Lada Mouková, adalmouk@seznam.cz, 7.10.2018

LUDKOVICE - S.K.TLUMAČOV 2:3 PEN. (1:1)

Branky: Zálešák 2x

Komentář:
Utkání začalo lépe pro domácí. Po sérii šancí se nakonec přece jen dočkali a v sedmnácté minutě se ujali vedení, které zařídil Bartoš. Hosté však zanedlouho vyrovnali, kdy nedůslednost obrany Ludkovic potrestal Zálešák. Domácí si v závěru první půle vypracovali další šance, ale změnu skóre to nepřineslo. Druhý poločas začal ve stejném duchu, Ludkovice útočily a hbití hosté hrozili z rychlých brejků. Po jednom z nich se také dostali do vedení. Domácí pak vsadili vše na jednu kartu s cílem srovnat nepříznivý stav. To se jim podařilo dvanáct minut před koncem, kdy srovnal po rohovém kopu Hamouz. V penaltovém rozstřelu byl úspěšnější Tlumačov, a tak si odvezl dva body.
„Po nevýrazných domácích výkonech došlo ke změnám v sestavě. Příležitost dostali hráči, kteří moc nehrávají. Komplikací se pro nás stala nečekaná absence kapitána Duroně a zranění do té doby bezchybného stopera Dvořáka. Snažili jsme se hrát po zemi, ale důrazně hrající Ludkovice nám vnutily svoji hru založenou jen na nákopech a standartních situacích,“ zhodnotil duel trenér Tlumačova Petr Skypala, který sympaticky přiznal, že v Ludkovicích nevyhrál lepší mančaft. „Ale neskutečnou bojovností jsme ty body urvali,“ říká. „Štestí v penaltách se tentokrát přiklonilo k nám. Rozhodla až sedmá série. I na tomto bonusovém bodě má velkou zásluhu gólman Škrabal, který tři pokusy chytil,“ dodává Skypala.