Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je středa, 23.5.2018 - svátek má Vladimír, zítra slaví Jana
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Zprávy z Tlumačova

Vandalové řádili na obecních kašnách a v podchodu

 07.06.2017 (středa) - Petr Horka - starosta@tlumacov.cz - 958x

Vandalové řádili na obecních kašnách a v podchodu V poslední době se staly středem zájmu vandalů v Tlumačově kašna na náměstíčku a vodní prvek v parku u sokolovny. Stranou nezůstal ani čerstvě vymalovaný podchod na nádraží.


Poslední případ vandalismu se stal 7.6.2017 na kašně na náměstíčku. Neznámý vandal poničil přepadové potrubí čerpadlového systému a zapříčinil tak vypuštění kašny. Stalo se to v letošním roce již podruhé. Bohužel kašna tak bude muset být nějaký čas opět mimo provoz. Navíc je obruba kašny počmárána žlutými nápisy…

Na vodním prvku v parku u sokolovny, který je v provozu od počátku května, pracovníci údržby obce pro změnu neustále řeší ucpávání přívodu a odtoku vody. Ten je ucpán nepořádkem, který je do prvku naházen (kelímky, papíry …) ale také chlupy od psů. Vodní prvek v parku není v žádném případě určen ke koupání čtyřnohých mazlíčků!

Třetím případem projevu „vztahu“ k obecnímu majetku je poničení čerstvě natřeného podchodu na nádraží. Podchod je připraven pro provedení výmalby žáky základní školy a je opatřen podkladovým základním nátěrem. I ten však někdo během krátké doby stačil částečně poničit.

Snažíme se přinášet na webu pozitivní zprávy, kterých je dnes potřeba. Bohužel věci, které se odehrály, nás nutí k tomu, abychom poukázali i na ty horší stránky...


Vandalové řádili na obecních kašnách a v podchodu
Ulomený přepad kašny

Vandalové řádili na obecních kašnách a v podchodu
Počmáraná kašna 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-18


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
23.05.2018 v 10:58:53, © Obec Tlumačov 2002-2018