Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je čtvrtek, 21.6.2018 - svátek má Alois, zítra slaví Pavla
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Zprávy z Tlumačova

Setkání pedagogických pracovníků s představiteli obce

 29.03.2017 (středa) - Rajmund Huráň - mistostarosta@tlumacov.cz - 656x

Setkání pedagogických pracovníků s představiteli obce V pátek 24. března 2017 se v obřadní síni obce Tlumačov uskutečnilo setkání starosty obce pana P. Horky a místostarosty obce pana Mgr. R. Huráně s pedagogickými pracovníky škol a školských zařízení, které v obci pracují s dětmi a mládeží a vykonávají zde vzdělávací, výchovnou a volnočasovou činnost.


Pozvání přijali pracovníci Základní školy Tlumačov p.o., Mateřské školy Tlumačov p.o., Domu dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice – odloučené pracoviště Tlumačov a Základní umělecké školy Otrokovice, která zajišťuje v naší obci výuku na hudební nástroje a výuku zpěvu.
Starosta i místostarosta obce ve svých projevech u příležitosti připomenutí si dne 28. března - Dne učitelů, poděkovali všem přítomným pedagogickým pracovníkům za jejich náročnou, obětavou a svědomitou každodenní práci s dětmi. Poděkovali i ředitelkám MŠ, DDM, ZUŠ a řediteli ZŠ a jejich pracovníkům za výsledky, kterých dosahují se svými svěřenci ve výuce i při reprezentaci jednotlivých zařízení i obce na místní, regionální a často i na republikové úrovni. Z úst představitelů obce zazněla i slova, která potvrzovala tradiční a dlouho trvající podporu obce Tlumačov všem vzdělávacím a výchovným institucím v obci Tlumačov.
V oficiální části tohoto setkání vystoupili se svými příspěvky a zkušenostmi i jednotliví ředitelé škol a zařízení. V závěru v přátelské atmosféře došlo k neformální diskusi na témata související s problematikou školství, výchovy, pedagogické činnosti v praxi, zkušenostmi s realizací projektů ve školách, zabezpečením dostatku finančních prostředků na podporu školních i mimoškolních aktivit, atd.


Setkání pedagogických pracovníků s představiteli obce


Setkání pedagogických pracovníků s představiteli obce


Setkání pedagogických pracovníků s představiteli obce


Setkání pedagogických pracovníků s představiteli obce
 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-18


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
21.06.2018 v 06:43:03, © Obec Tlumačov 2002-2018