Autoři komentářů: Petr Skácel, Mgr. František Kel

26.6.2005 Tečovice  - Tlumačov   2 : 2 (2 : 0)
Branky: Jonášek, Psota
Sestava: Holub - Skácel, Drga, Dvořák, Bartík - Jonášek, Kel (Pospíšil), Krčma (Mokrý), Juhaňák - Mudřík, Psota
V posledním utkání sezóny jsme remízou na půdě Kašavy odsoudili domácí tým k sestupu do třetí třídy. Na hrbolatém hřišti, které připomínalo horskou louku pro pastvu ovcí, se nedalo příliš kombinovat, k vidění byly spíše časté souboje o míč. Nevyšel nám úvod zápasu a po dvaceti minutách jsme prohrávali o dva góly. Poté jsme se naštěstí probrali, zpřesnili přihrávky a začali domácí přehrávat. Po změně stran jsme na Kašavu doslova vlétli a během deseti minut bylo vyrovnáno. Domácí odešli fyzicky a svým laxním bráněním nám umožnili vytvořit si další šance, které jsme, ať už vlastní nemohoucností nebo vlivem nerovností terénu, bohužel neproměnili. Bod je cenný i vzhledem k absenci brankáře Pišťka, kterého zdatně zastoupil Zdeněk Holub a několikrát nás výrazně podržel. Ročník 2004/2005 jsme tedy zakončili na druhém místě okresního přeboru se ziskem 46 bodů a obhájili jsme pozici z minulé sezóny.

19.6.2005 Tlumačov - Tečovice   4 : 0 (1 : 0)
Branky: Dvořák 2, Mudřík, Psota
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Bartík (Vlček) - Jonášek, Kel, Krčma (Holub), Juhaňák - Pospíšil (Mudřík), Psota
Tlumačovská kočka si pohrála s tečovickou myší. Tak se dá stručně okomentovat průběh derby, ve kterém jsme po výborném výkonu porazili soupeře rozdílem třídy. V první půli se hrál oboustranně kvalitní fotbal, jemuž mírně uškodilo pouze horké klima. Vedení jsme se ujali po faulu na Psotu, následnou penaltu proměnil v úvodní gól Dvořák. Vyšel nám úvod druhého poločasu, když Mudřík v akrobatické pozici dokázal překonat golmana hostů a zvýšil na 2:0. Poté jsme převzali iniciativu a vytvářeli si další šance. Spolehlivě fungovala i obrana, soupeře jsme pustili pouze k jediné nebezpečné střele. V ofenzívě jsme se dostávali do blízkostí tečovické branky zejména po rychlých kombinacích s využitím křídelních prostorů, dařily se nám také standartní situace. Po jedné z nich se mezi střelce podruhé zapsal Dvořák a střelecký účet zápasu zakončil v závěru po krátkém slalomu Psota. Celý tým si za předvedený výkon zaslouží pochvalu, diváci mohli z posledního letošního domácího utkání odcházet spokojeni.
Důrazný odkop...

12.6.2005 Slavičín B - Tlumačov   0 : 2 (0 : 0)
Branky: Jonášek 2
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Bartík - Jonášek, Kel, Krčma (Mokrý), Juhaňák (Vlček) - Pospíšil (Dujíček), Psota
Na škváře v Hrádku jsme předvedli zodpovědný a poctivý výkon, díky němuž jsme si odvezli tři body a pojistili druhou příčku v tabulce. V první části hry se hrál opatrný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Tu největší měl Krčma, který tváří v tvář golmanovi domácích nedal. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a ujali jsme se vedení po nepřehledné situaci v pokutovém území, kterou zakončil přesnou střelou Jonášek. Postupně jsme ovládli hru, drželi balón na svých kopačkách a vytvářeli si další šance. Jednu z nich proměnil opět Jonášek ve druhý gól, po kterém jsme již v poklidu kontrolovali výsledek, domácí juniorka zahrozila pouze nastřelenou tyčí a několika centry z křídla. V příštím kole hrajeme poslední domácí zápas s Tečovicemi, které nám určitě budou chtít oplatit podzimní porážku v tradičně vyhecovaném derby.

5.6.2005 Tlumačov - Mirošov   2 : 3 (2 : 2)
Branky: Jonášek, Dvořák (pok.kop)
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Bartík - Jonášek, Kel, Krčma (Dujíček), Juhaňák (Pospíšil) - Mudřík, Psota
Body získané na Nevšové jsme ztratili v domácím zápase s posledním týmem tabulky. Hosté měli lepší úvod a po dvou rychlých brejcích se dostali do dvougólového vedení, k čemuž jim pomohly i naše časté ztráty míče ve středu pole. Měli jsme více ze hry, ale finální přihrávky i střely z dálky postrádaly přesnost. Skóre jsme srovnali až v závěru prvního poločasu díky důraznému Jonáškovi a penaltě, kterou proměnil Dvořák. Po změně stran jsme vstřelili dva góly, které nebyly uznány. Udržovali jsme si mírnou převahu, ale na kolena nás srazil nešťastný gól po nepodařeném centru. A když v závěru minul z vápna odkrytou část branky Kel, získali hosté cenné tři body, které jim udržely teoretickou šanci na záchranu.

29.5.04 Nevšová  - Tlumačov 1 : 2 (0 : 1)
Branky: Dvořák, Psota
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Bartík (Vlček)- Jonášek, Kel, Krčma, Juhaňák (Dujíček) - Psota, Mudřík
V pátém jarním zápase venku jsme konečně naplno bodovali a posunuli se na druhou příčku tabulky. Zápas se hrál za úmorného vedra, které stálo všechny hráče velké množství sil. Vyšel nám začátek zápasu, když ve druhé minutě z trestného kopu zaskočil brankáře domácích Dvořák. Domácí se poté chvíli vzpamatovávali z šoku, ale vzápětí se hra vyrovnala a oba týmy si připravily několik slibných příležitostí. Po změně stran jsme inkasovali z přísně nařízené penalty vyrovnávací gól, ale odpověděli jsme na něj zásluhou Psoty, který obehrál tři hráče a obstřelil golmana. Vedení jsme díky pozorné hře v obraně již ubránili a z brejků mohli přidat další góly, ale potvrdil se fakt, že v útočné fázi jsme málo produktivní. Tři body lze hodnotit jako vybojované, ale zasloužené.

22.5.2005 Tlumačov - Valašské Klobouky   4 : 1 (0 : 0)
Branky: Dvořák (pok.kop), Juhaňák, Kel, Psota
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga (Dujíček), Dvořák, Bartík - Jonášek, Kel, Krčma, Pospíšil (Juhaňák) - Psota, Mudřík
V prvním poločase se hrál opatrný fotbal, ve kterém měli mírně navrch běhaví hosté, kteří hrozili z rychlých brejků. Několik slibných příležitostí na obou stranách však ke gólu nevedlo. Vyšel nám úvod druhé části a uzdravený kapitán Dvořák vstřelil rychlý gól, který nás vyburcoval k nejlepšímu jarnímu výkonu. Na výborném povrchu jsme hráli technický fotbal plný narážeček, včasného odebírání míčů a vyhraných sobojů. Dostávali jsme se do šancí a proměňovali je v góly. Za zmínku stojí dělovka Franty "Kaká" Kela levačkou z dvaceti metrů do šibenice, ale i milimetrová hlavička Juhaňáka a ťukes tria Mudřík, Jonášek, Psota, který zakončil po vyšachování obrany střelou do prázdné brány posledně jmenovaný. Hosté pouze kosmeticky upravili výsledek, což na naší spokojenosti nic neubralo. Fotbal hrát umíme, jen je potřeba to dokazovat i venku.
O vítězství rozhodla zlepšená hra ve druhém poločase

Paseky - Tlumačov 1 : 0 (1 : 0)
Branky:
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga, Bartík, Holub - Jonášek, Kel, Krčma, Juhaňák - Dujíček (Kytlica), Mudřík
Dohrávka na Pasekách se nesla v duchu našich dosavadních zápasů venku. Na podmáčeném terénu jsme se výrazněji neprosadili a odjeli bez bodu. Hráli jsme špatně, chyběla chuť do hry, větší pohyb v útočné fázi a přesnost přihrávek. Inkasovaný gól sice zaváněl ofsajdovou situací, ale to nemůže být omluvu pro náš bezkrevný výkon. Zlobit se můžeme pouze na vlastní nemohoucnost v útočné fázi.

Tlumačov - Mysločovice   1 : 1 (1 : 0)
Branka: Psota
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga, Bartík, Holub - Jonášek, Kel, Krčma, Pospíšil (Juhaňák)- Psota, Mudřík (Dujíček)
V derby se utkal druhý se třetím a diváci viděli kvalitní utkání. Náš výkon šel oproti tragickému představení na Pasekách o sto procent nahoru, převáděli jsme kombinační fotbal na několik doteků, dohrávali jsme souboje a soupeře nepouštěli do výrazných šancí, zatímco sami jsme hráli na brejky a kolmé přihrávky za obranu. Jednu z nich zužitkoval před přestávkou Psota a do kabin jsme šli s jednobrankovým vedením. Ve druhé půli jsme opět diktovali tempo zápasu, ale vinou nedůrazného zakončení jsme nepřidali uklidňující gól, pouze jsme třikrát nastřelili tyč. O zasloužené vítězství nás bohužel připravil náš starý známý rozhodčí Koseček, který se do paměti tlumačovských fanoušků nesmazatelně vryl už na podzim ve střetnutí s Pasekami. Tento mladý muž svůj výkon plný chyb (nutno přiznat, že na obě strany) korunoval v závěru utkání nařízením penalty za běžný souboj při centru ze strany. Verdiktu se divili i hosté. V nervózním závěru se více diskutovalo než hrálo a tak skončilo rušné utkání, ve kterém jsme byli lepším týmem, remízou. Nezbývá než doufat, že pan Koseček v nejbližší době přehodnotí cíle své rozhodcovské činnosti, a nebude kazit nedělní odpoledne lidem, kteří hrají fotbal pro zábavu.

Sehradice - Tlumačov  3 : 1 (1 : 0)
Branka: Drga
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga, Kel, Bartík - Jonášek (Juhaňák), Kel, Mudřík, Pospíšil (Vlček) - Psota, Kytlica
Rada pro naše fanoušky - nejezděte s námi na venkovní utkání. Udělejte si v neděli odpoledne pohodu na zahradě, sledujte Formuli 1 nebo si zajděte na procházku. Jenom při ní dávejte pozor, aby jste se širokým obloukem vyhnuli místu, kde tlumačovští fotbalisté hrají své zápasy na půdě soupeře. Nevěřící pohledy na dění na hřišti všech, kteří nás přijeli podpořit, dávaly najevo rozčarování z předvedené hry a trenér Horka patrně překonal rekord v počtu vykouřených cigaret během devadesáti minut. Sehradice bojují o záchranu, ale za takový výkon bychom si do třetí třídy zasloužili sestoupit my. Těžko popisovat duel, ve kterém jsme triviálními chybami nabídli domácím tři góly, snad to pro nás byla facka, po které si uvědomíme, že musíme začít bojovat a jezdit po zadku i venku.

Tlumačov - Březová   2 : 0 (1 : 0)
Branky: Jonášek, Dujíček
Sestava: Pištěk - Bartík, Drga, Kel, Holub - Jonášek, Mudřík, Krčma, Juhaňák (Pospíšil) - Dujíček, Psota
Dohrávka 15. kola nás čekala v netradiční hrací den, ve středu. Na soupeře jsme vyrukovali s nátlakovou a agresivní hrou, se kterou se hosté nedokázali vyrovnat. Důrazem v zakončení a bojovností po celý zápas jsme Březovou přehráli a zaslouženě zvítězili 2:0.

Louky - Tlumačov   2 : 0 (1 : 0)
Sestava: Pištěk - Bartík, Drga, Kel, Holub (Skácel) - Jonášek, Mudřík, Krčma, Juhaňák - Dujíček, Psota
Ve šlágru kola jsme coby druhý tým tabulky zavítali na hřiště vedoucího týmu okresního přeboru. Nastoupili jsme ve stejné sestavě jako v minulém domácím zápase, ale výkon byl bohužel diametrálně odlišný. Po opatrném úvodu, když se oba týmy spíše oťukávaly, jsme se chopili aktivity a několikrát nebezpečně zahrozili po centrech ze stran. Opět jsme však první gól inkasovali my, tentokrát po chybě brankáře. Ve druhé čási hry se obraz hry úplně změnil, domácí nás výrazně přehrávali, čemuž napomohla i naše neschopnost podržet vepředu balón a dát obraně čas si oddychnout. Výsledek je pro nás milosrdný, domácí útočníci zahodili několik jasných šancí. Porážkou jsme nevyužili možnost zaútočit na první příčku a Louky se opět o kousek přiblížily vidině postupu do 1.B třídy.

24.4.05 Tlumačov - Hřivínův Újezd   2 : 1 (0 : 1)
Branky: Dujíček, Bartík (pen.)
Sestava: Pištěk - Skácel, Drga, Bartík, Holub - Jonášek, Mudřík (Juhaňák), Kel, Krčma - Pospíšil (Dujíček), Psota
Začátek zápasu jsme zaspali a dovolili soupeři otevřít skóre, zbytek první půle se nesl ve znamení oboustranných nepřesností a průměrného fotbalu. Po poločasových změnách v sestavě jsme ve druhé části hry přidali na aktivitě, dařilo se nám napadat rozehrávku zkušených, ale pomalejších hráčů hosujícího týmu a dostávali jsme se do šancí. Výsledkem zlepšené hry byly dvě branky vstřelené v rozmezí několika minut. Ve zbytku utkání jsme kontrolovali hru a nepustili soupeře do vážnější příležitosti. Vybojovaným vítězstvím se nám tak podařilo odčinit výpadek z minulého kola.

Hřivínův Újezd

Ludkovice - Tlumačov 3 : 0 (2 : 0)
Sestava: Pištěk - Bartík, Drga, Mokrý (Skácel), Holub - Jonášek, Kel, Mudřík, Krčma - Posíšil (Dujíček), Psota (Juhaňák)
Úvodní zápas jarní sezóny nás čekal až ve čtvrtém jarním kole, vlivem nepříznivých klimatických podmínek byly naše předchozí zápasy odloženy. Na těžkém terénu diváci viděli spíše boj v blátě než oku lahodící fotbal. Zejména v první půli jsme se po dlouhé pauze hledali, nedařilo se nám vyrovnat se nasazení a bojovnosti domácích, kteří navíc dvakrát zužitkovali standartní situaci. Po změně stran jsme zvedli hlavu a zpřesnili hru, ale na zaslouženém vítězství Ludkovic se už nic nezměnilo.

Sestava mužů v jarní části sezóny 2004-2005

Pištěk Miroslav (ročník narození1974)
Dvořák Radek (1973), Drga Marcel (1983), Skácel Petr (1983), Holub Zdeněk (1972), Vlček Marek (1976), Bartík Michal (1974)
Kel František (1973), Mudřík Lukáš (1983), Jonášek Jiří (1984), Juhaňák Martin (1984), Krčma Tomáš (1978), Pospíšil Martin (1981)
Mokrý Antonín (1974), Psota Bolek (1985), Dujíček Jakub (1984), Kytlica Vlastimil (1980)
Petr Horka

Změny v kádru mužstva:
odešli Kvasnička (Kvasice), Bilík, Procházka, Vaculík (ukončení kariéry), Kundera, Gwizdowski (přerušení aktivní činnosti)
přišli Dujíček (Viktoria Otrokovice), Pospíšil (Kvasice), Krčma, Kytlica (Tlumačov B)

Přehled výsledků podzimní části ročníku 2004-2005 - "A" mužstvo muži

6.11.04 Tečovice - Tlumačov   2 : 3 (0 : 2)
Branky: Jonášek, Dvořák, Mudřík
Sestava:

Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Holub - Jonášek (Bartík), Kvasnička, Mudřík, Procházka - Mokrý (Juhaňák), Psota
Finiš podzimní sezóny nám vyšel na výtečnou, v derby jsme potvrdili vzestup formy z předchozích zápasů a zaslouženě získali cenné tři body. Vedení jsme se ujali hned v úvodu utkání brankou Jonáška a před pauzou jej zvýraznil výborně provedeným trestným kopem Dvořák. Soupeř poté očividně znervózněl a místo fotbalu se věnoval diskuzím se sudím a ostrým faulům. Ve druhém poločase se nám dařilo v pohodě bránit vedení a na snížení stavu jsme vzápětí odpověděli gólem Mudříka, který míč do sítě protlačil doslova silou vůle. Domácí již stihli v nastaveném čase korigovat z přísně nařízené penalty. Pochvalu si zaslouží kompletní tým nejen za tento zápas, ale i za celkově slušně zvládnutou sezónu.

31.10.04 Tlumačov - Slavičín B   2 : 0 (1 : 0)
Sestava:

Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Holub (Juhaňák) - Jonášek, Kvasnička, Mudřík, Procházka - Mokrý (Bartík), Psota
Podali jsem výborný výkon, hosté nestíhali zastavovat naše rychlé akce, zejména v úvodu první půle jsme předváděli špičkový fotbal. Z velkého tlaku jsme však vytěžili pouze gól Dvořáka po rohovém kopu, další šance bohužel neskončily za zády hostujícího brankáře. Ve druhé půli pokračovala naše převaha a tři body jsme pojistili druhým gólem který zaznamenal Psota, pro něhož to byla premiérová trefa v podzimní části soutěže. Vítězství mohl zvýraznit střídající Bartík, ale neproměnil penaltu, která byla nařízena po faulu na agilního Jonáška. Soupeř si za celý zápas nevytvořil gólovou šanci a zmohl se pouze na několik střel zë střední vzdálenosti. Výsledek je pro nás povzbuzením před derby v Tečovicích, kde uzavřeme letošní sezónu.

24.10.04 Mirošov - Tlumačov   1 : 5 (0 : 4)
Branky: Dvořák, Mokrý, Mudřík, Jonášek, Procházka
Sestava:

Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Holub (Juhaňák) - Jonášek, Kvasnička (Bartík), Mudřík, Procházka - Mokrý, Psota
Na těžkém terénu a úzkém hřišti posledního celku tabulky jsme konečně protrhli střeleckou smůlu, která nás provázela minulými zápasy a poprvé v sezóně jsme umožnili trenéru Horkovi sledovat zápas bez zvýšené spotřeby cigaret, jak bývá jindy jeho dobrým zvykem. Dařily se nám rychlé kontry a standardní situace, soupeře jsme přinutili zaměřit se na nakopávané balóny do šestnáctky a ty jsme v pohodě sbírali. Soustředěným výkonem a výbornou produktivitou - zejména v prvním poločase - jsme tedy zaslouženě získali tři body, které nás udržely v kontaktu se špičkou tabulky.

17.10.04 Tlumačov - Nevšová   0 : 2 (0 : 0)
Sestava:

Pištěk - Bartík (Skácel), Drga, Dvořák, Holub - Jonášek, Kel, Kvasnička (Vlček), Procházka (Mokrý) - Psota, Mudřík
První porážku v sezóně nám připravil soupeř ze středu tabulky, na jehož jednoduchý a rychlý fotbal jsme nenašli protizbraň. Po úvodním náporu jsme přestali dostatečně využívat křídelních prostorů a stereotypně se snažili prosadit přehuštěným středem hřiště. Kombinační hře příliš nesvědčil ani podmáčený trávník. Hosté nám činili potíže především důrazným napadáním, často jsme ztráceli míče vlastními chybami a v závěru jsme dvakrát inkasovali. O naší ofenzívě nejlépe svědčí nula v kolonce nebezpečných střel na bránu ...

10.10.04 Valašské Klobouky - Tlumačov   0 : 0
Sestava:

Pištěk, Bartík, Drga, Holub, Dvořák, Procházka, Kel, Kvasnička (Vlček), Jonášek (Gwizdowski), Mudřík, Psota (Mokrý)
Oboustranně velmi kvalitní utkání, které se hrálo po celých devadesát minut ve vysokém tempu. Šance na skórování si obě mužstva vypracovala pouze v prvním poločase, ale nadějnou střelu domácích zastavil razantním odkopem Radek Dvořák, naše střely z trestných kopů pak skončily těsně nad bránou. Bod z Valašský Klobouk pro nás není rozhodně ztrátou, vždyť domácí až do tohoto zápasu vždy doma stoprocentně bodovali.

3.10.04 Tlumačov - Sehradice 2 : 2 (1 : 1)
Branky: Procházka, Dvořák
Sestava:

Pištěk - Gwizdowski (Skácel), Drga, Dvořák, Holub - Kel, Kvasnička, Mudřík, Procházka - Mokrý (Bartík), Jonášek
Utkání se nám vůbec nepovedlo, podali jsme patrně nejhorší výkon v dosavadní sezóně. Kazili jsme jednoduché přihrávky, chyběl větší pohyb, vázla souhra v útočné fázi a především jsme nedokázali posbírat většinu odražených balónů, ze kterých těžil soupeř, který přitom nastoupil s několika dorostenci v základní sestavě. Bod nakonec zachránil Radek Dvořák v samém závěru, když jsme mohli i rozhodnout, ale střelec první branky Procházka z voleje těsně minul branku. Opět se nám tedy nepodařilo v domácím prostředí navázat na solidní výsledky z venku a zbytečně jsme ztratili dva body.

Závěrečný tlak stačil pouze ke srovnání skóre.

26.9.04 Mysločovice - Tlumačov 2 : 2 (2 : 1)
Branky: Dvořák 2
Sestava:

Pištěk - Skácel (Holub), Drga, Dvořák, Gwizdowkski - Kel, Kvasnička (Procházka), Mudřík, Bartík (Mokrý) - Jonášek, Psota
K utkání jsme nastoupili připraveni na bojovný styl domácích, přesto jsme zaspali začátek a dovolil soupeři řadu standartních situací. Po jedné z nich jsme inkasovali vlastní gól. O vyrovnání se postaral kapitán Radek Dvořák, který dotlačil míč za záda domácího brankáře po rohovém kopu. Vlastní nedůsledností jsme se však připravili o psychickou výhodu a opět po centru z boku obdrželi druhý gól. Do druhé půle jsme vstoupili koncentrovaně, hrálo se prakticky na jednu bránu a začaly se rodit šance, dokázali jsme však jen vyrovnat povedeným volejem Dvořáka. Přestože jsme sahali po zisku tří bodů, je remíza z horké půdy Mysločovic solidním výsledkem.

19.9.04 Tlumačov - Louky   2 : 0 (1 : 0)
Sestava:

Pištěk - Vlček, Drga, Dvořák, Gwizdowski - Kel, Kvasnička, Mudřík (Skácel), Jonášek - Mokrý (Bartík), Psota (Procházka)
Na první příčku tabulky okresního přeboru nás vynesla výhra nad týmem, jemuž jsme v minulých sezónách nemohli přijít na chuť, tentokrát jsme však soustředěným a bojovným výkonem prolomili smůlu v našich předcházejících zápasech s tímto soupeřem. Opakoval se sice evergreen našich předešlých zápasů, a to neproměňování vyložených šancí, ale přesto jsme kontrolovali průběh utkání a nepřipustili žádné pochyby o vítězství, které zajistily dvě trefy Jirky Jonáška, jemuž se v letošní sezóně střelecky daří nad očekávání dobře. V příštím kole nás čeká derby v Mysločovicích, které slibuje kvalitní souboj dvou celků že špičky tabulky.

Utkání s družstvem Louk bylo dramatické až do závěrečného hvizdu.

12.9.04 Hřivínův Újezd - Tlumačov 1 : 2 (0 : 2)
Sestava:

Pištěk - Skácel (Vlček), Drga, Dvořák, Gwizdowski - Procházka, Kel, Kvasnička, Jonášek - Mokrý (Bartík), Mudřík (Kundera)
Kdo neviděl, neuvěří. Seminář na téma "Jak neproměnit sólový nájezd na brankáře" by si mohli otevřít někteří naši fotbalisté, protože nevytěžit z šesti úniků ani jeden gól, je vskutku umění. Přesto jsme zápas dotáhli do vítězného konce, především v první půli jsme byli jasně lepší a domácí přehrávali nápaditou kombinací. Po změně stran začal festival zahozených šancí, navíc jsme inkasovali a výhru jsme museli v deštivém počasí vybojovat silou vůle. Snad v příštích utkáních zlepšíme naši produktivitu, protože místo abychom si vylepšili skóre, báli jsme se o zasloužené tři body až do závěrečného hvizdu.

5.9.04 Tlumačov - Ludkovice    1 : 0 (0 : 0)
Branka: Kel
Sestava:

Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Holub (Kundera, Mokrý) - Procházka (Vlček), Kel, Kvasnička, Gwizdowski - Jonášek, Mudřík
Mohutné oslavy narození Veroniky Kelové na nás zanechaly stopy a v první půli jsme bojovali spíše sami se sebou než se soupeřem, který však rozhodně nepatřil ke slabším týmům okresního přeboru, přestože se do šancí dostával zejména po našich chybách. Po změně stran jsme výrazně zpřesnili hru, přidali na bojovnosti a po výborném přihrávce Mudříka trefil důležité tři body nechytatelnou střelou novopečený otec Franta Kel. Po dvou remízách na domácí půdě jsme tedy konečně zvítězili a v tabulce nám patří 4. místo.

29.8.04 Tlumačov - Zlín-Paseky 2 : 2 (0 : 1)
Branky: Kvasnička, Jonášek
Sestava:

Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Holub - Jonášek, Kel, Kvasnička, Procházka (Vlček) - Mokrý (Mudřík), Psota
V první půli jsme působili ospale a kombinačně jsme se začali prosazovat až po obdržené brance. Výborně nám vyšel úvod do druhého poločasu, když jsme dvěma góly otočili nepříznivý stav a měli řadu dalších příležitostí, které volaly po zvýšení skóre. Bohužel soupeř v 80. min. opět využil standartní situaci a vyrovnal. Zápas poznamenal nervózní a nepřesný výkon hlavního rozhodčího Kosečky, který zřejmě bude dlouho doufat, že mu nebude přidělena delegace na utkání Tlumačova na domácí půdě.

22.8.04 Březová - Tlumačov 0 : 2
Branky: Kel, Jonášek
Sestava:

Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Holub - Jonášek, Kel, Kvasnička (Bilík), Procházka - Mokrý (Gwizdowski), Psota
Výborným kolektivním výkonem, spolehlivou a důraznou hrou v obranné fázi a bojovností jsme získali tři body na půdě soupeře, kde se nám tradičně příliš nedaří. Pochvalu si zaslouží celý tým, soupeře jsme nepustili prakticky do jediné vážnější šance a sami zužitkovali dva rychlé protiútoky.

15.8.04 Tlumačov - Kašava 0 : 0
Sestava:

Pištěk - Skácel, Drga, Dvořák, Holub - Procházka (Bartík), Kel, Kvasnička, Jonášek - Psota (Kundera), Mokrý (Gwizdowski)
Přes řadu šancí a územní převahu jsme nováčkovi soutěže nedokázali vstřelit branku.