Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je pondělí, 10.8.2020 - svátek má Vavřinec, zítra slaví Zuzana
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Zprávy z Tlumačova

Odpoledne pro celou rodinu

 09.07.2020 (čtvrtek) - Renáta Nelešovská - vedoucikis@tlumacov.cz - 300x

Odpoledne pro celou rodinu V neděli 21. června jsme uspořádali pro děti odpoledne plné her pod tradičním názvem „Odpoledne pro celou rodinu“.


V minulých letech se zábavné odpoledne konalo v parku za spolupráce Domu dětí a mládeže Sluníčko, pracoviště Tlumačov. Skupiny cvičící aerobik tu vždy předvedly své sestavy, kterými naši obec vzorně reprezentovaly na různých soutěžích. Letos, bohužel, byly na jaře kroužky uzavřeny kvůli viru Covid-19, a tudíž nebyla možnost sestavy připravit a nacvičit.
I přesto jsme měli přichystáno spoustu atrakcí, zábavy a soutěží, aby se děti mohly vydovádět po omezení pohybu v době nouzového stavu. Ovšem počasí nám nepřálo. Pršelo, jen se lilo. Přesto jsme akci nezrušili, jen jsme některé atrakce přesunuli dovnitř budov Kulturního a informačního střediska na náměstí Komenského. A např. skákací hrad, nafukovací terč na fotbal, projížďka na koních a soutěže se nekonaly.
Jsme ale rádi, že i tak přišlo dost dětí se svými rodiči a prarodiči. Zastřílely si na laserové střelnici, vyzkoušely automobilový trenažér, nechaly si pomalovat obličej a vydováděly se v herně. Nechyběla ani pohádka a zdaleka se na ni nepřišly podívat jen děti.

Fotografie ve fotogalerii (47) - Odpoledne pro celou rodinu


Odpoledne pro celou rodinu
Odpoledne pro celou rodinu 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-20


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
10.08.2020 v 09:36:37, © Obec Tlumačov 2002-2020