Přehled výsledků - "A" mužstvo muži

TLUMAČOV – NEDAKONICE 3:1 (2:0)

Branky: 8. Tomáš Duroň, 27. David Hrdina, 72. Radek Zálešák

Komentář:
Petr Skypala, trenér Tlumačova: „Přestože to nebyl vůbec ideální výkon, body nakonec bereme. Do zápasu jsme vstoupili dobře a už v 8. minutě jsme po pěkné kombinaci Duroně s P. Moukou otevřeli skóre. Zanedlouho přidal po individuální akci a vynikající přihrávce P. Mouky druhou branku Hrdina. Pro hosty to bylo dost kruté, protože byli si myslím lepším týmem. Do druhé půlky jsme šli s tím, že si poslední zápas užijeme. Bohužel jsme už po dvou minu-tách po propadnutí obrany inkasovali. Kluci začali být nervózní a hru zase ovládly Nedakonice. Vzhledem k tomu, že chtěli vyrovnat, tak se otvírala okýnka v obraně a my jsme naštěstí jedno využili po akci Šimoníka a zakončení Zálešáka. V zápasu jsme určitě nebyli lepší, Nedakonice se představily jako velmi dobrý soupeř, který ale hrál bohužel pro ně jen po šestnáctku. S podzimním umístěním i body jsme spokojeni. Nebýt dvou ztrát v poslední minutě s Těšnovicemi a Zdounky, tak to mohlo být veselejší. Ale myslím si, že jsou na čele dvě nejlepší mužstva této soutěže.

Přeji všem klidný zimní spánek.“

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Barwig, Šimoník, Dvořák - Hrdina, Duroň, Kusenda, Holub M. - Mouka P., Zálešák

střídačka: Holub J., Mouka J., Otevřel, Franko, Jeřábek

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 6.11.2019

ZDOUNKY – TLUMAČOV 2:1 NA PENALTY (0:0)

Branky: 82. Radek Zálešák

Komentář:
Petr Skypala. Trenér Tlumačova: „My ani Zdounky jsme neodehráli špatný zápas. V prvním poločasu jsme si vytvořili čtyři jasné gólové situace. I soupeř měl nějaké šance, ale branka nepadla. Ve druhém poločasu to dlouho vypadalo, že kdo vstřelí branku, ten vyhraje. Nakonec se nám ji podařilo v 82. mnutě vstřelit, ale bohužel jsme zase po hloupé chybě při nedůrazu při rohu v poslední minutě také inkasovali. Myslím, že to byla nakonec spravedlivá remíza. Bohužel jsme tentokrát nezvládli penalty. Líbil se mi i výkon rozhodčího Svobody, který zvládl utkání s přehledem.“

Poslední utkání Tlumačov - Nedakonice se odehraje v SOBOTU ! 2.11.2019

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Dvořák, Šimoník, Barwig - Zálešák, Duroň, Kusenda, Holub M. - Mouka P., Hrdina

Střídačka: Holub J., Jeřábek, Franko

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 30.10.2019

STARÉ MĚSTO – TLUMAČOV 7:3 (4:0)

Branky: 51. Radek Zálešák, 73. Jan Holub, 86. Martin Holub.

Komentář:
Libor Soldán, trenér Starého Města: „Poslední dva zápasy ve Zdounkách a doma s Tlumačovem jsme odehráli úplně na jedničku. Momentálně musím kluky pouze chválit. Podali jsme výborný kolektivní výkon. Začali jsme výborně a brzy dali vedoucí gól. Rychle jsme převzali iniciativu a svoji převahu vyjádřili také brankami. Po poločase jsme vedli 4:0 a bylo rozhodnuto. Další dvě vyložené šance jsme ještě nedali. Tlumačov v úvodní části nic velkého neměl. Hosté sice hned po změně stran výsledek po naší hloupé chybě snížili, ale my jsme dalším třemi brankami zvýšili na 7:1. Pak jsme sestavu prostřídali, čehož soupeř využil ke zmírnění debaklu. I přes tři obdržené branky jsme s výkonem i výsledkem samozřejmě spokojený. Osmdesát minut jsme odehráli neuvěřitelným způsobem.“
Petr Skypala, trenér Tlumačova: „Staré Město vyhrálo naprosto zaslouženě. Nezbývá mně, než soupeři pogratulovat. Přejel nás rozdílem třídy.“

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Šimoník, Dvořák, Pazdziora - Hrdina, Mouka P., Duroň, Barwig - Mouka J., Zálešák

střídačka: Holub J., Holub M., Jeřábek, Otevřel, Franko

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 19.10.2019

TLUMAČOV – TĚŠNOVICE 4:3 NA PENALTY (1:0)

Branky: 2x Zálešák, Holub Martin

Komentář:
Petr Skypala, trenér Tlumačova: „Pro diváka zajímavý zápas až do konce. V průběhu prvního poločasu bychom jakýkoli bod brali, po závěrečném hvizdu jsme byli smutní. Začátek perfektní. V první minutě jsme se dostali do vedení brankou Zálešáka. Do 10. minuty jsme měli ještě jednu tutovku po samostatném úniku Mouky. Od té doby nás Těšnovice k ničemu nepustily. Hráli výborně. My jsme naopak báli hrát, jenom jsme odkopávali a bylo jen otázkou času, kdy inkasujeme. Po velmi sporné penaltě byli hosté blízko vyrovnání, ale touto šancí pohrdli. Tak jako se spoustou dalších šancí v prvním poločasu. Ve druhé půli jsme chtěli hrát aktivněji, což se nám ale dlouho nedařilo. Těšnovice po zásluze vyrovnaly. Paradoxně jsme se vrátili do zápasu až po vzájemném vyloučení v 58. minutě. Po rychlém protiútoku jsme se znovu dostali do vedení. Nedlouho na to bylo opět srovnáno. Když jsme v 88. minutě vstřelili třetí branku, tak se zdálo, že to tak už skončí. Bohužel se projevila nezkušenost našich mladých hráčů a mi dostali se závěrečným hvizdem třetí gól. Penalty také ze začátku vypadaly ve prospěch Těšnovic. Díky nejlepšímu hráči na hřišti brankáři Škrabalovi jsme nakonec brali dva cenné body. Těšnovice byly zatím nejlepší mužstvo, se kterým jsme se letos utkali. Proto si dvou bodů velmi cením.“

Roman Potočný, trenér Těšnovic: „Je to už naše klasická písnička. Zase jsme si nechali utéct začátek zápasu. Domácí přistoupili lépe k utkání a z první šance dali vedoucí branku. Za stavu 0:1 jsme se dostali do stejné situace jako v minulých zápasech. Herně jsme zvedli a začali hrát svůj fotbal, ke kterému kluky nabádám. Dalších čtyřicet minut jsme byli jasně lepší, šance jsme ale zahazovali. Klukům jsem ani o přestávce neměl co vytknout. V koncovce se všem neuvěřitelně trápí. Nepomohla nám ani hodně sporná penalta, kterou rozhodčí odpískal. Domácí brankář nám ji stejně chytl. Pak je těžké něco vymýšlet. Hráčům do hlav nevidím, ale i oni si musejí sáhnout do svědomí a říct si, jak se k šancím staví. Právě zahozené tutovky nás stojí body. Pro mě je nepochopitelné, že i v devíti lidech dokážeme být lepší a nakonec skóre vyrovnáme v devadesáté minutě. Je to paradox, že bez dvou vyloučených dáme tři branky. Tlumačov byl maximálně produktivní. My jsme udělali laciné chyby. Nepomohly nám ani všelijaké verdikty rozhodčích. Jejich kvalita nebyla na vysoké úrovni, ale chyby dělaly na obě strany. Jejich výkon ale hodnotit nebudu, na to tam byl delegát rozhodčího. Je ale jasné, že červené karty ovlivnily utkání. Hra byla i kvůli naší nedisciplinovanosti kve druhé půli rozkouskovaná a rozhárané. Kluky ale musím pochválit, že i v devíti lidech dokázali zápas dovést alespoň do remízy. Bod bereme, i když soupeře, který hrál dlouho přesilovku, jsme ve druhé půli přehráli a nepustili do mnoha vyložených šancí. Kluci zápas odedřeli. Každý z nich si sáhl na dno.“

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Dvořák, Šimoník, Barwig - Hrdina, Kusenda, Zálešák, Franko - Mouka J., Mouka P.

střídačka: Pazdziora, Holub M., Holub J., Jeřábek

Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 8.10.2019

LUDKOVICE – TLUMAČOV 1:5 (0:1)

Branky: 6. Pavel Kusenda, 56. Radek Zálešák, 66. Marek Otevřel, 76. David Hrdina, 78. Michal Dvořák.