Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je středa, 12.12.2018 - svátek má Simona, zítra slaví Lucie
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná, muži "A"

Zlínský kraj › 2018 A3C - 1. B třída skupina C


Č.DatumUtkáníZačátekPoznámka
2.12.08. (neděle)Havřice - Tlumačov17:00 
3.19.08. (neděle)Tlumačov - Luhačovice B17:00 
4.25.08. (sobota)Staré Město - Tlumačov16:30 
5.02.09. (neděle)Tlumačov - Zlechov16:30 
6.08.09. (sobota)Drslavice - Tlumačov16:00 
7.16.09. (neděle)Tlumačov - Březnice16:00 
8.23.09. (neděle)Ludkovice - Tlumačov15:30 
9.30.09. (neděle)Tlumačov - Šumice15:30 
10.07.10. (neděle)Tlumačov - Březolupy15:00Změna pořadatelství 
11.14.10. (neděle)Tlumačov - 1. FC Slovácko B15:00 
12.20.10. (sobota)Nedakonice - Tlumačov10:00Změna termínu ! 
13.27.10. (sobota)Tlumačov - Morkovice B14:30Změna termínu 
1.04.11. (neděle)Uherský Ostroh - Tlumačov14:30 

www.facebook.com
Aktuální tabulka (zdroj FAČR)
Rozpis zápasů (zdroj FAČR)


Přehled výsledků - "A" mužstvo muži

NEDAKONICE - TLUMAČOV 1:2 PEN. (1:1)

Branky: Hrdina D.

Komentář:
Souboj týmů z horní poloviny tabulky rozhodly až penalty. Necelá stovka diváků viděla v Nedakonicích vyrovnaný fotbal. Z řady šancí oba týmy proměnily pouze dvě. Nejprve se z pokutového kopu prosadil domácí Beránek, Tlumačov odpověděl gólem Hrdiny. Druhá půle nabídla několik střel i standardních situací, brankáři Ondřej se Škrabalem už ale neinkasovali. V dramatické penaltové loterii byli šťastnější hosté, kteří brali bod navíc.

zdroj zlínský deník

Sestava:
Škrabal – Barwig, P. Mouka, Juhaňák, Šimoník – Jonášek (76. J. Mouka), Zálešák, Duroň, Kusenda – Hrdina (69. Otevřel), Daněk.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 13.4.2018


MORKOVICE B – TLUMAČOV 3:2 (2:1)

Branky: 5. Mouka, 55. Hrdina.

Komentář:
Souboj dvou týmů z popředí tabulky začali lépe hosté z Tlumačova, kteří zaskočili protivníka hned v 5. minutě, kdy se po trefě Mouky ujali vedení. Radost hostům ale dlouho nevydržela. Domácí Prachař totiž vzápětí srovnal na 1:1. Morkovická rezerva na umělé trávě podruhé udeřila v závěru prvního poločasu, Obrat završil těsně před odchodem do kabin Hrnčíř. I začátek druhého poločasu byl hodně divoký. Nejprve v 55. minutě Hrdina srovnal na 2:2, aby následně Rosický vrátil vedení na domácí stranu. Béčko Morkovic už náskok nepustilo a díky zákrokům brankáře Koutňáka Tlumačov zdolalo 3:2.

Zdroj: zlínský deník

Sestava:
Škrabal – Šimoník, Juhaňák, Sedlář, Kusenda, Duroň, Jonášek, Zálešák, Hrdina, Mouka P., Daněk.

trenér : Petr Skýpala
as.trenéra : Radek Dvořák

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 13.4.2018


Tlumačov – Kunovice 2:1 (1:0)

Branky: Jonášek J., Zálešák

Komentář:
Do Tlumačova v rámci 13. kola I.B třídy sk. C přijelo ambiciózní mužstvo z Kunovic, netající se svými postupovými plány. Utkání se hrálo s ohledem na deštivé počasí panující v předchozích dnech na sice kvalitním, ale místy podmáčeném terénu, a dlužno dodat, že od prvními minuty se přítomní diváci rozhodně nenudili. Hostující mužstvo totiž do utkání vstoupilo z pozice favorita velmi aktivně, kdy od jeho začátku si svou aktivní a kombinační hrou vytvářelo brankové příležitosti. Stejně tak domácí hráli velmi aktivně a byli navíc při svém počínání velmi důrazní. To se však nelíbilo některým hostujícím hráčům, kteří se často uchylovali k simulování a místy až k teatrálním pádům, což však namísto ocenění žlutou kartou, bylo k nelibosti domácích diváků rozhodčím tolerováno a pískáno. Klíčový okamžik utkání nastal v jeho 32. minutě, kdy nepřesný rozhodčí Svoboda chyboval a na naléhání hostující lavičky poslal předčasně pod sprchy domácího stopera Patrika Mouku za údajné zmaření zjevné brankové příležitosti mužstva hostů. Tento moment však paradoxně pomohl domácímu mužstvu, které se v deseti stáhlo do obranného kompaktního bloku, který se hostům nedařilo překonat. Když už to vypadalo, že bezbrankový stav vydrží až do poločasového hvizdu, podnikli domácí po pravé straně rychlý protiútok, kdy centr Zálešáka zakončil přesnou hlavičkou Jiří Jonášek (1:0). Po změně stran se obraz hry k potěšení přítomných diváků nezměnil. Dál byl k vidění rychlý kombinační fotbal plný důrazu a osobních soubojů. Techničtí hosté se snažili o otočení pro ně nepříznivého stavu a o překonání obrany domácích. Naráželi však na nadšeně a houževnatě bojující hráče domácích, bouřlivě podporované domácím publikem, kteří všechny akce hostů úspěšně likvidovali, byť někdy i se štěstím. Domácí radost naplno vypukla v 73. minutě, kdy po rychlém protiútoku do otevřené obrany hostů domácí útočník Jiří Mouka vybídl přesnou přihrávkou ke skórování nabíhajícího Radka Zálešáka, který obloučkem nad vybíhajícím brankářem hostů zvýšil vedení domácích (2:0). Po druhé brance utkání nabral sled událostí rychlý spád. Když nejdříve v 80. minutě ocenil hrubé podražení domácího útočníka obráncem hostí rozhodčí pouze žlutou kartou, dospělo utkání do 83. minuty, kdy po individuální akci střídajícího Brima hosté snížili (2:1). Více jim však nadšeně bojující domácí již nedovolili. Vlnu emocí pak přenesla 89. minuta utkání, kdy unikajícího záložníka domácích Jiřího Jonáška nevybíravě zezadu podkopl hostující hráč, který byl za tento hrubý faul po zásluze vyloučen. Krátce na to rozhodčí toto jinak velmi kvalitní a bojovné utkání ukončil. Závěrem je nutno dodat, že domácí si za svou aktivitu, bojovnost a stoprocentní nasazení po celé utkání vítězství nad velmi kvalitním protivníkem zasloužili. Pochvala patří také domácích divákům, kteří zejména ve druhé půli utkání neustálým hlasitým povzbuzováním hnali domácí hráče vpřed. Kvůli takovým zápasům děláme fotbal …

Kaňkou na utkání byla jen nastalá strkanice při odchodu do kabin, na níž však nesou svůj díl obě dvě zúčastněné strany.

Radek Dvořák

Sestava:
Škrabal – Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák, Zálešák, Duroň (K), Kusenda, Jonášek J., Hrdina, Mouka J. (86. Barwig)

Připraveni: Jonášek Zd., Hlaváč, Sárkány

Trenér: Skypala Petr
Asistent trenéra: Radek Dvořák
Vedoucí mužstva: Lada Mouková

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 30.10.2017


Havřice : S.K Tlumačov 2:1 np

Branky: Jonášek J.

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sarkány, Šimoník, Sedlář, Juhaňák - Zálešák, Holub, Duroň, Jonášek J. - Mouka J., Hrdina

střídačka: Jonášek Z., Franco, Jeřábek, Barwig,Hlaváč

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 24.10.2017


Tlumačov – Březolupy 2:0 (1:0)

Branky: 42. Zálešák, 55. Hrdina

Komentář:
Do Tlumačova v rámci 11. kola I.B třídy sk. C zavítalo poslední mužstvo tabulky, kdy se tak očekávalo jasné vítězství domácích. Papírové předpoklady ovšem brzy vzaly za své, neboť domácí k utkání přistoupili velmi laxně a hned od první minuty se přizpůsobili hře hostů. K vidění tak byl upracovaný, pomalý a nezáživný fotbal plný nepřesných přihrávek a osobních soubojů. Když už to vypadalo, že do kabin půjdou obě mužstva za bezbrankového stavu, podnikli domácí rychlý protiútok, kdy Jiří Mouka ideálně našel před pokutovým územím hostů nabíhajícího Zálešáka, který přízemní křížnou střelou na zadní tyč nedal brankáři hostů šanci (1:0). Domácím paradoxně pomohlo až vyloučení domácího stopera Patrika Mouky v 54. minutě, kdy po následně hosty špatně zahrané standardní situaci se k přetaženému centru do pokutového území dostal nikým neatakovaný brankář domácích Škrabal, rychlým výkopem našel Zálešáka, který míč zatáhl až do pokutového území hostů a přesným centrem našel hlavu Hrdiny (2:0). Hosté po druhé obdržené brance museli otevřít hru, což byla voda na mlýn domácích. Ti povzbuzeni dvoubrankovým vedením a s vědomím absence jednoho hráče v poli zvýšili aktivu, hráli obětavě a podnikali nebezpečné protiútoky do otevřené obrany hostů. Postupně si z rychlých protiútoků vypracovali další tři stoprocentní brankové příležitosti, které však neproměnili. Jelikož hosté si i přes početní převahu nedokázali vytvořit jedinou vážnější brankovou příležitost, kdy branku domácích ohrožovali jen střelami z větší vzdálenosti, skončilo utkání sice velmi upracovaným, ale přesto zaslouženým vítězstvím domácích. Závěrem dlužno dodat, že podobný obraz hry se při zápasech se soupeři z dolních pater tabulky bohužel pomalu stává v Tlumačově tradicí.

Dvořák Radek

Sestava:
Škrabal – Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák, Zálešák, Duroň (K), Kusenda, Jonášek J. (72. Niedermertl), Franco (39. Hrdina), Mouka J. (58. Jeřábek)

Připraveni: Hlaváč, Barwig, Jonášek Zd.

Trenér: Skypala Petr

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 16.10.2017


Sokol Újezdec - SK Tlumačov 1 : 3 ( 1:2 )

Branky: Zálešák, P. Mouka, Hrdina

Komentář:
.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 11.10.2017


Tlumačov – 1. FC Slovácko B 4:1 (4:0)

Branky: 4. Kusenda, 14. Mouka J., 19. Franco, 40. Duroň

Komentář:
Tlumačov – 1. FC Slovácko B 4:1 (4:0)

V Tlumačově se v 9. kole I.B třídy sk. C hrálo po dvou propršených víkendech opět za krásného slunečného počasí. Domácí vstupovali do utkání s jasným cílem zvítězit a potvrdit tak cenné tři body ze čtvrteční dohrávky 6. kola z Drslavic. Od úvodního hvizdu hráli domácí velmi aktivně, kdy již ve 4. minutě po Šimoníkem výborně rozehraném přímém kopu a přiťuknutí Zálešáka otevřel skóre před bránou hostí nikým nekrytý Kusenda (1:0). Další branky rychlým vedením nabuzených domácích na sebe nenechaly dlouho čekat, kdy po přesných přihrávkách výborně a s chutí hrajícího Zálešáka neměli problém skórovat ve 14. minutě Mouka J. (2:0) a v 19. minutě Franco (3:0). Domácí ve své aktivitě nepolevili ani po 26. minutě, kdy po faulu na Zálešáka byl nařízen proti hostům pokutový kop, který však neproměnil kapitán domácích Duroň. Ten své zaváhání napravil ve 4O. minutě, kdy se po akci Zálešáka dostal k míči na hranici pokutového území a krásnou střelou pod břevno nedal brankáři hostí nejmenší šanci zasáhnout (4:0). I když po změně stran tempo hry značně opadlo, vytvořili si domácí nejméně tři další velmi dobré brankové příležitosti, kdy zejména ta Hrdinova po nádherné přihrávce Zálešáka byla stoprocentní. Naopak hosté ohrožovali branku domácích pouze ze standardních situací, se kterými si však obrana domácích věděla rady. Když už obě mužstva čekala na závěrečný hvizd bezchybného rozhodčího Katrňáka, chyboval po hostujícím mužstvem zahrávaném rohu hráč domácích Kusenda, který ve snaze okopnout míč od vlastní brány nastřelil hráče hostů Davida, od něhož se míč odrazil za záda bezmocného Škrabala (4:1). S ohledem na průběh celého utkání a zejména aktivitu domácích v prvním poločase utkání je vítězství domácích zcela zasloužené.

Dvořák Radek

Sestava:
Sestavy:

Tlumačov

Škrabal – Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák, Zálešák, Duroň (K), Kusenda, Franco (82. Barwig), Hrdina (68. Hlaváč), Mouka J. (78. Jonášek Z.)

Připraveni: Franko J., Sárkány

Trenér: Skypala Petr
Asistent : Dvořák Radek

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


Drslavice - Tlumačov 2:3 ( 2 : 0 )

Branky: 2x Duroň, Mouka Jiří

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Zálešák, Duroň, Kusenda, Franco J. - Mouka J., Hrdina

Střídačka: Jonášek Z., Sarkány, Němec, Hlaváč, Barwig

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


Jiskra Staré Město - S.K. Tlumačov 3:2 (np)

Branky: Zálešák 2x

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Franco D., Duroň, Kusenda, Franco J. - Zálešák, Hrdina

střídačka: Barwig, Jeřábek, Jonášek Z.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


Tlumačov - Zlechov 3:2

Branky: Mouka J., Zálešák, Kusenda

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Zálešák, Kusenda, Duroň, Niedermertel - Mouka J., Franco D.

střídačka: Němec, Barwig, Franco J.,Jonášek Z., Hrdina

střídali: Hrdina, Franco J., Barwig

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-18


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
12.12.2018 v 14:06:09, © Obec Tlumačov 2002-2018