMAČOV - NÁVOJNÁ 2:1 (2:1)

Branky: Tyl R., Juhaňák
Komentář:
Utkání s Návojnou mají většinou stejný průběh. Proti jednoduše a důrazně hrajícímu soupeři, který sází na nakopávané míče, platí kombinační hra. Pokud se jí nedržíme, k vdiění je málo pohledný fotbal. A tak tomu bylo zejména v prvním poločase nedělního zápasu. Díky rychlé brance R. Tyla, který důsledně sledoval pomalou přihrávku na hostujícího gólmana, a následnému krásnému voleji Juhaňáka jsme vedli 2:0, ale po zaváhání v obraně se soupeři podařilo snížit. Po změně stran jsme si vytvořili výrazný tlak, ale ani z těch nejvyloženějších šancí jsme se nedokázali prosadit. Místo vedení 5:1 jsme se až do poslední minuty strachovali o těsné vedení. Naštěstí se nám jej podařilo udržet a díky tříbodovému zisku jsme v tabulce poskočili na sedmé místo.