10.07.10. (neděle)Tlumačov - Březolupy15:00Změna pořadatelství
11.14.10. (neděle)Tlumačov - 1. FC Slovácko B15:00
12.20.10. (sobota)Nedakonice - Tlumačov10:00Změna termínu !
13.27.10. (sobota)Tlumačov - Morkovice B14:30Změna termínu
1.04.11. (neděle)Uherský Ostroh - Tlumačov14:30

Přehled výsledků - "A" mužstvo muži

JISKRA Staré Město - S.K. Tlumačov 1:2 (pk) (25.8.2018)

Branky: Kusenda

Komentář:
Fotbalisté Starého Města doma brali pouze bod, když na Širůchu podlehli Tlumačovu 1:2 na penalty. „O ten gól jsme byli lepší. Pokud bychom vyhráli, bylo by to spravedlivější,“ je přesvědčený trenér Jiskry Libor Soldán.
První poločas byl vyrovnaný, hosté však měli víc vyložených šancí. Domácí bravurními zákroky podržel osmnáctiletý gólman Vanda. Dorostenecký brankář inkasoval až v 50. minutě, kdy balon zblízka dotlačil do sítě důrazný Kusenda. „Byla to hrubá chyba. Vždyť tam bylo pět našich hráčů a jenom dva soupeři,“ říká Soldán.
Fotbalisté Starého Města se po obdržené brance zvedli a protivníka začali přehrávat. Vyrovnání zařídil po hodiny hry Řihák, který překonal hostujícího brankáře Škrabala povedenou střelou.
Domácí mohli výsledek otočit, ale další slibné příležitosti neproměnili, a tak došlo na penalty. V nich byli úspěšnější hráči Tlumačova, kteří pokutové kopy ovládli 4:2. „Byli jsme šťastnější,“ uznal hostující kapitán Tomáš Duroň. „Byl to vyrovnaný zápas, domácí měli víc šancí. Nakonec jsme to urvali na penalty. Vezeme cenné body,“ radoval se záložník Tlumačova.
Domácí naopak smutnili. Kouč Soldán ale svěřence po penaltách neplísnil. „Taky jsem za svoji éru několik nedal. Je to o hlavě. Buď to fotbalista dá, nebo ne,“ říká bývalý ligový útočník či stoper. „Musíme se hlavně naučit proměňovat šance,“ ví Soldán.