Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je pondělí, 21.1.2019 - svátek má Běla, zítra slaví Slavomír
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Zprávy z Tlumačova

Zvěřinové hody

 18.10.2017 (středa) - Lubomír Krajča - jim.jameson101@seznam.cz - 813x

Zvěřinové hody Dne 23. 9. 2017 proběhly první zvěřinové hody v Tlumačově (v Klubu na Zábraní - na cementárně). I přes nepřízeň počasí jste nás příjemně překvapili svou hojnou účastí.


My jsme si pro vás přichystali nabídku tří zvěřinových specialit - srnčí guláš s chlebem, pečený divočák s červeným zelím a bramborovým knedlíkem a divočák na smetaně s knedlíkem. Jako první zmizel z nabídky srnčí guláš. Na zapití jsme vybrali pivečko ze Záhlinického pivovaru a pro ostatní nealkoholické pivo a limonádu.
K naší radosti spousta z vás s námi i poseděla při kávě. Pro děti byly nachystané soutěže s odměnami (střelba ze vzduchovky, poznávání zvířátek a jiné). Bohužel skákací hrad byl pro špatné počasí zrušen.
Již při příchodu jste si měli možnost zakoupit tombolu a hned po rozbalení jste zjistili, jestli jste vyhráli. Doufáme, že výherce jsme potěšili. Hlavní cena byl srnec, ale i další ceny byly atraktivní - několik balíčků srnčího masa, bažanti, dárkové balíčky, dýně a jiné. Tímto chceme i poděkovat sponzorům a dobrovolníkům, kteří nám pomáhali vše zorganizovat.

Budeme se na vás těšit i příští rok!
Myslivecké sdružení Hék Tlumačov


Zvěřinové hody


Zvěřinové hody


Zvěřinové hody


Zvěřinové hody


Zvěřinové hody
 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-19


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
21.01.2019 v 14:40:54, © Obec Tlumačov 2002-2019