Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je čtvrtek, 19.7.2018 - svátek má Čeněk, zítra slaví Ilja
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Sport - kopaná, muži "A"

www.sktlumacov.cz
Aktuální tabulka (zdroj FAČR)


Přehled výsledků - "A" mužstvo muži

Havřice : S.K Tlumačov 2:1 np

Branky: Jonášek J.

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sarkány, Šimoník, Sedlář, Juhaňák - Zálešák, Holub, Duroň, Jonášek J. - Mouka J., Hrdina

střídačka: Jonášek Z., Franco, Jeřábek, Barwig,Hlaváč

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 24.10.2017


Tlumačov – Březolupy 2:0 (1:0)

Branky: 42. Zálešák, 55. Hrdina

Komentář:
Do Tlumačova v rámci 11. kola I.B třídy sk. C zavítalo poslední mužstvo tabulky, kdy se tak očekávalo jasné vítězství domácích. Papírové předpoklady ovšem brzy vzaly za své, neboť domácí k utkání přistoupili velmi laxně a hned od první minuty se přizpůsobili hře hostů. K vidění tak byl upracovaný, pomalý a nezáživný fotbal plný nepřesných přihrávek a osobních soubojů. Když už to vypadalo, že do kabin půjdou obě mužstva za bezbrankového stavu, podnikli domácí rychlý protiútok, kdy Jiří Mouka ideálně našel před pokutovým územím hostů nabíhajícího Zálešáka, který přízemní křížnou střelou na zadní tyč nedal brankáři hostů šanci (1:0). Domácím paradoxně pomohlo až vyloučení domácího stopera Patrika Mouky v 54. minutě, kdy po následně hosty špatně zahrané standardní situaci se k přetaženému centru do pokutového území dostal nikým neatakovaný brankář domácích Škrabal, rychlým výkopem našel Zálešáka, který míč zatáhl až do pokutového území hostů a přesným centrem našel hlavu Hrdiny (2:0). Hosté po druhé obdržené brance museli otevřít hru, což byla voda na mlýn domácích. Ti povzbuzeni dvoubrankovým vedením a s vědomím absence jednoho hráče v poli zvýšili aktivu, hráli obětavě a podnikali nebezpečné protiútoky do otevřené obrany hostů. Postupně si z rychlých protiútoků vypracovali další tři stoprocentní brankové příležitosti, které však neproměnili. Jelikož hosté si i přes početní převahu nedokázali vytvořit jedinou vážnější brankovou příležitost, kdy branku domácích ohrožovali jen střelami z větší vzdálenosti, skončilo utkání sice velmi upracovaným, ale přesto zaslouženým vítězstvím domácích. Závěrem dlužno dodat, že podobný obraz hry se při zápasech se soupeři z dolních pater tabulky bohužel pomalu stává v Tlumačově tradicí.

Dvořák Radek

Sestava:
Škrabal – Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák, Zálešák, Duroň (K), Kusenda, Jonášek J. (72. Niedermertl), Franco (39. Hrdina), Mouka J. (58. Jeřábek)

Připraveni: Hlaváč, Barwig, Jonášek Zd.

Trenér: Skypala Petr

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 16.10.2017


Sokol Újezdec - SK Tlumačov 1 : 3 ( 1:2 )

Branky: Zálešák, P. Mouka, Hrdina

Komentář:
.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 11.10.2017


Tlumačov – 1. FC Slovácko B 4:1 (4:0)

Branky: 4. Kusenda, 14. Mouka J., 19. Franco, 40. Duroň

Komentář:
Tlumačov – 1. FC Slovácko B 4:1 (4:0)

V Tlumačově se v 9. kole I.B třídy sk. C hrálo po dvou propršených víkendech opět za krásného slunečného počasí. Domácí vstupovali do utkání s jasným cílem zvítězit a potvrdit tak cenné tři body ze čtvrteční dohrávky 6. kola z Drslavic. Od úvodního hvizdu hráli domácí velmi aktivně, kdy již ve 4. minutě po Šimoníkem výborně rozehraném přímém kopu a přiťuknutí Zálešáka otevřel skóre před bránou hostí nikým nekrytý Kusenda (1:0). Další branky rychlým vedením nabuzených domácích na sebe nenechaly dlouho čekat, kdy po přesných přihrávkách výborně a s chutí hrajícího Zálešáka neměli problém skórovat ve 14. minutě Mouka J. (2:0) a v 19. minutě Franco (3:0). Domácí ve své aktivitě nepolevili ani po 26. minutě, kdy po faulu na Zálešáka byl nařízen proti hostům pokutový kop, který však neproměnil kapitán domácích Duroň. Ten své zaváhání napravil ve 4O. minutě, kdy se po akci Zálešáka dostal k míči na hranici pokutového území a krásnou střelou pod břevno nedal brankáři hostí nejmenší šanci zasáhnout (4:0). I když po změně stran tempo hry značně opadlo, vytvořili si domácí nejméně tři další velmi dobré brankové příležitosti, kdy zejména ta Hrdinova po nádherné přihrávce Zálešáka byla stoprocentní. Naopak hosté ohrožovali branku domácích pouze ze standardních situací, se kterými si však obrana domácích věděla rady. Když už obě mužstva čekala na závěrečný hvizd bezchybného rozhodčího Katrňáka, chyboval po hostujícím mužstvem zahrávaném rohu hráč domácích Kusenda, který ve snaze okopnout míč od vlastní brány nastřelil hráče hostů Davida, od něhož se míč odrazil za záda bezmocného Škrabala (4:1). S ohledem na průběh celého utkání a zejména aktivitu domácích v prvním poločase utkání je vítězství domácích zcela zasloužené.

Dvořák Radek

Sestava:
Sestavy:

Tlumačov

Škrabal – Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák, Zálešák, Duroň (K), Kusenda, Franco (82. Barwig), Hrdina (68. Hlaváč), Mouka J. (78. Jonášek Z.)

Připraveni: Franko J., Sárkány

Trenér: Skypala Petr
Asistent : Dvořák Radek

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


Drslavice - Tlumačov 2:3 ( 2 : 0 )

Branky: 2x Duroň, Mouka Jiří

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Zálešák, Duroň, Kusenda, Franco J. - Mouka J., Hrdina

Střídačka: Jonášek Z., Sarkány, Němec, Hlaváč, Barwig

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


Jiskra Staré Město - S.K. Tlumačov 3:2 (np)

Branky: Zálešák 2x

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Franco D., Duroň, Kusenda, Franco J. - Zálešák, Hrdina

střídačka: Barwig, Jeřábek, Jonášek Z.

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


Tlumačov - Zlechov 3:2

Branky: Mouka J., Zálešák, Kusenda

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák - Zálešák, Kusenda, Duroň, Niedermertel - Mouka J., Franco D.

střídačka: Němec, Barwig, Franco J.,Jonášek Z., Hrdina

střídali: Hrdina, Franco J., Barwig

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.10.2017


SK Tlumačov - TJ Šumice 1:3 (0:2)

Branky: Duroň T.

Komentář:
.

Sestava:
M. Škrabal - Z. Jonášek , M. Juhaňák , R. Šimoník , P. Mouka - R. Zálešák , Z. Niedermertl , D. Jeřábek (79. P. Barwig ) , T. Duroň- D. Franco (78. D. Hrdina ) , M. Otevřel

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 5.9.2017


TJ Pilana Zborovice - S.K Tlumačov 0:1 np (0:0)

Komentář:
.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Šimoník, Niedermertel - Zálešák, Duroň, Kusenda, Juhaňák - Hrdina, Franco<br />
<br />
střídali: Barwig, Jonášek Z., Hlaváč<br />
<br />
trenér : Petr Skýpala<br />
as.trenéra : Radek Dvořák<br />
vedoucí mužstva : Lada Mouková

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 2.9.2017


Tlumačov – Nedakonice 1:0 na PK (0:0)

Komentář:
Domácí nastupovali do utkání bez zraněné opory J. Jonáška, avšak s odhodláním opět zvítězit a potvrdit tak cenné vítězství z minulého kola z Ludkovic. Byli to však paradoxně hosté z Nedakonic, kteří hráli od začátku utkání velmi aktivně a kombinačně a s přehledem diktovali tempo hry. Naopak domácí hráli ustrašeně, bez nápadu, kazili jednoduché přihrávky a směrem dopředu se omezili pouze na nakopávání dlouhých míčů, které však bez větších problémů odvraceli obránci hostů. Hosté si postupem času vypracovali také několik slibných brankových příležitostí, které však nepřesně zakončovali. Domácí zahrozili za celé utkání pouze jednou, kdy ve 33. minutě utkání po rohovém kopu trefil kapitán domácích Duroň hlavou tyč hostující brány. Když hosté nedokázali vstřelit branku ani ze stoprocentní příležitosti, kdy ve 43. minutě postupoval na brankáře domácích osamocený hostující útočník, jehož střelu Škrabal bravurně zneškodnil, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Přes veškerou snahu domácích se obraz hry nezměnil ani ve druhém poločase. Byli to opět hosté, kteří lépe kombinovali, drželi míč na svých kopačkách a vypracovávali si střelecké příležitosti. Jejich zakončení však bylo naštěstí pro domácí nadále nepřesné. Vzhledem k tomu, že hosté nedokázali vstřelit branku ani v 90. minutě utkání, kdy na bránu domácích postupoval osamocený útočník hostujícího mužstva, skončilo utkání bez branek a o jeho výsledku museli rozhodnout až pokutové kopy. A jelikož tyto jsou parádní disciplínou domácího brankáře Škrabala, který hostům nedovolil proměnit ani jeden pokutový kop, zvítězili domácí na pokutové kopy v poměru 3:0 a získali tak další dva cenné body do tabulky. Dlužno však dodat, že s ohledem na průběh utkání, které bezchybně a s přehledem řídil rozhodčí Svoboda, lze domácími získané dva body označit spíše za šťastné, než za zasloužené.

Sestava:
Tlumačov

Škrabal – Sedlář, Mouka P., Šimoník, Juhaňák, Zálešák, Duroň (K), Kusenda, Niedermertl (76. Hlaváč), Franco, Otevřel (82. Barwig)

Připraven: Jonášek Zd.

Trenér: Skypala Petr

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 26.8.2017Archiv výsledků utkání a hodnocení předešlých sezón


 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-18


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
19.07.2018 v 19:22:56, © Obec Tlumačov 2002-2018