9.29.09. (neděle)Ludkovice - Tlumačov15:30
10.06.10. (neděle)Tlumačov - Těšnovice15:00
11.12.10. (sobota)Staré Město - Tlumačov15:00
12.20.10. (neděle)Tlumačov - Morkovice B14:30
13.27.10. (neděle)Zdounky - Tlumačov14:00
1.03.11. (neděle)Tlumačov - Nedakonice13:30

Přehled výsledků - "A" mužstvo muži

UHERSKÝ OSTROH – TLUMAČOV 0:3 (0:2)

Branky: 2x Mouka P. , Hrdina

Komentář:
Bronislav Šálek, trenér Uherského Ostrohu: „Zklamání je velké. Soupeř ale vyhrál zaslouženě. Tlumačov měl v prvním poločase dvě šance, které obě proměnil. O zápase ale rozhodl až třetí gól. My jsme před ním zahrávali pokutový kop, který ale Martin Kovařík neproměnil. Hostující brankář jeho střelu chytil a rychle rozehrál. Tlumačov z protiútoku udeřil potřetí a bylo rozhodnuto. Kluky to zlomilo a zbytek zápasu se pouze dohrál.“

Petr Skypala, trenér Tlumačova: „Na rozdíl od minulého týdne jsme nehráli zakřiknutě. Neměli zbytečný respekt ze soupeře a zápas odmakali. Domácí hrozili asi jen ze standartních situací. My jsme se zaměřovali na rychlé protiútoky. V prvním poločase jsme dva proměnili a měli zápas pod kontrolou. V druhém poločasu jsme utkání kontrolovali až do vymyšlené penalty, kterou domácí ale neproměnili. Hned po penaltě dalším rychlým protiútokem jsme vstřelili třetí branku a tím domácí definitivně zlomili. Musím ale sportovně přiznat, že jsme měli kolikrát i štěstí. Výsledek je pro domácí krutý, přesto si myslím, že tři body jsme získali po zásluze. Nestává se, že bych kritizoval rozhodčí, ba naopak. Dnes si to ale neodpustím. To, co po naší druhé brance začal předvádět pomezní rozhodčí Toman, nemá obdoby. Nevím, jestli mu leží Tlumačov v žaludku, ale není zápas, kdy by nám "nepomohl" k šílenství. V prvním poločasu jsme vstřelili další dvě branky. Vždy až po vstřelení zvedl praporek a odmával nesmyslný ofsajd. V obou tam byly metrové rezervy. I domácí diváci a lavička nevěřícně kroutila hlavou. I spoustu autových a rohových kopů otočil v náš neprospěch. Vzhledem k našemu vítězství bych to mohl přehlédnout a mlčet, ale už opravdu nechci. Fotbal děláme pro radost, ne pro to, abychom jezdili ze zápasů otrávení a chtěli toho nechat.“

Sestava:
Škrabal - Barwig, Dvořák, Šimoník, Franko - Hrdina, Kusenda, Duroň, Jeřábek - Mouka P., Mouka J.

střídačka: Otevřel, Holub M., Sedlář

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 21.8.2019

TLUMAČOV – SLOVÁCKO C 0:3 (0:2)

Komentář:
Petr Skypala, trenér Tlumačova: „Do zápasu jsme nastoupili v silně kombinované sestavě. Úvodních dvacet minut bylo vyrovnaných. Po naší nevyužité tutovce přebrali iniciativu mladíci ze Slovácka a do konce zápasu určovali tempo hry. My se dostali ojediněle do šancí, ale hosté vyhráli naprosto zaslouženě. Rozdíl mezi námi a Slováckem byl v sebevědomí. Zatímco se hosté fotbalem bavili, my měli před nimi zbytečný respekt a báli se hrát. S takovým přístupem to nemohlo dopadnout jinak. Jestliže bude hrávat Slovácko v této sestavě, tak bude dle mě štikou soutěže. Gratuluji soupeři k vítězství a předvedené hře.“

Sestava:
Sestava: Škrabal - Barwig, Kusenda, Dvořák, Franko - Sedlář, Duroň, Holub M., Jeřábek - Mouka P., Hrdina

Komentář:
Petr Skypala, trenér Tlumačova: „Odehráli jsme slušný zápas s dobrým koncem pro nás. Poprvé během jara se nám podařilo vstřelit více jak dvě branky. Velkou zásluhu na tom má stoper Mouka P., který byl vyslán na misi do útoku. Kromě dvou branek ještě další slibné šance zahodil. Bohužel jsme nedokázali odskočit o dvě branky, proto byl zápas až do konce otevřený. Šance se střídaly na obou stranách, pro diváka to mohl být zajímavý zápas. Přiznávám, že jsme měli v posledních minutách i štěstí, ale celkově si myslím, že jsme byli o tu branku lepší a vítězství si zasloužili. Hosté nehráli špatně, hlavně starší hráči předvedli svou kvalitu a dokázali, že fotbal není o věku. Myslím, že odehráli lepší zápas než ten podzimní u nich, kdy jsme tam zase my přijeli s dorostem.“

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Kusenda, Šimoník, Holub J. - Zálešák, Duroň, Holub M., Juhaňák - Mouka P., Mouka J.

střídačka: Otevřel, Barwig, Franko J., Hrdina, Dvořák, Jonášek

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 3.6.2019

BŘEZOLUPY – TLUMAČOV 3:2 PK (1:0)

Branky: 76. a 78. Zálešák R.

Komentář:
Pavel Hubáček, předseda oddílu fotbalu SK Březolupy: „Máme smíšené pocity. Byli jsme si vědomi, že nás čeká jeden z klíčových zápasů jara, přesto jsme nenastoupili v nejsilnější sestavě, neboť několik hráčů dalo přednost florbalovému turnaji. A to lze jen stěží překousnout. Každopádně Tlumačov se představil jako houževnatý soupeř, který na nás vlétl, úvodních třicet minut byl lepším týmem a gól nevstřelil jen díky skvělému výkonu našeho gólmana. Přesto jsme se dostali do vedení, Popelka z trestného kopu z úctyhodné vzdálenosti zatočil míč do brány způsobem, který by mohl klidně konkurovat gólem roku v nejvyšší soutěži. Po tomto momentě jsme začali postupně přebírat iniciativu. Když se opět Popelka asi 30 minut před koncem prosadil podruhé, zdálo se, že důležitý zápas zvládneme. Nepochopitelným zkratem jsme však během dvou minut čtvrt hodiny před koncem dvakrát inkasovali, a zápas tak šel do penaltového rozstřelu. Ten jsme naštěstí po dlouhé době zvládli, neboť v této disciplíně máme vysoce negativní bilanci. Důležité dva body ale bereme.“ Petr Skypala, trenér Tlumačova: „Pro nás strašně důležitý zápas v boji o záchranu. Případný tříbodový zisk Březolup by pro nás byla velká komplikace. Do utkání jsme proto vletěli a do 20 minuty jsme neproměnili 4 tutovky a domácí nepustili za polovinu. Bylo nás plné hřiště a vůbec jsem si nepřipouštěl, že bychom tento zápas nezvládli. Bohužel se znovu potvrdilo otřepané pravidlo a domácí z přímého kopu otevřeli skóre. Hůře bylo na začátku druhé půle, kdy rozhodčí odpískal penaltu, kterou snad chtěl vidět jen on. Nezbylo než hru otevřít a hrát na tři útočníky. Několikrát jsme šli do rizika a hasili přečíslení domácích až na poslední chvíli. V tomto úseku utkání jsme měli štěstí, že domácí neodskočili. Za dřinu a přístup jsme se ale dočkali a Zálešák v rozmezí dvou minut srovnal. Penalty jsme tentokrát nezvládli. Myslím si, že jsme v Březolupech ztratili body, protože jsme byli minimálně polovinu zápasu o třídu lepší. Nakonec ale i ten získaný bod může hrát na konci sezony velkou roli. Bohužel nás trápí celou sezonu koncovka. Tady máme slabinu, která se bude muset určitě řešit.“