8.23.09. (neděle)Ludkovice - Tlumačov15:30
10.07.10. (neděle)Tlumačov - Březolupy15:00Změna pořadatelství
11.14.10. (neděle)Tlumačov - 1. FC Slovácko B15:00
12.20.10. (sobota)Nedakonice - Tlumačov10:00Změna termínu !
13.27.10. (sobota)Tlumačov - Morkovice B14:30Změna termínu
1.04.11. (neděle)Uherský Ostroh - Tlumačov14:30

Rozpis zápasů (zdroj FAČR)

Přehled výsledků - "A" mužstvo muži

Uherský Ostroh - S.K. Tlumačov 3:0

Komentář:
Uherský Ostroh zakončil povedený půlrok výhrou nad Tlumačovem. Domácímu týmu ke třem bodům pomohla rychlá branka Čápka hned ve 4. minutě. Ostrožané byli v prvním poločase lepší, na 2:0 zvyšoval Šálek. Tlumačov se po přestávce zlepšil, žádnou vyložemou příležitost ale neproměnil. Domácí vedení v klidu hlídali, v závěru navíc korunoval výhru Uherského Ostrohu Pavlas.
„Celé utkání kopírovalo naši podzimní část. Jeden sporný moment nás na začátku rozhodil a celou první půlku jsme odehráli velmi špatně. Byli jsme všude pozdě, báli se hrát fotbal. Proto jsme také po zásluze prohrávali.
Ve druhé půlce po přechodu na tři obránce jsme byli lepší, domácí přehrávali, ale zase jsme pohořeli na produktivitě. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Pro nás je zimní přestávka vysvobozením. Doufám, že se na jaro připravíme, abychom sezonu aspoň částečně zachránili,“ prohlásil kouč Tlumačova Petr Skypala.

Sestava:
Škrabal - Sedlář, Mouka P., Kusenda, Juhaňák - Jonášek J., Holub, Duroň, Franko J. - Zálešák, Hrdina<br />

Komentář:
Fotbalisté Tlumačova zvítězili za tři body poprvé od 9. září. Sobotní duel rozhodli čtyřmi brankami v prvním poločase. Domácím skvěle vyšel úvod střetnutí. Hned v 5. minutě se prosadil Zálešák, po čtvrt hodině zvyšoval Franko. Morkovická rezerva sice výsledek stačila zkorigovat, když Šimoňuk snížil, ale závěr první půle znovu patřil rozjetým domácím. Na 3:1 upravil Holub a báječný poločas korunoval čtvrtým gólem Patrik Mouka. Druhá půle už se odehrála pouze z povinnosti. Morkovické béčko se sice snažilo utkání alespoň zdramatizovat a vrátit se zpět do hry o body, Tlumačovští ale luxusní vedení nepustili a zápas taktickou hrou dovedli do vítězného konce. Žádné komplikace už nepřipustili. „Až v posledním zápase jsme naplno doma bodovali. Celý zápas jsme kontrolovali. V prvním poločase jsme dali čtyři branky a navíc spálili spoustu šancí. Bohužel nám uškodilo vyloučení hráče Morkovic. Přišlo uspokojení a druhý poločas už neměl takovou úroveň, i když jsme se znovu do šancí dostávali. Morkovice chtěly hrát celou dobu fotbal, podaly slušný výkon, ale my jsme byli prostě lepší. Za první poločas musím kluky pochválit. Plusem také je, že se nám zase nikdo nezranil,“ uvedl kouč Tlumačova Petr Skypala.