Tlumačov - oficiální internetové stránky obce
Dnes je pondělí, 23.11.2020 - svátek má Klement, zítra slaví Emílie
ENGLISH VERSION DEUTSCH VERSION DUTCH VERSION

Zprávy z Tlumačova

Informace o konání letních turnajů na sportovištích obce

 10.07.2020 (pátek) - Rajmund Huráň - mistostarosta@tlumacov.cz - 485x

Informace o konání letních turnajů na sportovištích obce Informace o tenisových a volejbalových turnajích na obecních sportovištích na ulici Sportovní v Tlumačově.


1. TENIS
Na obecních sportovištích v ulici Sportovní u fotbalového hřiště se měly již uskutečnit v probíhající letní sezoně dva tenisové turnaje.
První, již tradiční 3. ročník turnaje v tenisové čtyřhře mužů, se měl uskutečnit v sobotu 20.6.2020. Bohužel počasí této akci nepřálo a z důvodu deště byl tento turnaj zrušen a bude odehrán v náhradním termínu, předběžně dohodnutém na sobotu 15. 8. 2020. Do tohoto turnaje bylo přihlášeno 10 týmů a je velkou škodou, že se z uvedených důvodů musel turnaj přeložit na náhradní termín, který již nezaručuje účast všech původně přihlášených tenisových dvojic.

Druhý turnaj, turnaj tenisových MIXů – smíšených dvojic – se uskutečnil v sobotu 4. 7.2020. Šlo o první ročník tohoto typu tenisového měření sil. Turnaje se zúčastnilo 8 párů. Týmy byly složeny povětšinou z manželských či partnerských párů a tentokrát za pěkného letního počasí se na kurtech odehrály dramatické souboje. Hrálo se ve dvou skupinách, z nichž se postupovalo do čtvrtfinále, vítězové čtvrtfinále se utkali v semifinálových soubojích o postup do finále. Finalisty turnaje se stali Marek a Šárka Vlčkovi proti kterým nastoupili Tomáš Duroň a Radka Jančová. Vítězi turnaje se po vyrovnaném boji stali manželé Vlčkovi. V boji o 3. místo se utkali poražení semifinalisté manželé Jirka a Iva Krčmovi proti Renatě Vitáskové a Vraťovi Večerkovi. Po dramatickém utkání, plném zvratů, zvítězili manželé Krčmovi a obsadili tak třetí místo. Nutno dodat, že i když se hrál teprve první ročník MIXů, měl turnaj z pohledu výkonů hráček a hráčů nečekaně kvalitní sportovní úroveň.

Konečné pořadí 1. ročníku turnaje MIX tenis Tlumačov 2020:
1.místo: manželé Marek a Šárka Vlčkovi
2.místo: Tomáš Duroň a Radka Jančová
3.místo: manželé Iva a Jirka Krčmovi
4.místo: Renata Vitásková a Vraťa Večerka


2. PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Info k "Letnímu pohodovému turnaji v plážovém volejbale".
Nejbližší turnajovou akcí je přípravný turnaj v "plážáku" v sobotu 18.7. 2020, sraz v 8.00 hod., 8.15 losování, 8.30 začínáme hrát, kapacita přihlášek je již naplněna (10 týmů je již přihlášeno!), zápisné za tým činí 100 Kč, jde o přípravný turnaj bez cen, pitný režim částečně zajištěn, svačinu s sebou, při množství přihlášených týmů se dá očekávat celodenní akce. Všichni účastníci turnaje hrají na vlastní nebezpečí.
Na všechny se těší pořadatel akce KIS Tlumačov.

za pořadatele Mgr. R. Huráň, místostarosta


Informace o konání letních turnajů na sportovištích obce


Informace o konání letních turnajů na sportovištích obce
 

Styl 2016 I RSS I RSS-Úřední deska I RSS-KIS I XHTML 1.0 Trans I CSS I Webmaster: janrydel@volny.cz
Mobilní verze webu

© Obecní úřad Tlumačov, 2002-20


Vytištěno ze stránek www.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
23.11.2020 v 21:02:35, © Obec Tlumačov 2002-2020