Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je sobota, 22.9.2018 - svátek má Darina, zítra slaví Berta
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná, muži "A"

Zlínský kraj › 2018 A3C - 1. B třída skupina C


Č.DatumUtkáníZačátekPoznámka
2.12.08. (neděle)Havřice - Tlumačov17:00 
3.19.08. (neděle)Tlumačov - Luhačovice B17:00 
4.25.08. (sobota)Staré Město - Tlumačov16:30 
5.02.09. (neděle)Tlumačov - Zlechov16:30 
6.08.09. (sobota)Drslavice - Tlumačov16:00 
7.16.09. (neděle)Tlumačov - Březnice16:00 
8.23.09. (neděle)Ludkovice - Tlumačov15:30 
9.30.09. (neděle)Tlumačov - Šumice15:30 
10.07.10. (neděle)Bžezolupy - Tlumačov15:00 
11.14.10. (neděle)Tlumačov - 1. FC Slovácko B15:00 
12.21.10. (neděle)Nedakonice - Tlumačov15:00 
13.28.10. (neděle)Tlumačov - Morkovice B14:30 
1.04.11. (neděle)Uherský Ostroh - Tlumačov14:30 

www.sktlumacov.cz
Aktuální tabulka (zdroj FAČR)
Rozpis zápasů (zdroj FAČR)


Přehled výsledků - "A" mužstvo muži

Drslavice - Tlumačov 2:3 ( 2 : 0 )

Branky: 2x Duroň, Mouka Jiří

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Zálešák, Duroň, Kusenda, Franco J. - Mouka J., Hrdina

Střídačka: Jonášek Z., Sarkány, Němec, Hlaváč, Barwig

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


Jiskra Staré Město - S.K. Tlumačov 3:2 (np)

Branky: Zálešák 2x

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Franco D., Duroň, Kusenda, Franco J. - Zálešák, Hrdina

střídačka: Barwig, Jeřábek, Jonášek Z.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


Tlumačov - Zlechov 3:2

Branky: Mouka J., Zálešák, Kusenda

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Zálešák, Kusenda, Duroň, Niedermertel - Mouka J., Franco D.

střídačka: Němec, Barwig, Franco J.,Jonášek Z., Hrdina

střídali: Hrdina, Franco J., Barwig

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


SK Tlumačov - TJ Šumice 1:3 (0:2)

Branky: Duroň T.

Komentář:
.

Sestava:
M. Škrabal - Z. Jonášek , M. Juhaňák , R. Šimoník , P. Mouka - R. Zálešák , Z. Niedermertl , D. Jeřábek (79. P. Barwig ) , T. Duroň- D. Franco (78. D. Hrdina ) , M. Otevřel

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 5.9.2017


TJ Pilana Zborovice - S.K Tlumačov 0:1 np (0:0)

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Niedermertel - Zálešák, Duroň, Kusenda, Juhaňák - Hrdina, Franco<br />
<br />
střídali: Barwig, Jonášek Z., Hlaváč<br />
<br />
trenér : Petr Skýpala<br />
as.trenéra : Radek Dvořák<br />
vedoucí mužstva : Lada Mouková

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 2.9.2017


Tlumačov – Nedakonice 1:0 na PK (0:0)

Komentář:
Domácí nastupovali do utkání bez zraněné opory J. Jonáška, avšak s odhodláním opět zvítězit a potvrdit tak cenné vítězství z minulého kola z Ludkovic. Byli to však paradoxně hosté z Nedakonic, kteří hráli od začátku utkání velmi aktivně a kombinačně a s přehledem diktovali tempo hry. Naopak domácí hráli ustrašeně, bez nápadu, kazili jednoduché přihrávky a směrem dopředu se omezili pouze na nakopávání dlouhých míčů, které však bez větších problémů odvraceli obránci hostů. Hosté si postupem času vypracovali také několik slibných brankových příležitostí, které však nepřesně zakončovali. Domácí zahrozili za celé utkání pouze jednou, kdy ve 33. minutě utkání po rohovém kopu trefil kapitán domácích Duroň hlavou tyč hostující brány. Když hosté nedokázali vstřelit branku ani ze stoprocentní příležitosti, kdy ve 43. minutě postupoval na brankáře domácích osamocený hostující útočník, jehož střelu Škrabal bravurně zneškodnil, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Přes veškerou snahu domácích se obraz hry nezměnil ani ve druhém poločase. Byli to opět hosté, kteří lépe kombinovali, drželi míč na svých kopačkách a vypracovávali si střelecké příležitosti. Jejich zakončení však bylo naštěstí pro domácí nadále nepřesné. Vzhledem k tomu, že hosté nedokázali vstřelit branku ani v 90. minutě utkání, kdy na bránu domácích postupoval osamocený útočník hostujícího mužstva, skončilo utkání bez branek a o jeho výsledku museli rozhodnout až pokutové kopy. A jelikož tyto jsou parádní disciplínou domácího brankáře Škrabala, který hostům nedovolil proměnit ani jeden pokutový kop, zvítězili domácí na pokutové kopy v poměru 3:0 a získali tak další dva cenné body do tabulky. Dlužno však dodat, že s ohledem na průběh utkání, které bezchybně a s přehledem řídil rozhodčí Svoboda, lze domácími získané dva body označit spíše za šťastné, než za zasloužené.

Sestava:
Tlumačov

Škrabal – Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák, Zálešák, Duroň (K), Kusenda, Niedermertl (76. Hlaváč), Franco, Otevřel (82. Barwig)

Připraven: Jonášek Zd.

Trenér: Skypala Petr

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 26.8.2017


S.K. Tlumačov - Morkovice B 2:1 (pk)

Branky: Otevřel Marek

Komentář:
V Tlumačově se v úvodním kole I.B třídy skupiny C hrál na skvěle připraveném trávníku velmi pohledný, technický a kombinační fotbal, a to nutno dodat, že zásluhou obou mužstev. Domácí do zápasu vstoupili velmi aktivně a do 20 min. si vypracovali několik šancí, kdy zejména ty Ondry Sedláře a Radka Zálešáka byly stoprocentní. Jak už to ale ve fotbalu bývá, zase platilo to otřepané nedáš dostaneš, kdy hosty z nenápadné akce a zmatcích v obraně domácích poslal do vedení Radim Zápařka, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území domácích a pohotovou přízemní střelou nedal gólmanu domácímu nejmenší šanci. To běžela 29. min. utkání. Domácí se však ze vstřelené branky velmi rychle oklepali a po pohledné akci a tvrdé střele Patrika Mouky se ke gólmanem hostů vyražené střele dostal nikým neatakovaný útočník domácích Marek Otevřel, který již neměl problém uklidit míč do prázdné branky hostů. Ve 31. minutě tak bylo srovnáno. Pohledný kombinační fotbal pokračoval i po změně stran, kdy se střídaly nebezpečné akce na obou stranách. Byli to však opět domácí, kteří si vypracovali další dvě stoprocentní šance, kdy domácí záložník Pavel Kusenda běžel dvakrát v krátkém sledu osamocen na gólmana hostů, který však v obou případech hosty podržel a nedovolil domácím vstřelit branku. Jelikož se domácím nepodařilo vytěžit vítěznou branku ani ze závěrečného tlaku, kdy to hosté již hráli od 81 min., kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen obránce hostů Tomáš Oplt, v deseti, musel o výsledku utkání rozhodnout až penaltový rozstřel. V něm domácí mužstvo podržel gólman Mirek Škrabal, který hostům chytil dva pokutové kopy. Vzhledem k tomu, že gólmanu hostí se stejný kousek povedl pouze jednou, získali druhý bod domácí. Nutno dodat, že za přeci jen větší aktivitu a zejména vypracované stoprocentní šance zaslouženě.

Dvořák Radek

Sestava:
Škrabal – Sedlář, Šimoník, Mouka P., Juhaňák, Zálešák, Duroň, Kusenda, Jonášek, Franco, Otevřel.

Střídal Kalandra,
trenér Petr Skýpala

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 8.8.2017


S.K. Tlumačov – TJ Sokol Němčice 3:2, poločas 1:0

Branky: 2x Jiří Mouka (19. a 49. min.), Martin Juhaňák (72. min)

Komentář:
SK Tlumačov se posledním zápasem loučil s hrajícími legendami Danem Máčalou a Radkem Dvořákem a také trenérem Jiřím Jugasem. Domácí tak měli silnou motivaci zápas zvládnout a zamezit tak spekulacím, které se v týdnu objevily v různých diskuzích. Hosty v klíčovém boji o záchranu přijelo podpořit mnoho fanoušků a zápas si nenechali ujít ani pozorovatelé z dalších sestupem ohrožených klubů. Zápas rozehráli lépe hráči Němčic, měli balon častěji pod kontrolou, snažili se dostávat do zakončení, ale s jejich střeleckými pokusy pozorný Škrabal problém neměl. Těžký úder inkasovali hosté v 19. minutě, kdy rychlonohý Jiří Mouka převzal míč na polovině hřiště, přesprintoval tři obránce Němčic a ani Sklenářovi v bráně nedal šanci. Domácí od té doby hru vyrovnali, hra se odehrávala převážně mezi velkými vápny bez velkých šancí. Brzy po změně stran navýšil vedení Tlumačova nekompromisní ranou opět Jiří Mouka. Když v 72. minutě zvýšil technickým dloubákem Martin Juhaňák na 3:0 pro domácí, zdálo se být rozhodnuto. Hosté však ani za takto nepříznivého vývoje nerezignovali. Odměnou za jejich bojovnost a hru na riziko jim byl v 75. minutě gól naděje, který zařídil Radim Darebníček, a v 82. minutě kontaktní branka Svatopluka Kadlece. Vyrovnat se však už hostům nepodařilo.

František Kel

Sestava:
Sestava domácích: Škrabal, Juhaňák, Dvořák, Mouka P., Jonášek Z., Zálešák, Duroň, Kusenda, Jonášek J., Mouka J., Máčala

Střídali: Šimoník, Barwig, Otevřel, Michalík, Jeřábek

Trenér: Jiří Jugas

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 18.6.2017


SK Lukov - SK Tlumačov 1:5 (1:2)

Branky: 34. P. Mouka , 45. R. Dvořák , 66. J. Jonášek , 78. T. Duroň , 84. R. Zálešák

Komentář:
Tlumačov potvrdil v Lukově roli favorita a veze vysokou výhru

V sobotním odpoledni se hrálo v Lukové utkání mezi domácím týmem a hosty z Tlumačova. V zápase už prakticky o nic nešlo, domácí celek je již dlouhou dobu smířen se svým sestupem do Okresního přeboru, naopak v Tlumačově už jen bojují o vylepšení pozice v letošní tabulce. Úvod utkání patřil překvapivě domácímu týmu, který poslal už po čtyřech minutách Hubík do vedení. Hosté ale ještě v posledních minutách první půle otočili stav zápasu. Ve druhém dějství už hosté srovnání nedovolili a v závěru přidali další branky. Lukov se loučí s domácím hřištěm vysokou prohrou, tlumačovští nakonec roli favorita zvládli na jedničku.


www.fotbalunas.cz

Poslední utkání ( Němčice ) naše " A " odehraje už v pátek v 17.30 na domácí půdě !!!!!!

Sestava:
M. Škrabal [9.0] - Z. Jonášek [3.0] (59. D. Franco [5.0] ) , J. Franko [8.0] , P. Mouka [8.0] , R. Dvořák [8.0] - J. Jonášek [7.0] (68. M. Michalík [6.0] ) , R. Zálešák [9.0] , T. Duroň [8.0] , P. Kusenda [8.0] - P. Barwig [7.0] (46. R. Šimoník [7.0] ) , M. Otevřel [7.0] (72. D. Jeřábek [6.0] )

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 11.6.2017


TJ Sokol Tečovice - SK Tlumačov 1:0p. (0:0)

Komentář:
Tečovický Bivoj udolal Tlumačov až v penaltové loterii

Na hřiště tečovického Bivoje zavítal v sobotním horkém odpoledni celek z nedalekého Tlumačova. Domácí tým v minulém kole padl ve Slavičíně, hosté z Tlumačova v domácím prostředí prohráli s lídrem tabulky z Nevšové. Očekával se tak vyrovnaný duel, hosté ale chtěli v Tečovicích bodovat. Devadesátka věrných fanoušků se nakonec branky v Tečovicích nedočkala a ty viděla až v následném penaltovém rozstřelu. V něm se více dařilo domácímu týmu, který jej vyhrál v poměru 5:4 a připisuje si bonusový bod navíc.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
V první půli branka nepadla

Za horkého odpoledne přivítali domácí Tečovice hosty z Tlumačova a chtěly výborné jarní výkony potvrdit v derby výhrou za tři body. Tečovice si v minulém kole přivezly smolnou porážku ze Slavičína a tak se znovu chtěly vrátit na vítěznou vlnu. Od začátku měli domácí hráči převahu, vytvářeli si brankové příležitosti, které ovšem nedokázali proměnit. Hosté vyprodukovali pouze tři slabší střely, které neměli šanci na úspěch. Poločas tak mohl skončit minimálně 3:0 pro domácí, ale také paradoxně 0:1, když Tlumačov v poslední minutě prvního dějství zahodil svou největší šanci. Diváci se tak branek nedočkali, oba brankáři Zdeněk Jokl a Mirek Škrabal míč za svá záda nepropustili a fotbalu tak chybělo jeho koření - a to branky.


Diváci se branek nakonec nedočkali

Druhá půle měla podobný ráz. Domácí vrhli všechny síly do útoku, jenže i tentokrát chybělo štěstí a více klidu ve finální části. Obrana Tlumačova několikrát se štěstím odvracela příležitosti domácích a co prošlo, pochytal v sobotu velmi pozorný hostující brankář Škrabal. Hosté využili při útočných výpadech domácích možnosti ke dvěma rychlým brejkům, které vychytal na druhé straně opět výborný Jokl. V posledních deseti minutách předvedli domácí hokejový zámek, ale bez úspěchu. Z tlaku a množství standartních situací vytěžil „BIVOJ“ pouze tři tyče a dvě břevna a při hostech stáli všichni svatí. Rozhodnout musely penalty, domácí v nich nezaváhali (výhra 5:4), když Jokl kryl pokus svého brankářského protějšku Škrabala a připsali si tak dva body. Tlumačov musí být s bodem spokojen, zvláště v závěru utkání se fotbalové štěstí přiklonilo na jeho stranu.
Na penalty vyhráli šťastnější domácí v poměru 5:4

Penaltovou loterii vyhrál domácí tým v poměru 5:4 a připisuje si bonusový bod navíc.

www.fotbalunas.cz

Sestava:
M. Škrabal [-] - D. Franco [-] (28. M. Juhaňák [-] ) , O. Sedlář [-] , R. Dvořák [-] , P. Mouka [-] - J. Jonášek [-] , P. Kusenda [-] (69. R. Šimoník [-] ) , R. Zálešák [-] , T. Duroň [-] - J. Mouka [-] , M. Otevřel [-] (77. P. Barwig [-] )

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 11.6.2017Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-18


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
22.09.2018 v 15:52:03, © Obec Tlumačov 2002-2018