Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je sobota, 26.9.2020 - svátek má Andrea, zítra slaví Jonáš
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Zprávy z Tlumačova

Mezinárodní výzkum dospělých – Předpoklady úspěchu v práci a v životě (PIAAC)

 01.09.2011 (čtvrtek) - Jan Rýdel - mistostarosta@tlumacov.cz - 2601x

Mezinárodní výzkum dospělých – Předpoklady úspěchu v práci a v životě (PIAAC) Obec Tlumačov byla vybrána ke sběru dat projektu „Mezinárodní výzkum dospělých – Předpoklady úspěchu v práci a v životě (PIAAC)“, který iniciovala Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Česká republika se tohoto projektu zúčastní spolu s dalšími 24 zeměmi světa.


Výzkum je zaměřen na hodnocení úrovně základních dovedností potřebných pro úspěch v běžném životě i na pracovním trhu dospělých ve věku 16-65 let a mapuje rovněž využití těchto dovedností v každodenním osobním i pracovním životě. Realizace projektu bude probíhat souladu s platnou legislativou a budou dodrženy všechny standardy vědeckého výzkumu. V první řadě bude zajištěna ochrana dat a všechny údaje, které PIAAC získá, budou uchovány jako přísně důvěrné a budou využity pouze k účelu výzkumu. Další informace k projektu naleznete na adrese http://www.piaac.cz.

V souvislosti s tímto výzkumem bude naši obec v období září 2011 až březen 2012 navštěvovat vyškolený pracovník – tazatel realizačního týmu PIAAC. Výběr občanů, kteří budou požádáni o účast ve výzkumu, je zcela náhodný a je důležité, aby se lidé, kteří budou osloveni, výzkumu zúčastnili, neboť každý oslovený občan zastupuje tisíce dalších dospělých po celé ČR a dle pravidel výzkumu nemůže být nikým nahrazen.


Mezinárodní výzkum dospělých – Předpoklady úspěchu v práci a v životě (PIAAC)
 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-20


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
26.09.2020 v 03:00:02, © Obec Tlumačov 2002-2020